registrovat

Fórum Zpět na výpis diskuzí

Galerie Harfa Extreme

Autor Zpráva

Horydoly Open

avatar
7.6.2012 10:42

Galerie Harfa Extreme

PŘEHLÍDKA EXTRÉMNÍCH SPORTŮ V GALERII HARFA 

Galerie Harfa připravila na sobotu 9. června 2012 od 9 do 21 hodin neobyčejný program plný adrenalinu Galerie Harfa Extreme. Na střechu tohoto obchodního centra dorazí a své dovednosti předvedou největší esa populárních extrémních sportů jako je Freestyle BMX, Skateboarding a Freestyle Scootering. A ani široká veřejnost nemusí zůstat jen pasivním publikem - připraveny jsou různé workshopy, škola ježdění a výuka základních triků těchto sportovních disciplín. Stačí dorazit v pohodlném sportovním oblečení - sportovní pomůcky budou k zapůjčení přímo na místě. Bohatým programem bude provázet 3násobný mistr světa ve Freestyle BMX Jan Valenta. Pro diváky jsou připraveny také zajímavé soutěže o ceny. Vstupné je zdarma.

Pro účely této sportovní akce vyroste na střeše Galerie Harfa speciální mobilní minirampa, na které se budou prohánět ti nejlepší sportovci jako je Marek Čejchan (SK8 Freestyle), David Foglar (BMX), Lukáš Seidler (BMX) a Tomáš Lorenc (Freestyle Scootering).

Od 9 do 18.20 hodin budou na programu tři vystoupení profesionálních sportovců VSA Xtreme teamu, od 18.30 do 21 hodin bude minirampa k dispozici pro ježdění široké veřejnosti.

Věříme, že tyto speciální sportovní disciplíny diváky zaujmou a zpestří jim volný víkendový den. Především pro diváky školou povinné to může být zajímavá inspirace pro blížící se letní prázdniny, kdy se mohou naučit něco nového - třeba právě tento typ sportů, který si poprvé bez obav mohou vyzkoušet právě tuto sobotu,“ říká Silvie Soukalová, marketingová manažerka Galerie Harfa.

www.galerieharfa.cz 

Silvie Soukalová
E-mail: silvie.soukalova@galerieharfa.cz

Kamila Čadková (Jana Bakešová)
E-mail: jana.bakesova@crestcom.cz

Počet příspěvků: 223

Přidat příspěvek

Pro přidávání příspěvků je nutné se přihlásit


 
 
 
Registrovat se