registrovat

Fórum Zpět na výpis diskuzí

HZS

Autor Zpráva

Kuba Turek

avatar
28.12.2013 20:52

Re: HZS

Ahoj Tomáši!
Moc toho bohužel nevím. Celá událost se zpackanou záchranou a následnou smrtí na Široké věži šla do ztracena. Nikde není k dispozici oficiální výsledek vyšetřování, soud na Slovensku se nakonec nekonal, moje dva osobní dotazy na tiskové mluvčí letecké záchranky skončily s tím, ať jim napíšu otázky, že se k tomu nemohou sami vyjádřit, a žádná odpověď už písemně nepřišla.

Nás (Horydoly.cz, potažmo vydavatele UpDown Media sro a také mne jako šéfredaktora) nakonec po několika marných pokusech dohnali k soudu. Soudce to ale ještě před soudním jednáním jejich advokátovi rozmluvil s tím, že se soudí o blbost, když jsem jim nabízel, aby oni uvedli svoji verzi události a oficiální výsledek vyšetřování. Nakonec to skončilo tak, že advokát sice vyžadoval, abychom se k tomu už nevyjadřovali (to jsem soudci neslíbil), abychom zakázali diskuse o tomto problému všude na Horydoly.cz (to jsem také odmítl slíbit) a abychom uveřejnili jimi dodaný text a zakázali diskusi pod ním (souhlasil jsem s podmínkou, že bude jasně podepsaný od nich).

Onen text, o který vlastně bojovala HZS celou dobu a vyměnila při tom postupně tři  advokáty, jsme uveřejnili zde: http://www.horydoly.cz/horolezci/horska-zachranna-sluzba-slovenskej-republiky.html

Myslet si o tom mohu co chci, jistě to není nic proti ničemu, ale o celé smutné události v něm není ani slovo. 

Přeji pěkný nový rok!

Kuba

Počet příspěvků: 165

Přidat příspěvek

Pro přidávání příspěvků je nutné se přihlásit


 
 
 
Registrovat se