registrovat

Fórum Zpět na výpis diskuzí

Ubytování v Krkonoších

Autor Zpráva

Kuba Turek

avatar
24.1.2020 10:57

Re: Ubytování v Krkonoších se psem?

A ještě mě napadlo, že jsem viděl ceník se psem, když jsem jednu noc bydlel pod Špindlerovkou v Erlebachově boudě. Je to ale docela drahý hotel. https://www.erlebachovabouda.cz/

Počet příspěvků: 70

Horydoly Open

avatar
24.1.2020 10:56

Re: Ubytování v Krkonoších se psem?

Jo to vypadá zajímavě,Taky na Brádelerovkách je nějaká možnost.Asi bych se domluvil na Růžohorkách,teď jen ten nástup.

Počet příspěvků: 221

Kuba Turek

avatar
24.1.2020 10:55

Re: Ubytování v Krkonoších se psem?

Ahoj, pokud vím, tak boudy na hřebenech jsou všechny bez psů, snad jen na Luční boudě vás nechají.

Jde ale dojít na Špindlerovku, sjet linkovým autobusem dolů do Špindlu nebo až do Vrchlabí, tam přespat, a druhý den ráno zase vyjet nahoru a pokračovat v přechodu.

Počet příspěvků: 70

Horydoly Open

avatar
24.1.2020 10:53

Ubytování v Krkonoších se psem?

Potřeboval bych radu,Plánujeme na druhou polovinu března přechod Krkonoš stylem od boudy k boudě.Asi bych to viděl pěšky a sněžnice.Nedaří se mi ale zatím najít zařízení ,kde by nás ubytovali se psem(bordrerkolie),který je živý, leč vychovaný.Kdybys věděl o něčem osvědčeném mezi Harrachovem a Pomezkama,dej vědět.Vosecká,Dvoračkya okolí Dvoraček ,všude jen bez zvířat. Ahoj, hezký den Jirka Horáček

Počet příspěvků: 221

NerazumB NerazumB

avatar
23.11.2018 13:10

Příspěvek byl smazán autorem

Počet příspěvků: 3

Horydoly

avatar
20.11.2018 18:11

Aldrov Apartments & Resort

Luxusní rezidenční komplex s hotelovými službami Aldrov Apartments & Resort, za jehož realizací stojí developerská společnost Crescon, vyroste v lokalitě krkonošské obce Vítkovice. Nový projekt s dvanácti horskými chatami, který již získal pravomocné územní rozhodnutí, nabídne 139 apartmánů určených k rekreačnímu bydlení i na investici. Jeho výstavbu plánuje developer zahájit v příštím roce a dokončit v roce 2021. 

Aldrov Apartments

Základní myšlenku nového horského resortu přibližuje Jan Jerie, ředitel společnosti Crescon: „Aldrov Apartments & Resort v sobě spojuje rezidenční areál s luxusním hotelovým komplexem, který je inspirovaný alpskými středisky Rakouska, Německa nebo Švýcarska. Nový projekt zaujme všechny aktivní sportovce, kteří se věnují lyžování, turistice nebo cyklistice, i rodiny s dětmi, jež si chtějí užívat přírodních krás Krkonoš. Jednotlivé apartmány se ideálně hodí k rekreačnímu bydlení a díky komplexním hotelovým službám a zajišťovanému pronájmu představují zajímavou investiční příležitost.“ 

Horské apartmány s profesionálními hotelovými službami

Aldrov Apartments & Resort představuje luxusní komplex s hotelovým servisem, který tvoří 12 horských chat. V osmi z nich bude rozmístěno 139 komfortních apartmánů v dispozicích 1+kk až 4+kk a velikostech do 119 m2. Všechnybudou plně zařízené a doplněné parkovacím stáním v podzemním podlaží a sklepní kójí k uložení sezónního vybavení. Další budovy bud ou vyčleněny pro nadstandardní hotelový servis včetně služby concierge, malou pekárnu, prodejnu sportovních oděvů a wellness s řadou relaxačních procedur: bazénem, vířivkou, bylinkovou saunou nebo vyhřívanou místností, tzv. tepidáriem. Součástí resortu bude také stylová krkonošská hospoda a restaurace s vinným barem. Majitelé apartmánů a hosté budou moci využít i dětské hřiště, lezeckou stěnu nebo venkovní cvičiště jógy. Samozřejmostí bude půjčovna zimního vybavení i horských kol a elektrokol. 

Výhodná investice

Jednotlivé apartmány jsou určené na prodej do osobního vlastnictví. Majitelé je mohou využívat k celoročnímu bydlení, ale zejména se hodí jako tzv. druhé bydlení pro několikadenní či týdenní rekreace v průběhu roku. „V době jejich nepřítomnosti se o apartmány postará hotelová služba, která zajistí komplexní servis se správou i pronájmem. Majitelé tak budou mít vše bez starostí a nemovitost jim přinese zajímavé zhodnocení vložených peněz. Očekávaný příjem z pronájmu po prvním roce fungování areálu se bude pohybovat kolem 4 % po odpočtu provozních nákladů a před zdaněním,“ vysvětluje výhody investice Jan Jerie. 

Architektura inspirovaná horskou přírodou

Architektonické a urbanistické řešení nového projektu navrhl renomovaný architekt Aleš Žalský. „Aldrov Apartments & Resort je navržený v plném souladu s územním plánem obce Vítkovice a regionálním plánem Krkonoš. Horský resort tak citlivě zapadá do okolního prostředí a doplňuje panorama Vítkovic a malebný ráz zdejší krajiny. Jeho architektonický koncept vychází z tradiční krkonošské architektury. Domy proto budou mít klasické sedlové střechy a dřevěné obklady fasád v přírodních odstínech. Použity budou zejména klasické materiály kámen a dřevo, kombinované s moderními prvky jako jsou například velké prosklené plochy oken. Kvalitní přírodní materiály se promítnou také do vybavení interiérů,“ popisuje návrh projektu jeho autor. 

V srdci Krkonoš

Aldrov Apartments & Resort vyroste v lokalitě obce Vítkovice nedaleko Špindlerova Mlýna, jen pár kilometrů od Míseček. V této oblasti se nachází mnoho příležitostí ke sportovním aktivitám, k nimž patří především lyžování, horská turistika nebo cyklistika. Resort je součástí lyžařského areálu Aldrov s pěti sjezdovými tratěmi, snowparkem, dětským vlekem a lyžařskou školou. Jeho okolí nabízí několik cyklostezek, turistických tras a upravených běžeckých stop na trase Krkonošské magistrály. 

Developerská společnost CRESCON a.s. byla založena v roce 2008. Opírá se o dlouholeté předchozí zkušenosti a know-how svých kmenových pracovníků, mj. svého ředitele Jana Jerie. Společnost se zaměřuje nejen na development bytových, kancelářských a obchodních objektů, ale také na stavby pro veřejný sektor a kompletní rozvoj územních a infrastrukturních celků. Při realizaci projektů garantuje kvalitu, vysoce profesionální přístup a nadstandardní, klientsky orientovaný servis. V současné době tvoří její portfolio více než 20 projektů převážně v Praze a blízkém okolí. Aktuálně připravuje také v Krkonoších projekt rekreačního bydlení vhodného i na investici Aldrov Apartments & Resort.

Marcela Kukaňová marcela.kukanova@crestcom.cz

Marie Cimplová marie.cimplova@crestcom.cz

www.crestcom.cz www.crescon.cz

Počet příspěvků: 854

Přidat příspěvek

Pro přidávání příspěvků je nutné se přihlásit


 
 
 
Registrovat se