registrovat

Fórum Zpět na výpis diskuzí

Čtyři roční období. Čtyři závody. Čtyři nejlepší týmy. Čtyři závodníci

Autor Zpráva

Horydoly Open

avatar
4.4.2012 15:44

Čtyři roční období. Čtyři závody. Čtyři nejlepší týmy. Čtyři závodníci

Největší amatérský závod týmů v České republice!

 

Série 4 cyklistických závodů ve čtyřech ročních obdobích, vždy na jednom místě – to je nový originální koncept závodů SYMBIO+ Cross Country Team 2012. V závodech o délce 40 km, které se uskuteční 21. dubna, 14. července, 29. září a 17. listopadu v rekreačním a sportovním areálu Vesec u Liberce, budou bojovat až 8 členné smíšené týmy o hlavní výhru – 200.000 Kč!

 

Závod SYMBIO+ Cross Country Team 2012 je určen výhradně amatérským závodníkům, kteří si sestaví maximálně osmičlenný smíšený tým a zaregistrují se na www.symbiopluscycling.cz/xc.

 

„Hlavní myšlenkou je nabídnout účastníkům tak trochu jiný závod a proto jsme přišli se zcela novým pojetím. Celá série 4 závodů se pojede na jednom a tomtéž místě – ve známém rekreačním a sportovním areálu Vesec u Liberce a dokonce i na jedné trati. Týmy tak budou mít jedinečnou šanci sledovat svůj výkonnostní progres“, uvedl ředitel závodů Miroslav Zavřel, jinak také nadšený biker, který absolvuje pravidelně skoro celou cyklistickou sérii Kolo pro život.

 

Z pohledu různorodosti kategorií najdeme na sérii těchto závodů další zajímavosti. Jednou z nich je závod „tandemů“, který je koncipován především pro rodinné příslušníky, tedy pro tandem dospělák + dítě. Pro děti a jejich rodiče se tak tento závod může stát životním zážitkem.

 

Dále pak možnost účasti firemních týmů, které po zaplacení startovného mohou v místě závodu a na webových stránkách prezentovat svůj obor činnosti, přizvat si do týmu své partnery, kolegy či naopak vyzvat na souboj tým z konkurenční společnosti.

 

Každý zaregistrovaný tým bude mít přiděleno vlastní "depo", které bude vybaveno servisní technikou, trenažérem, občerstvením. Toto místo bude uzavřené a bude určeno pro absolutní komfort týmů s omezeným počtem hostů.

 

Hlavní cenu může získat tým, který se zúčastní minimálně 3 ze 4 závodů a bude nejlepší.

 

Podrobná pravidla jsou k dispozici na webových stránkách závodu včetně možnosti registrace.

 

Celá akce je uzpůsobena potřebám sportovní cyklistické rodiny a je otevřená široké amatérské veřejnosti. Závody ve Vesci tak budou doplněny o celodenní zábavný program s občerstvením.

 

 

Čtyři roční období. Čtyři závody. Čtyři nejlepší týmy. Čtyři závodníci.

 

V rámci projektů podporovaných ze strany NADACE ČEZ, jedné z největších neziskových organizací v ČR, bude realizován projekt Bezpečnost jízdy na kole. „Na místě konání závodu budeme děti i jejich rodiče vzdělávat, jak správně používat ochranné pomůcky pro jízdu na kole, jak správně a bezpečně jezdit na silnicích i v terénu. V průběhu celého seriálu budeme postupně představovat jednotlivé bezpečnostní aspekty s tímto spojené“, dodává ředitel závodu Zavřel.

 

Více informací o závodu Symbio+ Cross Country Team 2012 je možné získat na webových stránkách www.symbiopluscycling.cz/xc nebo se obracejte na:

 

Anežka Stoklasová
E-mail: stoklasova@ctech.cz

Počet příspěvků: 316

Přidat příspěvek

Pro přidávání příspěvků je nutné se přihlásit


 
 
 
Registrovat se