registrovat

Fórum Zpět na výpis diskuzí

Bikesraz na Vysočině

Autor Zpráva

Horydoly

avatar
31.7.2018 11:19

Bikesraz na Vysočině 2018

Počet příspěvků: 503

Horydoly

avatar
4.6.2018 12:18

Bikesraz na Vysočině 2018

Zdravíme příznivce Bike srazu na Vysočině 

dovolte, abychom Vás informovali, o novinkách spojených s letošním 15. ročníkem Bike srazu na Vysočině, který se uskuteční v termínu 11.-12.8.2018 - tedy za 4 měsíce.

Pro letošek se start vyjížděk přesouvá z Nového Města na Moravě do nedalekého Žďáru nad Sázavou. V místě Vám můžeme doporučit tři ubytovací zařízení, která jsou nedaleko od sebe, s tím, že by zde neměl být problém si domluvit i snídaně, nebo si případně snídaně nakoupit v nedalekých potravinách. Veškeré detaily najdete v propozicích, nebo rádi zodpovíme na e-mailu. Vzhledem k tomu, že se v Novém Městě koná další cyklistická víkendová akce, doporučujeme si včas zajistit ubytování!

Na letošní sraz se není nutné přihlašovat předem. Stačí jen včas (od 8:30) dorazit do místa startu, kde proběhne ryhlé odprezentování. Sobotní i nedělní vyjížďka bude startovat přesně v 9hodin a to z parkoviště volnočasového areálu Pilák – více v propozicích.

Trasy budou náročností určeny pro zkušené bikery a bikerky, dříve na Bike srazu známé pod názvem HARD. S plánováním tras ani průvodcem na dříve zavedené trase EASY se letos nepočítá. Případným zájemcům však můžeme nějakou pěknou turisticko-cyklistickou trasu navrhnout :-). 

Komu tedy Bike sraz, za ty roky přirostl k srdci a nedokáže si sezónu bez něj představit, nechť si poznamená termín akce do svého diáře a v srpnu na Vysočinu opět dorazí. Samozřejmě nás potěší, pokud dáte o srazu vědět svým přátelům a známým. 

S přátelským pozdravem za celý organizační team

Martin Pleva
Tel: 604 796 660 

www:  http://bikesraz.turbosnekteam.com/ 

Stránky Turbošnek teamu http://www.turbosnekteam.com/

e-mailem: bike.sraz@razdva.cz
profilu na Facebooku.:http://www.facebook.com/pages/Bike-sraz-na-Vysocine/347128974486

Počet příspěvků: 503

Horydoly

avatar
4.4.2017 01:31

Re: Bikesraz na Vysočině

Zdravíme příznivce Bike srazu na Vysočině

Na základě řady dotazů a podnětů, jsme se nakonec rozhodli letošní 14.ročník Bike srazu na Vysočině uspořádat, ale rapidně měníme jeho zažitou formu. Upustili jsme od plánované červnové jednodenní akce, která měla letos Bike sraz nahradit a uspořádáme letos tři celodenní sobotní vyjížďky s Turbošneky a to se startem pokaždé z jiného místa! Tento seriál se bude jmenovat „Bike sraz vyjížďky na Vysočině“ a odstartuje v sobotu 3.6. ve Žďáře nad Sázavou, navazuje 10.6. vyjížďka v Novém Městě na Moravě a celý seriál zakončí sobotní vyjížďka 1.7. ve Svratce. Vyjížďky jsou cíleny na zkušenější bikery i bikerky, kteří si jízdu v otevřeném terénu a místy i techničtější pasáže dokáží řádně užít. Každá z vyjížděk bude měřit 80-90 kilometrů a náročností bude podobná na Bike srazu zažitému označení HARD. Na vyjížďky se není nutné přihlašovat, stačí pouze dorazit na místo startu a vydat se s námi do terénu. Startovné jednotlivých vyjížděk je zdarma!

V případě nepředvídatelných okolností, či nepříznivého počasí se vyjížďka nekoná - aktuální informace najdete vždy ve čtvrtek před sobotní vyjížďkou na webu + Facebooku.

Termíny, časy a místa startu vyjížděk:

- sobota 3.6. - sraz u zimního stadionu ve Žďáře nad Sázavou - mapa

- sobota 10.6. - sraz na nádvoří SOU na Bělisku v Novém Městě na Moravě - tradiční místo startu Bike srazu na Vysočině - mapa

- sobota 1.7. - sraz ve Svratce u autobusového nádraží - mapa

Všechny vyjížďky mají stejné časy a to sraz 8:50 a odjezd do terénu v 9 hodin. Plánovaný návrat kolem 18 hodiny. Cestou nás čeká zastávka na oběd a případně na doplnění tekutin. Kompletní propozice najdete v propozicích.

Komu Bike sraz, za ty roky přirostl k srdci a nedokáže si sezónu bez něj představit, nechť si poznamená termíny vyjížděk do svého diáře a na Vysočinu opět dorazí. Samozřejmě nás potěší, pokud dáte o „Bike sraz vyjížďkách na Vysočině“ vědět svým přátelům a známým.

Mimo našich stránek můžete navštívit i náš profil na Facebooku, kde najdete vždy nejaktuálnější informace.

Těšíme se na viděnou. 

S přátelským pozdravem za celý organizační team

Martin Pleva  

www:  http://bikesraz.turbosnekteam.com/ 

Stránky Turbošnek teamu http://www.turbosnekteam.com/

mobil: 604 796 660

e-mailem: bike.sraz@razdva.cz

profilu na Facebooku.:http://www.facebook.com/pages/Bike-sraz-na-Vysocine/347128974486

Počet příspěvků: 503

Přidat příspěvek

Pro přidávání příspěvků je nutné se přihlásit


 
 
 
Registrovat se