registrovat

Fórum Zpět na výpis diskuzí

Emirates

Autor Zpráva

Horydoly

avatar
9.12.2017 13:10

Emirates oslavuje svůj 100. Airbus A380 zvýhodněnými cenovými nabídkami

Čas plyne tak rychle, 100 letounů za 9 let. Společnost Emirates, největší mezinárodní letecký dopravce, doplní svou flotilu o 100. Airbus A380. Flotila aerolinky celkem čítá 260 letadel s širokým trupem, čímž se stává největším provozovatelem letadel Airbus A380 


a Boeing 777. Při této příležitosti Emirates nabízí speciální cenové tarify do různých destinací své globální sítě. Letenky do byznysové a ekonomické třídy za zvýhodněné ceny je nutno rezervovat do 13. září 2017.

Destinace

Ekonomická třída /osoba

Byznysová třída / osoba při zakoupení min. 2 letenek

Dubaj

od 11 380 Kč 

od 49 380 Kč

Peking

od 12 380 Kč

od 51 380 Kč

Dillí

od 12 380 Kč

od 58 380 Kč

Bangkok

od 13 380 Kč

od 54 380 Kč

Hongkong

od 13 380 Kč

od 53 380 Kč 

Společnost Emirates nasadila Airbus A380, největší osobní letadlo světa, na pravidelnou denní linku Praha – Dubaj 1. května 2016. Čeští cestovatelé si díky tomu mohou kromě vyhlášeného servisu vychutnat bezproblémové cestování do více než 150 destinací po celém světě s jediným přestupem v centrálním dopravním uzlu – Dubaji. Kromě populární Dubaje se Češi mohou vydat na palubě tohoto velkolepého letounu do dalších destinací, jako je Bangkok, Hongkong, Tchaj-pej  anebo Mauricius s jediným přestupem.

O pasažéry Emirates se stará profesionální personál různých národností hovořící řadou jazyků. Cestující mají možnost na palubě vychutnávat gurmánskou kuchyni, výběrová vína i prémiové nápoje a díky palubnímu zábavnímu systému ice si mohou zkrátit let sledováním některého z více než 2 500 kanálů zahrnujících filmy, televizní pořady, hry, audio knihy a hudbu z celého světa. Ice byl společností Skytrax již celkem třináctkrát jmenován nejlepším palubním zábavním systémem na světě.

Cestující první a byznysové třídy ikonického Airbusu A380 mají příležitost navštívit oblíbený palubní salonek Emirates, v němž si mohou vychutnat delikatesní kanapky, exkluzivní vína a lihoviny z celého světa či na místě namíchané koktejly. Společnost Emirates nedávno také představila nový designový koncept palubního salonku inspirovaný interiérem privátních jachet. První Airbus A380, který se pyšní tímto inovovaným designem, vzlétl již v červenci 2017.

Zpáteční letenky do ekonomické a byznysové třídy za speciální cenové tarify lze objednávat pouze mezi 4. a 13. zářím 2017, takže se doporučuje brzká rezervace. Cesta se musí uskutečnit v období mezi 15. 9. 2017 a 7. 12. 2017. Nabídku byznysové třídy tvoří tzv. companion tarify, v jejichž rámci musí minimálně 2 dospělé osoby cestovat společně na všech úsecích cesty.Ceny letenek zahrnují všechny palivové a letištní poplatky. Speciální ceny a dostupnost sedadel jsou závislé na momentální dostupnosti jednotlivých linek a vztahují se na ně speciální podmínky. Letenky mohou být rezervovány na www.emirates.cz nebo prostřednictvím call centra 239 016 320. 

Kateřina Gazdíková

Počet příspěvků: 502

Horydoly

avatar
22.11.2017 03:19

Re: Emirates

Emirates spojí své síly s flydubai

Společnosti Emirates a flydubai představily plošné partnerství, které umožní těmto leteckým společnostem z Dubaje spojit své síly a zajistit jejich zákazníkům bezkonkurenční cestovní nabídky. Obě společnosti budou nadále vedeny nezávisle, ale budou vzájemně využívat sítě svých destinací pro zvýšení provozních možností a urychlení růstu.

Toto partnerství není pouze o code-sharingu, jeho součástí je například i integrovaná spolupráce v síti destinací, včetně koordinace při plánování letů. Nový model zajistí zákazníkům flydubai pohodlné napojení na celosvětovou síť destinací společnosti Emirates, cestující společnosti Emirates zase mohou využít silnou regionální síť flydubai.

Obě společnosti budou pokračovat v rozvoji svého centra na mezinárodním letišti v Dubaji, kde propojí své systémy a provoz, aby zajistily bezproblémový zážitek pro všechny své zákazníky. Letiště v Dubaji je super moderní a v současné době je nejrušnějším letištěm na světě z hlediska mezinárodní osobní dopravy.

Barbora Dlabáčková   

Počet příspěvků: 502

Horydoly

avatar
5.11.2017 19:33

Emirates

Připravte se na podzimní cestování s Emirates 

Společnost Emirates nabízí řadu destinací na Dálném východě a v Indickém oceánu pro cestující, kteří si chtějí prodloužit léto 

Jakmile se začne blížit podzim a počasí v Evropě se bude ochlazovat, je ideální vyrazit někam za teplem. Společnost Emirates nabízí řadu destinací na Dálném východě a v Indickém oceánu pro perfektní podzimní dovolenou pro ty, kteří se nechtějí vzdát hřejivých letních dnů. Emirates připravila speciální ceny letenek do mnoha destinací v tomto regionu, které je možné zakoupit již ode dneška do 6. srpna. 

Emirates létá do více než 20 destinací napříč Asií a Pacifikem, od Indie až na jih do Austrálie a na Nový Zéland. Ať už navštívíte živelná vietnamská města, majestátní chrámy Kambodže, anebo se projedete vlakem napříč úchvatnými scenériemi Srí Lanky či zaboříte nohy do bílého písku na plážích na Seychelách, každá z destinací nabídne cestovatelům nové a neobjevené zážitky. 

Podívejte se, co nabízí Kambodža 

Proč navštívit

Phnompenh, hlavní město Kambodže, je oblíbenou destinací jak pro baťůžkáře, tak pro rodiny s dětmi. Phnompenh, založený ve 14. století, uchvátí každého svými chrámy, pagodami, paláci, pouličními trhy a nabídne množství toho, co dělat a kam se podívat. 

Co neminout

Hlavní město Phnompenh je perfektním startovacím bodem pro turisty, kteří chtějí navštívit Wat Ek Phnom, Wat Prasat Basseata a slavnou památku světového dědictví UNESCO chrám Angkor Wat. Stejně tak je z Phnompenhu výborná dostupnost do zbytku země pro ty, kteří chtějí propadnout kráse kambodžských ostrovů a jejich barevným korálovým útesům s bílými písčitými plážemi. 

Chytré tipy

Obzvlášť na dlouhých letech pomůže špičkový palubní digitální zábavní systém cestujícím zkrátit čas. Jedinečný palubní zábavní systém ice společnosti Emirates nabízí možnost vybrat si z 2 500 informačních a zábavných kanálů. V nabídce jsou nejen oblíbené filmy, televizní seriály a pořady, hudba či hry a to ve více jazycích. Více než 40 kanálů je věnovaných dětem. Emirates je první leteckou společností, jež cestujícím nabízí i sportovní kanál eSports. Sportovní nadšenci si přijdou na své na kanálu ESL, kde mohou sledovat významné sportovní události a zápasy.

Cestujícím z ekonomické třídy, jež na jejich dlouhém letu přemůže únava, Emirates poskytuje komfortní a udržitelné přikrývky z recyklovaných plastových lahví, které jsou vyrobeny patentovanou technologií ecoTHREAD™. 

Speciální nabídka

Letenku do Phnompenhu ekonomickou třídou společnosti Emirates zakoupíte za 15 690 Kč* (cena platí pro rezervace provedené od 24. července do 6. srpna 2017 na stránce emirates.com). Speciální nabídka platí pro období od 3. srpna do 15. října 2017* a od 18. listopadu do 11. prosince 2017 a cena letenky zahrnuje všechny palivové a letištní poplatky. Nenechte si tuto nabídku ujít! 

Zažijte Vietnam s jedinou zastávkou z Prahy 

Proč navštívit

Starobylá Hanoj si i přesto, že je jedním z nejrušnějších a největších měst jihovýchodní Asie, uchovala většinu svého francouzského koloniálního šarmu. Jihovietnamské Ho Či Minovo Město, dříve známé jako Saigon, je ještě více uchvacujícím místem. Toto hektické město s pohlcující atmosférou je domovem pro 8,5 milionu lidí. Najdete zde některé z nejluxusnějších hotelů, nejvyhlášenějších restaurací a nechutnější jídlo prodávané v pouličních stáncích. 

Cestující na trase Praha-Dubaj–Ho Či Minovo Město, stejně jako ti mířící do Hanoje, už nemusí absolvovat mezipřistání v Rangúnu, čímž ušetří 2,5 hodiny cestovního času. 

Co neminout

Během návštěvy Ho Či Minova Města si užívejte procházky na širokých promenádách, majestátní budovy a špičkové hotely, restaurace a obchody. V Hanoji navštivte Chrám literatury, místo studia a rozjímání o konfuciánském učení, a jezero Hoan Kiem nacházející se v centru města, kde po východu slunce můžete sledovat místní obyvatele, jak cvičí tai či. 

Pokud toužíte více po nerušeném odpočinku, zamiřte na sever k zátoce Halong, jež je zapsaná mezi světová dědictví UNESCO, a to díky více než 3000 vápencových skal vyčnívajících z azurové laguny. Mezi skálami se navíc nachází množství malých ostrovů s nedotknutými plážemi, které dotvářejí celkovou atmosféru této zátoky. 

Chytré tipy

Ještě před příletem do Vietnamu si cestující společnosti Emirates mohou na palubě vychutnat jídla, připravovaná z nejčerstvějších místních surovin, a každý měsíc je jejich nabídka obměňována. Emirates vždy nejen představuje místní kuchyni a nové techniky úpravy jídla, ale především nabízí to jídlo, na které se cestující v nabídce nejvíce těší. 

Speciální nabídka

Máte štěstí, Hanoj i Ho Či Minovo Město jsou součástí speciální podzimní nabídky na stránce emirates.com! Mezi 24. červencem a 6. srpnem si můžete zakoupit letenku do ekonomické třídy do Hanoje za 16 290 Kč* anebo do Ho Či Minova Města za 15 590 Kč* (cena letenky zahrnuje všechny palivové a letištní poplatky). Mějte na paměti, že tato nabídka platí pro období od 3. srpna do 15. října 2017* a od 18. listopadu do 11. prosince 2017. 

Ponořte se do moře a objevte útesy na Seychelách 

Proč navštívit

Seychely, idylický řetězec 115 ostrovů v Indickém oceánu, z nichž je mnoho neobydlených, mají všechno pro ničím nerušenou dovolenou. Pětihvězdičkové hotely, bezchybné počasí, nádherné pláže, třpytící se moře s bohatým mořským životem a mnoho nejen sportovních aktivit tvoří optimální atmosféru pro zasloužený odpočinek. 

Co neminout

Samozřejmě to jsou pláže a moře, které nejvíce přitahují lidi na Seychely. Je zde nespočet pláží, z nichž je možné si vybírat, ale jednou z těch nejlepších je Ansa Source D´Argent. Chráněná útesem, kde její mělká voda má klidnou hladinu, je ideálním místem pro vodní hrátky ratolestí. Seychelské vody jsou proslulé svými nádhernými potápěčskými pohledy, kde se můžete kochat nejen úchvatnými útesy, ale také nejznámějšími vraky na světě. A to díky pirátům, kteří měli Seychely dlouho za svůj domov. 

Chytré tipy

Emirates nabízí každodenní linku z Dubaje na ostrov Mahé, který je největším ostrovem této jedinečné země a nachází se zde i hlavní město Victoria. Společnost Emirates nabízí cestujícím velkorysé váhové limity pro zavazadla: až 35 kg pro cestující ekonomické třídy, 40 kg pro cestující v byznys třídě a 50 kg pro cestující první třídy. Standardní potápěčské vybavení bude přijato k přepravě jako součást váhového limitu na osobu. 

Speciální nabídka

Emirates.com nabízí speciální tarif letenky v ceně 21 190 Kč* na seychelský ostrov Mahé, a to v termínu od 3. srpna do 15. října 2017* a od 18. listopadu do 11. prosince 2017. Letenky do ekonomické třídy je třeba zakoupit mezi 24.červencem a 6. srpnem 2017. Všechny palivové a letištní poplatky jsou již v ceně. Cestujte chytře! 

Zamilujte se do drahokamu Indického oceánu 

Proč navštívit

Kolombo, historické město Srí Lanky, je charakteristické svým splynutím architektonických vlivů z Portugalska, Holandska a Velké Británie z koloniálních dob. Toto město pulzuje neskonalým tempem, tuk-tuky se zde předhánějí s autobusy za rytmů indické popové hudby a objevuje se zde řada nových designových hotelů, uměleckých galerií a stylových chic butiků, které jsou vetkány mezi charismatické pouliční bazary. 

Co neminout

Cestovatelé se z města také často vydávají na vyhlášené pláže, nacházející se na severním pobřeží Srí Lanky. Patří mezi ně i Kalpitiya a zátoka Arugam, které jsou jako stvořené pro surfaře, a oblíbenou pláž Unawatunanabízí mnoho zábavy a nádherných scenérií. Nedaleko pláže Marissa je zase možné pozorovat velryby, a pokud se chcete z rozpálených pláží zchladit, můžete se vydat do hornaté krajiny, která ukrývá nesčetné množství čajových plantáží se znamenitými výhledy. 

I milovníci dobrého jídla si přijdou na své. Srí Lanka nabízí jednu z nejbohatších a nejrozmanitějších kuchyní na světě, počínaje u kokosových chutí a konče u nejpálivějšího kari. Kulinářské zážitky je možné si vychutnat v řadě známých restaurací, stejně jako v řadě pouličních stánků a na trzích. Srí Lanka je především známá díky svým krásným a nedotčeným plážím, ale je toho mnohem víc, co tento drahokam v Indickém oceánu může nabídnout. 

Chytré tipy

Zůstaňte v kontaktu s rodinou, přáteli a kolegy, kteří jsou na zemi a to prostřednictvím Wi-Fi či mobilních sítí. Aktualizujte své profily na sociálních sítích, čtete emaily či volejte během letu samotného. Cestující společnosti Emirates se navíc mohou těšit na nedávné zdvojnásobení datového balíčku do výše 20MB. Členové věrnostních program Emirates Skywards Platinum a Gold mohou během letu využívat Wi-Fi neomezeně, a to bez ohledu na cestovní třídu. 

Speciální nabídka 

Využijte tuto nabídku společnosti Emirates na emirates.com a zaleťte si na Srí Lanku za 14 690 Kč*. Tato speciální cena platí pro lety ekonomickou třídou v obdobíod 3. srpna do 15. října 2017* a od 18. listopadu do 11. prosince 2017. Letenky do ekonomické třídy je třeba zakoupit mezi 24. červencem a 6. srpnem 2017. Všechny palivové a letištní poplatky jsou již v ceně. 

* Letenky zakoupené v těchto cenových tarifech není možné měnit ani stornovat. Přílety nejsou v rámci této nabídky povoleny v termínu od 23. srpna do 3. září 2017. 

Barbora Dlabáčková                       

Počet příspěvků: 502

Přidat příspěvek

Pro přidávání příspěvků je nutné se přihlásit


 
 
 
Registrovat se