Miláno? Autobusem?

Miláno? Autobusem?
Autobus Student Agency jezdí se stewartkami.
Autor snímku ILUSTRAČNÍ FOTO Student Agency
SDÍLEJ:

Kde to je?

S nemalym velikanem trhu Student Agency jsem cestovala do Milana autobusem, protoze jsem potrebovala do Turina. Tak jsem zaplatila dva tisice korun, vzala jizdenku a sla. Hadejte, jake bylo me prekvapeni, kdyz jsem zjistila, ze mirim do Milana Maritima, coz je jakasi dedinka pod Rimini, tedy na druhe strany Italie a ne do centralni Italie.

Listek vlakem stal dalsich 30 euro, italske drahy jsou ale aspon prijemne. A jak jsem dopadla pri reklamaci ve Student Agency? Inu, pokochejte se sami a vezte, ze v problemech nejedete sami

Vazena slecno Kilianova,

zdravim Vas ze Student Agency, dostala se ke me Vase zadost na uhradu cestovnich nakladu z Venezie do Torina (resp. casti jizdneho do Milana).

Kolegyne mi vysvetlila onu, jiste pro Vas neprijemnou, zamenu zastavek, ktera nastala. Nicmene musim konstatovat nasledujici - prisla jste do nasi agentury pro jizdenku do Milana, Italie. Tuto jizdenku jsme vam za jeji opravdovou hodnotu nabidli.

Na jizdence byly v dobe prodeje (a jsou i nyni) videt vsechny rozhodujici udaje, tzn. odkud, kam, kdy. Pokud jste s jizdenkou po kontrole udaju souhlasila, zaplatila ji, vznikla mezi vami a dopravcem smlouva o preprave, ktera byla dodrzena a vy jste sluzbu vyuzila.

V pripade, ze by jste prisla pred odjezdem busu, informovala nase prodejce o skutecnosti, ze jizdenka neni do vami pozadovaneho Milana, dala se zrusit i refundovat a po doplaceni jizdneho do vzdalenejsiho Milana vystavit jina.

Jiste pochopite, ze v teto situaci nemohu souhlasit s uhradou Vasich dalsich cestovnich nakladu, i kdyz si uvedomuji, ze jste se chtela dostat do jineho Milana, nez je v jizdence vyznacene. Nevidim zde jednoznacne poruseni obchodniho zakoniku z nasi strany, proto jsem nucen touto cestou Vami pozadovanou uhradu odmitnout.

S pozdravem Vojtěch Pětivlas, manager - pobočka Praha

SDÍLEJ:

Diskuse

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-čtyři:

  • Captcha Image

Diskuze k článku

Celkem 0 příspěvků v diskuzi


Zprávy od horolezců 2025

Zprávy od horolezců 2025

REPREZENTACE Co důležitého se děje v Českém horolezeckém svazu a dalších horolezeckých spolcích?... celý článek

Cyklonovinky 2025

Livigno na vlastní nohy: 1500 kilometrů horských tras

registrovat

Podívejte se na inspiraci k cestování po Evropě.
Hledáte si ubytování v ČR nebo na Slovensku? Doporučujeme chaty a chalupy k pronájmu za nejlepší ceny. I levné ubytování si najdete na portálu MegaUbytko.cz.
CHORVATSKO 2024 levné ubytování v apartmánech a pokojích po celém Jadranu bez provize cestovkám.







Nejčtenější články

Z Letňan ho Hostivaře. Na kole 10 kilometrů pražskou periferií

Z Letňan ho Hostivaře. Na kole 10 kilometrů pražskou periferií

REPORTÁŽ Na cyklisty čeká v Praze mnoho nebezpečí. Rozpadlé chodníky, zarostlé cyklotrasy, frekventované ulice, zlí řidiči. Vše jsme si užili během jízdy z Letňan do Hostivaře. Deset kilometrů propojuje důležité pražské periferie
Jihozápadní hřeben na Pyšný štít

Jihozápadní hřeben na Pyšný štít

CLIMBING GUIDE Vysoké Tatry nenabízejí dlouhé lezení alpských rozměrů. Jednou z čestných výjimek je Pyšný štít. Samotný dvojvrchol Pyšného a Malého Pyšného štítu je ve stínu vedlejšího Lomnického štítu, ale výstupy ze všech
Klidné Labe z Jaroměře do Hradce Králové na kajaku

Klidné Labe z Jaroměře do Hradce Králové na kajaku

Hezká klidná voda. Široké Labe. Regulovaný veletok. Pádlujeme z Jaroměře do Hradce Králové.
Singltrail Letňany Praha

Singltrail Letňany Praha

Ideální městská lokalita pro horská kola byla postavena na umělém kopci za pražským sídlištěm Letňany. 60 metrů převýšení vydalo 5 kilometrů zajímavých singltrailů.
Jmenuje se Elbe Princesse neboli Labská princezna

Jmenuje se Elbe Princesse neboli Labská princezna

Luxusní plovoucí hotel a zároveň výletní loď Elbe Princesse byla postavena na pravidelné plavby Praha - Berlín a někdy dopluje až do Hamburku. Je to největší loď, která pluje na českých vodách.

Kalendář akcí Zobrazit všechny akce

AKCE KDE INFO KDY ČAS
Eurobike - veletrh Německo, Frankfurt 25.-29.6. Cyklistika 25.6.
Pelargonie - výstava Praha, Botanická zahrada Univerzity Karlovy 26.-29.6. 26.6.
Slavnosti Solné stezky Prachatice 27.-28.6. 27.6.
Bike sraz na Vysočině Polnička 27.-29.6. Horská kola 27.6.
Budějovice - Praha České Budějovice 27.-29.6. Vodácký maraton 27.6.
BITE - veletrh Čína, Peking 27.-29.6. 27.6.
Vltava - kuriozní plavidla Vyšší Brod   28.6.
Drásal - cyklomaraton Holešov Horská kola 28.6.
Vinařská 50 - cyklomaraton Šatov Horská kola 28.6.
Granfondo Livigno Alé Itálie, Livigno Cyklistický závod 28.6.

Diskuse

Docela důležité... Honza, 26.6.2025 21:13, 6 příspěvků
Docela důležité... Kuba Turek, 26.6.2025 14:47, 6 příspěvků
Docela důležité... Honza, 26.6.2025 14:18, 6 příspěvků
Docela důležité... Laura Novotná, 26.6.2025 12:12, 6 příspěvků
Solná komora Novinář, 26.6.2025 11:27, 2 příspěvky
Solná komora Skiák, 25.6.2025 23:02, 2 příspěvky
Inu Piký, 23.6.2025 18:47, 6 příspěvků
Inu Honza, 23.6.2025 12:17, 6 příspěvků
Moped Rich, 22.6.2025 10:39, 8 příspěvků
Guide?? Honza, 20.6.2025 5:20, 55 příspěvků

Fórum Zobrazit všechny příspěvky

Světový pohár Troja Horydoly , 26.6.2025 15:16
Světový pohár Troja Horydoly , 26.6.2025 2:57
Prskavec jako hologram Horydoly Open, 25.6.2025 0:13
Livigno na kole Horydoly , 24.6.2025 19:48
Cyklistický maraton Vysočiny Horydoly , 19.6.2025 22:32
Pivo na Náplavce Horydoly , 19.6.2025 21:22
Sportovní prádlo Horydoly , 13.6.2025 16:44
Přípravy vrcholí Horydoly , 13.6.2025 14:01