registrovat

Fórum Zpět na výpis diskuzí

Vodácké závody 2019

Autor Zpráva

Horydoly

avatar
31.3.2019 01:07

Vodácké závody 2019

Světový pohár v Praze – Troji i v roce 2021

Skvělá zpráva pro fanoušky špičkového vodního slalomu. Světový pohár zavítá do Prahy – Troje nejen letos v září, v olympijském roce 2020, ale i v roce 2021. Mezinárodní kanoistická federace (ICF) oznámila, že na svém kongresu opět vybrala za pořadatele jednoho závodu série Světového poháru Český svaz kanoistů a to v termínu 25. – 27. června 2021.

Už letos bude umělá slalomová dráha v Praze – Troji hostit finále Světového poháru ve vodním slalomu od 5. – 9. září 2019, v rámci kterého se bude pořádat i mistrovství světa v extrém kanoe slalomu. Organizační výbor na čele s ředitelem Jiřím Rohanem hlásí ale další úspěch. „Jsme rádi, že nám ICF přidělila pořadatelství další velké světové akce a věříme, že i v po-olympijském roce přitáhneme do Troje rekordní počet nejen olympijských medailistů, ale zejména nadšených sportovních fanoušků,“ říká Rohan.

Chtěli bychom popřát organizátorům hodně úspěchů a v případě potřeby se můžete spolehnout na ICF a pomoc naší organizace v přípravě i průběhu akce,“ napsal generální sekretář ICF Simon Toulson. „Díky společné spolupráci můžeme vytvořit světovou sportovní akci, která bude oslavou kanoistiky a bude prezentovat náš sport na nejvyšší úrovni.“

Finále Světového poháru v Praze – Troji nás letos spolu s Mistrovstvím světa v extrem slalomu čeká v termínu od 5. do 9. září 2019. V olympijském roce Praha přivítá nejlepší vodní slalomáře jako 4. SP od 18. – 20. září 2020. Na rok 2021 připadá na Světový pohár datum 25. – 27. června 2021.

Více o Světovém poháru ve vodním slalomu na oficiálních stránkách www.slalomtroja.cz nebo na sociálních sítích Canoe Slalom Prague a #czechcanoe

Zuzana Trojáková

Počet příspěvků: 593

Přidat příspěvek

Pro přidávání příspěvků je nutné se přihlásit


 
 
 
Registrovat se