registrovat

Fórum Zpět na výpis diskuzí

Běžecká škola

Autor Zpráva

Horydoly

avatar
15.4.2018 02:18

Běžecká škola Prahy 4 se vrátí domů

S návratem letního času se Běžecká škola Prahy 4 i ve čtvrtém roce své existence stěhuje zpátky do Krčského lesa. Ještě tento čtvrtek 29. března vás přivítá oblíbený kouč, canicrosový šampion Dušan Erbs, naposledy ve Žlutých lázních. Příště po Velikonocích 5. dubna v 18 hodin v ohbí rybníka U labutě u Krčského lesa. A pak zahájí další ze svých tradičních lekcí. Těšíme se na vás.

TOMÁŠ NOHEJL tonohejl@gmail.com  
Počet příspěvků: 442

Horydoly

avatar
7.2.2018 13:26

Běžecká škola

Běžecká škola Prahy 4 slaví dvoustou hodinu 

Už čtvrtý rok se nepřerušeně týden co týden každý čtvrtek od 18 hodin běhá v Běžecké škole Prahy 4. Tentokrát (8. 2.) se po tradičním tréninku půjde slavit! 

Je to nejdéle fungující běžecká škola městské části v zemi. Prošlo jí, resp. proběhlo, mnoho běžců. Řada z nich se poprvé seznámila se základy běhání a systematickou běžeckou přípravou, další se se zdejší inspirací odrazili na velké závody včetně Krkonošské 50. A mnozí vytrvali od začátků až dosud.

„Jsem hrdý, že to takhle běží a jsem rád, že to je na Praze 4, kde jsem se narodil, žiju a pracuju. Takovou podporu radnice považuju za správnou investici a doufám, že vytrváme i nadále,“ říká Martin Dvořák, tvůrce ideje a ředitel organizačního týmu.

V létě se běhá v Krčském lese od Labutě, v zimě na osvětlených chodnících Podolí, Vyšehradu a Dobešky s centrem ve Žlutých lázních, kde jsou šatny se sprchami. Tradicí se stal i novoroční výběh. Stačí přijít a běžet. Žádné registrace, ani poplatky. „Těšíme se už sice zase do lesa, ale teď si to užijeme i ve městě. Připravujeme dárečky i občerstvení a potom si půjdeme posedět do restaurace,“ plánuje Dvořák.

Tomáš Nohejl

Počet příspěvků: 442

Přidat příspěvek

Pro přidávání příspěvků je nutné se přihlásit


 
 
 
Registrovat se