registrovat

Fórum Zpět na výpis diskuzí

Projekt Mládež v akci - Show me what I can't see

Autor Zpráva

Horydoly Open

avatar
6.6.2012 01:32

Projekt Mládež v akci - Show me what I can't see

Jako studentská organizace, která se primárně věnuje pomoci přijíždějícím zahraničním studentům programu Erasmus a jiné, jsme se rozhodli uspořádat také 8 denní projekt pro 6členné skupinky z 5 států Evropy, sponzorované Evropskou unií - Mládež v akci - které podporuje aktivity mladých lidí "nad rámec běžných činností" - tedy vymysleli jsme a zorganizovali projekt, ve kterém chceme v osmi dnech spojit na 30 lidí z Evropy, kdy každý z národů přijede s jedním nevidomým členem.

Program na každý den směřujeme na jeden smysl. Například Nevidomá výstava, jízda na tandemových kolech, nebo právě den s Honzou, který sám nevidomý, může být velmi pozitivním vzorem pro všechny, nejen pro nevidomé účastníky.

Protože se jedná o zážitkový program, chceme strávit půl den na horolezecké stěně, tak aby si mohli, ve většině případů zcela poprvé, všichni vyzkoušet, jaké to je lézt, zažít ten adrenalin, zkusit jistit a podobně. Právě ono překračování osobních (a někdy i subjektivních) hranic má za cíl objevit nové možnosti a poznat sám sebe i jiné.

Renáta 
rpolohova@gmail.com
http://socialerasmus.esn.org/

Počet příspěvků: 139

Přidat příspěvek

Pro přidávání příspěvků je nutné se přihlásit


 
 
 
Registrovat se