V době pandemie rostou prodeje sexuálních hraček

Prodeje erotických pomůcek od ledna tohoto roku zaznamenávají mimořádný nárůst po celém světě. Zájem o ně se silně zvýšil především v zemích zasažených nákazou covid-19. Itálie hlásí nárůst o 60 %, Kanada dokonce o rekordních 135 %. Více než třicetiprocentní růst prodejů od začátku března evidují i české sexshopy.
Podle nejnovějších dat značky Womanizer zájem o erotické hračky výrazně roste po celém světě, a zejména pak v oblastech, kterých se koronavirová nákaza významněji dotkla.
Nečekaně prudký nárůst prodeje
V období od 1. ledna do 6. března prodeje sexuálních pomůcek oproti odhadům v Itálii vzrostly o 60 %, ve Francii o 40 %. O 71 % vyšší prodeje hlásí Hong Kong, 75% nárůst zaznamenaly Spojené státy americké, 31% růst hlásí Austrálie. Vůbec největší skok si připsala Kanada, je to závratných 135 %.
Zvýšený zájem o segment panuje také v České republice, která do koronavirové pandemie vstoupila poměrně nedávno. "Od začátku března evidujeme v našem e-shopu nárůst prodejů o více než 30 procent. A to je teprve začátek," potvrzuje Adam Durčák ze sexshopu Ruzovyslon.cz. "Lidé mají logicky více času na sebe i na své protějšky. Právě dostatek času je ideální využít k experimentování a vytváření si nových milostných zážitků."
"Kromě toho, že sex, masturbace a orgasmy zvyšují imunitu, výrazně přispívají i k dobré náladě a psychické vyrovnanosti, což je v dnešních dnech velmi důležité," dodává Adam Durčák.
Sex v jednom i na dálku
Z konkrétních produktů se v období koronavirové pandemie obzvláštnímu zájmu těší ženský podtlakový masturbátor Womanizer, s nímž si ženy mohou užít lepší sebeuspokojování, a také párové vibrátory We-Vibe, které lze díky aplikaci v chytrém telefonu řídit i na dálku. "Díky novým technologiím se sexuálním hrátkám mohou oddávat i páry, které od sebe odřízla karanténa či opatření omezující pohyb osob," připomíná Adam Durčák.
Diskuse
Diskuze k článku
Výběr masturbátoru
Výběr masturbátoru
Realistické znamená i v životní velikosti? kolik to stálo? a ten lubrikační gel na to máte nějaký speciální?
Výběr masturbátoru
Přesně jste si skoro sám odpověděl, mezi masturbátory je opravdu velký rozdíl a většinou tu platí, že čím víc do toho chcete dát, tak tím lepší bude. Já si koupil realistické torzo masturbátor, který má oba otvory. Když si před tím nahřejete lubrikační gel na cca 40 stupňů, tak je to jako když ho strčíte do ženy
Výběr masturbátoru
Používáte masturbátor? Přibližuje se to alespoň trochu reálnému prožitku nebo je to úplně jiné? Je u nich velký rozdíl?
Sexuální problém
Osobně používám prášky na erekci VIAMAX z obchodu supererekce .com, kde máte účinek ihned a vydrží opravdu několik hodin. To se třeba mění, někdy je to delší a někdy kratší, ale vždy jsem si díky nim dokázal pořádně užít.
Sexuální problém
Jak to probíhá, když si vezmete prášky na erekci? postaví se vám hned nebo až dojde k nějakému sexuálnímu vzrušení?
Sexuální problém
Nezkoušel jste nějaké prášky na podporu erekce? Já jsem tomu ze začátku moc nevěřil, ale nakonec jsem rád, že jsem do toho šel, protože mohu zase mít kvalitní sex, který si oba užíváme….
Sexuální problém....
Také bych si chtěl během pandemie užívat, protože tolik jsem doma asi ještě nikdy nebyl…. Jenže je mi skoro 50 a už mi to tam nefunguje jako dřív… spíš musím, když chce on, než kdy chci já…
Typické
Ano, vybíral jsem ji dlouho a nakonec si myslím, že jsem si koupil kvalitní nafukovací pannu https://www.eroticsexshop.cz/produkt/05119190000-nafukovaci-blondyna-doll-juicy-jill
Typické
Vy jste teda koupil do 2500 korun kvalitní nafukovací pannu? Kde?
Může se hodit
Nejčtenější články

Jaro začíná dnes v podvečer

Chorvatsko hlásí: úspěšný rok 2022. Jaký bude letos?

Deset miliard franků mají Rusové uloženo ve Švýcarsku

Legendární sportovní obuv Botas se přestala vyrábět
Levit alias BP Lumen nejspíš čeká katastrofa
Regiony
Kalendář akcí Zobrazit všechny akce
AKCE | KDE | INFO | KDY | ČAS |
---|---|---|---|---|
Boot - veletrh | Německo, Düsseldorf | 21.-29.1. | 21.1. | |
Reisemesse - veletrh | Německo, Drážďany | 27.-29.1. | 27.1. | |
Adventur - veletrh | Litva, Vilnius | 27.-29.1. | 27.1. | |
FESPO - veletrh | Švýcarsko, Curych | 2.-5.2. | 2.2. | |
Vacances - veletrh | Belgie, Brusel | 2.-5.2. | 2.2. | |
Balttour - veletrh | Lotyšsko, Riga | 3.-5.2. | 3.2. | |
Batmassan - veletrh | Švédsko, Göteborg | 4.-12.2. Lodě | 4.2. | |
Reisen - veletrh | Německo, Hamburg | 8.-12.2. Turismus a karavaning | 8.2. | |
Nauticampo - veletrh | Portugalsko, Lisabon | 8.-12.2. Turismus a karavaning | 8.2. | |
Masopust | Roztoky u Prahy | 11.2. |
Diskuse
Člověk nesmí být zhýčkaný... | Honza, 29.1.2023 15:11, 13 příspěvků |
Skialp | Honza, 29.1.2023 14:56, 14 příspěvků |
INU | Honza, 29.1.2023 14:48, 1 příspěvek |
Půjčovna sportovních vozí... | Karolína Vorlíčková, 29.1.2023 14:33, 10 příspěvků |
Kolobezkou po Praze | Bretislav, 29.1.2023 11:14, 1 příspěvek |
Skialp | Kuba Turek, 28.1.2023 23:42, 14 příspěvků |
Skialp | Šlojíř, 28.1.2023 22:35, 14 příspěvků |
Turek píše kraviny | Horydoly - Kuba Turek, 28.1.2023 12:45, 14 příspěvků |
Reakce účastnice Presstri... | Jitka, 28.1.2023 10:05, 2 příspěvky |
Turek píše kraviny | Jiří, 28.1.2023 8:33, 14 příspěvků |
Fórum Zobrazit všechny příspěvky
Běžecké závody 2023 | Horydoly , 25.1.2023 20:46 |
Konvenční turismus je passé | Horydoly Open, 20.1.2023 18:30 |
Pojišťovny varují před vý... | Horydoly Open, 20.1.2023 18:23 |
Re: Pojištění | Horydoly Open, 20.1.2023 18:21 |
Re: Pojištění | Horydoly Open, 20.1.2023 18:19 |
Všem! Všem! Všem! Bude po... | milan šupa, 14.1.2023 19:43 |
Sraz na Pražském hradě 8.1. | Horydoly , 5.1.2023 20:52 |
Praha na Silvestra: dopra... | Horydoly , 31.12.2022 9:42 |