Běžky jsou skvělá zábava na zimu.
Autor snímku Maloja
SDÍLEJ:

Za krásného počasí a rekordní účasti proběhl zimní Outdoorman 2003 ve Ski areálu na Horních Mísečkách.

V sobotním závodě zvítězil v kategorii mužů Milan Venhoda z Jihlavy, který celou trať lyžařského orientačního běhu absolvoval za 2:33:52. V kategorii žen se z vítězství radovala Martina Volfová z oddílu Outdoorsports TJ Ekonom Praha. V kategorii párů si pro vítězství dojeli suverénně Jana Lundáková a Petr Bloudek z VŠSK Brandýs nad Labem.

Nedělní vyřazovací závod v biatlonu byl napínavý do samého konce. Startovalo se po čtveřicích a systémem prvních dvou postupujících se bojovalo až do úplného finále.

Náročný závod nejlépe zvládl Ondřej Rybář ze Sokola Hořenní paseky, v ženách opět triumfovala Martina Volfová a v párech se ve vyrovnaném závodě prosadila znovu dvojice Lundáková, Bloudek.

V součtu obou závodů si nejlépe vedl Milan Venhoda a Martina Volfová v jednotlivcích a Lundáková, Bloudek v párech.

Vítězové jednotlivých závodů převzali hodnotné ceny od partnerů akce ve výši více než 25.000 Kč.

Z účastníků byl vylosován M. Hrčka, který dostal poukaz na tandemový seskok v Tamdem centru Praha. Věříme, že překoná překvapení a na příští díl Outdoormana přiveze ukázat fotky.

Jarní část Outdoormana se koná 10.-11. května 2003.