registrovat

Fórum Zpět na výpis diskuzí

Lezecké závody

Autor Zpráva

Horydoly Open

avatar
14.5.2019 12:02

Haimaom boulder cup 2019

Nestává se příliš často, aby se v českém lezeckém prostředí uskutečnila závodní akce s dobročinným přesahem. První červnovou sobotu tak máte v Olomouci jedinečnou příležitost podílet se na skutečné „lezecké výzvě“ a svojí účastí podat pomocnou ruku těm, kteří zachraňují a zkvalitňují životy lidem s poruchami a onemocněními krvetvorby. 

Jak? Pod záštitou nadace Haimaom a olomouckého spolku HK TOP OL se dne 1. 6. 2019 uskuteční boulderové závody. Ty budou v jeden den probíhat na třech různých boulderovkách rozmístěných po městě. 

V areálu Letního kina Olomouc, lezecké stěny Flashwall a boulderbaru Pajkland pro vás bude připraveno celkem 30 kvalifikačních boulderů od renomovaných stavěčů.

Finále těch nejlepších proběhne v Letním kině Olomouc na čtyřech profilech od Pilka Kameny za doprovodu beatů z dílny olomouckých Electroshock a DJ Crackenna. Po finále následuje afterparty. 

Pro zájemce budou přistavěna Rekola pro snadnější přesun mezi jednotlivými boulderovkami. Celý den pak bude v Letním kině Olomouc probíhat doprovodný program a těšit se můžete na vystoupení a workshop Street workout Olomouc, lanové překážky, drobné hry pro nejmenší, slackline, možnost testování lezeček a samozřejmě dobré jídlo a pití. 

Nyní to nejpodstatnější: V areálu letního kina se bude nacházet stánek nadace Haimaom s týmem specialistů, kteří vám přiblíží problematiku dárcovství kostní dřeně. Přímo na místě se pak můžete zapsat do registru dárců, a to za pomoci nové šetrné metody ústního stěru. 

Část startovného navíc poputuje darem nadaci Haimaom. Proto neváhejte a využijte tuto „lezeckou výzvu“ jako příležitost pomoci lidem s onemocněním krvetvorby se vrátit zpět do aktivního života. Těšíme se na vaši účast! 

Více informací najdete na webových stránkách www.haimaomcup.cz a na Facebooku HK TOP OL @hktopol 

Srdečně vás zve a vyzývá olomoucký spolek lezeckých nadšenců HK TOP OL!

Alena Navrátilová 

Počet příspěvků: 135

Horydoly

avatar
1.12.2017 02:03

Lezecké závody

Počet příspěvků: 608

Přidat příspěvek

Pro přidávání příspěvků je nutné se přihlásit


 
 
 
Registrovat se