registrovat

Fórum Zpět na výpis diskuzí

Lodě na vodě: 238 modelů

Autor Zpráva

Horydoly Open

avatar
14.4.2012 17:31

Výstava Lodě na vodě zahájila svůj čtvrtý ročník dobrými skutky

Výstava Lodě na vodě zahájila svůj čtvrtý ročník dobrými skutky

Již čtvrtý ročník výstavy lodí, vodních sportů a lodního příslušenství Lodě na vodě 2012 si dal za cíl nejen podporu tohoto oboru v České republice, ale také konání dobra. Zahájení letošní výstavy bylo proto spojeno s dobročinnou dražbou ve prospěch občanského sdružení Dobrý skutek.

V rámci slavnostního večera, konaného na parníku Classic River, byla získána částka 70.192,- Kč! Až k takové výši se vyšplhal celkový výtěžek pro zmíněné sdružení pomáhající těm, kteří se ocitli ve složité životní situaci, díky dražbě jachtařské bundy Davida Křížka, fotoobrazu z jachtařského prostředí fotografky Martiny Barnetové, diamantového šperku od Lucie Křížkové (Váchové) a tenisové rakety Tomáše Berdycha.

Moderace nejen samotné dražby, ale i celého VIP večera, se ujal oblíbený moderátor rádia Impuls Vlasta Korec.

Získané finanční prostředky poputují v plné výši na pomoc dvojčátkům Šarlotce a Esterce Machalovým, kterým byla diagnostikovaná svalová atrofie. Jedenáctiměsíční holčičky se ve svém životě neobejdou bez speciálně upraveného zdravotního kočárku od dodavatele Otto Bock a nyní, díky iniciativě organizátora výstavy Lodě na vodě 2012 Promotýmu Praha a štědrých dražitelů, bude tolik potřebný kočárek jejich.

Všem, kteří přispěli, srdečně děkujeme!

Za tým občanského sdružení Dobrý skutek Lucie Křížková, patronka

Více informací o o.s. Dobrý skutek naleznete na adrese www.dobryskutek.cz

 

Počet příspěvků: 132

Horydoly Open

avatar
14.4.2012 17:29

Lodě na vodě: 238 modelů

Ve čtvrtek dne 12. dubna za přítomnosti starostky městské části Prahy 2 - Mgr. Jany Černochové, radního městské části Prahy 5 – Michala Šestáka, náměstka ministra dopravy Ing. Iva Tomana, MBA a významných představitelů Hlavního města Prahy, byl Asociací lodního průmyslu slavnostně zahájen již čtvrtý ročník výstavy lodí, vodních sportů, lodního příslušenství a dalších aktivit spojených s vodou a loděmi „LODĚ NA VOĎĚ 2012“.

Na výstavě je k vidění je 238 modelů lodí, a to jak na vodě, tak na souši, které prezentuje 107 vystavovatelů z ČR i zahraničí (Chorvatska, Maďarska, Polska, Rakouska, Slovenska).

Velký zájem vystavovatelů vedl organizátora k rozšíření výstavní plochy Rašínova nábřeží o protější břeh – Smíchovskou pláž. Propojení obou břehů je zajištěno přívozy, takže si návštěvníci užijí vodu se vším, co k ní patří.Mezi Železničním a Palackého mostem jsou k vidění nejnovější modely lodí, od malých sportovních člunů až po velké námořní plachetnice a luxusní motorové jachty.

Patronství nad výstavou LODĚ NA VODĚ 2012 převzal opět David Křížek – nejlepší současný český jachtař. Nedílnou součástí výstavy je atraktivní doprovodný program, který probíhá na břehu i na řece.

O víkendu na návštěvníky čeká řada doprovodných programů jako regatta závodních katamaránů, ukázky vodních sportů za lodí, moderovaná přehlídka lodí, exhibice 100leté plachetnice SVEA, exhibice Dračích lodí atd. Nechybí soutěže o hodnotné ceny.

Podrobné informace o výstavě, doprovodném programu, cenách vstupného a otevírací době výstavy jsou k dispozici na www.lodenavode.cz

Petr Kotek , manažer výstavy
petr.kotek@lodenavode.cz

Počet příspěvků: 132

Přidat příspěvek

Pro přidávání příspěvků je nutné se přihlásit


 
 
 
Registrovat se