registrovat

Fórum Zpět na výpis diskuzí

Cyklistické závody 2021

Autor Zpráva

Horydoly Open

avatar
15.6.2021 09:56

Bike hero okolo měsíce

 

Pozvánka na charitativní bikový ultra event s Markétou Peggy Marvanovou

Markéta Peggy Marvanová momentálně se svým parťákem Pavlem Paloncym zdolává nejvyšší sedla Evropy ve svém projektu Everesting - Korona Himaláje. To jí však nebrání, v okamžiku kdy zrovna nesedí v sedle svého kola a nešlape do kopce, plánovat a připravovat další výzvu, které se tentokrát může společně s ní zúčastnit každý z vás. Ve spolupráci s klukama z projektu BIKE HERO totiž chystají neopakovatelný event pro všechny milovníky dlouhého bikování. Tahle výzva se jmenuje BIKE HERO – OKOLO MĚSÍCE a jejím cílem bude za jediný den “objet“ společně Měsíc (10.921 km). 

V sobotu 7.8.2021 mezi 5 až 8 hod ranní postupně vyrazí z kempu v Karlštejně 100 odvážných bikerek a bikerů. Bude na ně čekat jen pro tuto příležitost speciálně upravená trasa BIKE HERO o délce 169 km a s převýšením více jak 4000 m.  Pokud jí v tomto dni dokončí alespoň 65 účastníků, společně objedou Měsíc dokola.

To ale není vše. Celý výtěžek z této akce půjde na podporu Dáji a Alex v jejich cestě životem. Jsou to rozdílné dívky, které však jedno spojuje. Velké životní příběhy a energie žít naplno. Cílem je na startovném a ostatních příspěvcích z řad veřejnosti vybrat 80 000 Kč a na konci výzvy předat každé z dívek šek o hodnotě 40 000 Kč.

Chcete být mezi stovkou účastníků a zažít tuhle speciální výzvu na unikátní trase? Tahle možnost už se totiž nikdy nebude opakovat, tak si nezapomeňte rezervovat své místo na této akci. Registrace bude spuštěna 16.6.2021 v 16:00 na www.okolomesice.cz . V cíli celé trasy na vás bude čekat nejen úžasný pocit ze zdolání této výzvy, ale také dárek od Peggy v podobě unikátního finisherského nákrčníku od LAWI z limitované edice s motivem této akce a památeční certifikát. Vaše jméno se zároveň zařadí na listinu finisherů BIKE HERO, kterou naleznete na www.bikehero.cz

Ten, kdo se nedostane mezi stovku účastníků nebo se mu termín z nějakého důvodu nehodí, ale přesto ho tahle myšlenka oslovila, může přispět jakoukoliv částkou Alex a Dáje. Více informací naleznete také na www.okolomesice.cz .

Na všechny se srdečně těší :-)

Marketa Peggy Marvanová, česká vytrvalostní "ultra" cyklistka 

Počet příspěvků: 233

Horydoly

avatar
10.6.2021 09:36

Cyklistické závody 2021

Cyklomaraton 17. července 2021 Slovácko - Buchlovice. https://mtbslovacko.cz/ Počet příspěvků: 873

Přidat příspěvek

Pro přidávání příspěvků je nutné se přihlásit


 
 
 
Registrovat se