registrovat

Fórum Zpět na výpis diskuzí

Krkonoše na lyžích 2016/2017

Autor Zpráva

Horydoly

avatar
9.3.2017 13:11

Re: Dětské závody ve Špindlu

Skicross dětí ve Špindlerově Mlýně s Pribináčkem

Počet příspěvků: 40

Horydoly

avatar
9.3.2017 13:06

Dětské závody ve Špindlu

Skiareál ve Špindlu nabídne o víkendu závody pro děti, lyžování na manžestru a půl metru sněhu 

Ve Špindlerově Mlýně zima ještě nekončí. Pokud přemýšlíte, kam vyrazit o víkendu, je největší krkonošské středisko jasnou volbou. Na své si přijdou jak lyžaři a snowboardisté, tak i děti nebo příznivci nevšedních kulturních zážitků. Na sjezdovkách je téměř metr sněhu. 

„Počasí nám přeje a zima je ve Špindlu stále v plném proudu. Na sjezdovkách leží téměř metr sněhu. V provozu máme všech pět lanovek a deset vleků, návštěvníci mohou lyžovat na čtyřiadvaceti kilometrech sjezdovek nebo si užít večerní lyžování na Hromovce, což je nejdelší osvětlená sjezdovka v Čechách," uvedl ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn Čeněk Jílek s tím, že rodiny s dětmi by se o víkendu rozhodně neměly nechat ujít velkou sobotní akci Skicross s Pribináčkem. Jedná se o závod pro děti do patnácti let. „Na dojezdu červené sjezdovky ve Svatém Petru vyroste skicrossová trať a každý si tak bude moci vyzkoušet tuto olympijskou disciplínu. Na děti čeká samozřejmě spousta zábavy, cen i dobrot," doplnil Jílek.

Tradičně v pátek, sobotu i v neděli si pak můžete užít Fresh Track - fantastické ranní lyžování na čerstvě urolbované a prázdné sjezdovce zakončené bohatou horskou snídaní v panoramatické restauraci. Zalyžovat si na manžestru můžete ve Svatém Petru i na Medvědíně. Svůj pobyt si můžete zpestřit také návštěvou unikátního Špindlerovského Ledária u horní stanice lanovky Svatý Petr - Pláň. Zdarma tu uvidíte výstavu ledových soch na téma Vivaldiho Čtvero ročních dob. Již nyní si můžete zakoupit i vstupenky na koncert Marka Ztraceného, který se uskuteční v netradičních prostorách ledária již příští sobotu 18. března.

www.skiareal.cz 

Martina Voráčková

Počet příspěvků: 40

Horydoly

avatar
24.2.2017 19:48

Vítkovice

První ročník SHRED VACATION se bude pyšnit vymazleným snowparkem

Pokud patříte mezi fanoušky zimních akcí na sněhu, rozhodně si nenechte ujít první ročník akce SHRED VACATION, kterou bude hostit K2 snowpark Vítkovice v Krkonoších. Druhý březnový víkend se zde ponese ve znamení snowboardingu a freestylového lyžování. To celé navíc v redneck stylu a za doprovodu Jägermeister DJs. Největší lahůdkou pak bude sobotní 6. ročník open snowboard jibbing contestu King of Jib 2017.

Třídenní program, který odstartuje v pátek 10. března, je určen naprosto všem vyznavačům snowboardingu a freeskiingu bez rozdílu věku, pohlaví a dosavadních zkušeností. Hlavním cílem organizátorů je především dopřát všem účastníkům akce luxusní třídenní poježdění ve 100% připraveném snowparku.

K2 snowpark nabídne nejrozmanitější setup letošní sezóny

V horní části snowparku bude vybudována tzv. „shred plaza“ obsahující několik překážek v setupu, který dovolí kreativně kombinovat všechny předvedené triky. Součástí setupu bude také Jagermeister tatra s barem a DJs přímo uprostřed dění, 8x3m wallride maringotka a sněžný pivní bar. Kromě zmiňované shred plaza sekce bude zbytek vítkovického snowparku normálně v provozu s nespočtem různých překážek, včetně pěti větších skoků v délkách 3-15 metrů.

V rámci třídenního programu se můžete těšit i na několik snb/freeski contestů, z nichž ten největší bude sobotní 6. ročník open snowboard jibbing contestu King of Jib 2017, který bude letos pod taktovkou hlavního partnera značky Horsefeathers s vypsaným prizemoney 15.000 Kč a věcnými cenami v hodnotě 50.000 Kč. V rámci denního programu budou probíhat vždy na vybraných překážkách foto/video shootingy pro všechny.

V rámci spolupráce s centrem Freestyle Kolbenka bude součástí programu také bezplatná výuka snowboardingu a freeski pro všechny zájemce z řad veřejnosti. Atraktivním sportovním programem to ale zdaleka nekončí. Páteční i sobotní večer bude totiž ve znamení Jagermeister afterparty, která bude probíhat v horní části snowparku. O to, že až do časných ranních hodin nepřestanete lovit hudební zážitky se postarají Djs Akvemen a N'zym.

Jestli si chcete užít vymazlený snowpark se speciálním setupem překážek, profesionální foto/video shootingy, denní i večerní public contesty a afterparty s DJs, označte si v kalendáři červeně termín 10. – 12. března 2017. Ten bude patřit 1. ročníku akce SHRED VACATION v K2 snowparku Vítkovice v Krkonoších.

FB event

https://www.facebook.com/events/1022913134519286/

 

Počet příspěvků: 40

Přidat příspěvek

Pro přidávání příspěvků je nutné se přihlásit


 
 
 
Registrovat se