registrovat

Fórum Zpět na výpis diskuzí

Lyžování v ČR

Autor Zpráva

Kuba Turek

avatar
30.3.2012 14:50

Razula aktuálně

V provozu nadále zůstává sjezdovka Razula. Pouze pro dnešní den (pátek 30. 3.) je uzavřená kvůli přípravě trati na zítřejší závěrečný závod sezóny Razula Open Cup. Ten je určen pro širokou veřejnost, zúčastnit se jej může kdokoli od dětí ročníku 2005 a výše až po babičky a dědečky. Podrobnosti k závodu najdete zde.

V noci na dnešek dokonce mírně nasněžilo, na sjezdovce je nyní zhruba 30 cm sněhu a ochladilo se, takže podmínky pro lyžování jsou stále dobré.

Po sobotním závodu bude sjezdovka Razula v provozu také v neděli 1. dubna od 9 do 16 hodin. Původně se mělo o víkendu konat také testování lyží LUSTI, dnes však bylo organizátory pro nemoc zrušeno.

O dalším provozu či termínu ukončení zimní sezóny ještě není zcela rozhodnuto. Záleží na aktuálním počasí a především zájmu návštěvníků.

 

Přeji pěkný den – a víkend

Martina Žáčková

 

www.valachy.cz, www.razula.cz

zackovam@hptronic.cz

Počet příspěvků: 165

Kuba Turek

avatar
30.3.2012 00:37

Re: Lyžování v ČR

Přestože mnohá lyžařská střediska již ukončila sezónu, Ski areál Razula ve Velkých Karlovicích zůstává stále v provozu a nabízí dobré lyžařské podmínky. Oficiální tečkou za lyžařskou sezónou se stane 8. ročník závodu Razula Open Cup, který se pojede v sobotu 31. března. O víkendu se také ještě bude konat bezplatné testování lyží Lusti.

 

„V současné době máme na sjezdovce Razula půl metru sněhu, podmínky pro lyžování jsou stále dobré. Tiše doufáme, že by se mohlo lyžovat až do Velikonoc. Sezónu ukončíme v závislosti na aktuálním počasí a zájmu návštěvníků,“ uvedl šéf Ski areálu Razula Leo Bača.

 

Martina Žáčková

Počet příspěvků: 165

Kuba Turek

avatar
30.3.2012 00:25

Rokytnice končí lyžování na apríla

Dobrý den,

chtěli bychom Vás informovat o konečné fázi provozu Skiareálu Horní Domky Rokytnice nad Jizerou. V provozu jsou lanové dráhy Horní Domky a Lysá hora a Zalomený vlek, lyžuje se na modré sjezdovce. Provoz lanovky Horní Domky a Zalomeného vleku bude ukončen v sobotu 31.3. a lanová dráha Lysá hora ukončí provoz v neděli 1.4.2012. V neděli bude sleva jízdného. Jestliže to klimatické podmínky dovolí, bude lanová dráha Lysá hora v provozu o Velikonocích, tj. 5.-9.4.2012 pro pěší a běžkaře.

Renata Žalská

Spartak Rokytnice, a.s.

Počet příspěvků: 165

Přidat příspěvek

Pro přidávání příspěvků je nutné se přihlásit


 
 
 
Registrovat se