Něco zdravého: FlapJack a Maxi Nuta

Něco zdravého: FlapJack a Maxi Nuta
Zdravé ovesné tyčinky FlapJack je dobré mít stále v zásobě.
Autor snímku Kuba Turek
SDÍLEJ:

Vánoce jsou zřejmě jediné období v roce, kdy si uzdu povolí i ti, kteří dbají na zdravou výživu a není jim jedno, co jedí. Vězte, že když si na štědrovečerní večeři dáte tradičního kapra s bramborovým salátem, vůbec nic se nestane. A dopřát si můžete i něco sladkého, pokud tedy nebudete snědené cukroví počítat na kila. Konec konců ani sladkosti nemusí být plné bílé mouky a rafinovaného cukru, ale třeba ovesných vloček. Přesně takové jsou FlapJacky od Rupy – obsahují totiž 40 % ovesných vloček a nenajdete v nich žádná umělá barviva, příchutě ani konzervanty.

Něco zdravého: FlapJack a Maxi Nuta
FlapJack jako zdravý dezert.
Autor snímku Rupa
Jak na to

Vážíme si, že jste s námi byli celé léto. A že to bylo léto opravdu podařené -  vždyť jste nás s sebou vzali třeba do švýcarských Alp nebo do Bulharska k Černému moři. A tam všude jsme vám móóóóc chutnaly. Však jste nám o tom taky napsali na náš Facebook. Tak třeba: 

Zuzka Šidlovská: Asi se nedá přesně určit vhodná doba pro FlapJacky... Prostě když musíš, tak musíš. 
Václav Dřízhal: Nejraději si je dávám po fotbalovém zápase, abych doplnil energii. 
Lubomír Dufek: FlapJacky? Nejraději na túře jako svačinku.
Jana Metlíková: Dávám si je hlavně za volantem. Nenadrobí a navíc jsou prudce jedlé. 
Miki Radim Biki: FlapJacky máme nejraději na výletech se svou rodinou – akorát to leze do peněz, protože je nás pět a jezdíme na kole i turistiku docela často, ale co bych pro své blízké neudělal (navíc je to svačinka zdravá). 
Kristýna Schneidingerová: Bere si je s sebou na cestování vlakem a na výlety.

Moc děkujeme za pochvalu a slibujeme, že budeme i nadále stejně dobré a zdravé
Vaše ovesné tyčinky FlapJack

Ovesné FlapJacky na Vánoce

Kromě toho, že Rupa FlapJacky výborně chutnají, mají tyto ovesné tyčinky ještě jednu skvělou vlastnost – jsou tvárné. Můžete si z nich udělat třeba oblíbené kuličky obalené do kokosu či kakaa, nebo třeba vosí hnízda. Když jejich špičku namočíte do čokolády, zaručujeme vám, že se rodina i návštěvy budou oblizovat.

Více informací naleznete na www.flapjacky.cz

Horydoly.czČTĚTE TAKÉ: Ovesná tyčinka FlapJack Nuty

Oříškové Maxi Nuta s medem

Zima umí být krásná, plná běloučkého sněhu třpytícího se ve slunečních paprscích, ale také nepříjemná, lezavá a s ledovým větrem. Všichni samozřejmě dáváme přednost té první variantě, jenže někdy jednoduše nemáme na výběr a musíme ven, i když se čerti žení.

Pro takový případ je ale dobré se vyzbrojit. Čaj s citronem a medem skvěle zahřeje, nicméně ještě lépe uděláte, když si med dopřejete společně s ořechy. Tato kombinace je totiž zdraví mimořádné prospěšná. Ostatně ořechy i včelí produkty se řadí mezi tzv. superpotraviny, to znamená, že se vyznačují výjimečným obsahem potřebných živin, vitamínů, minerálů, enzymů a antioxidantů. Navíc to vše dodávají tělu v té nejpřirozenější podobě, na kterou jsem my lidé od pradávna zvyklí, a jsou také skvělým balzámem na nervy.

Samozřejmě si každý může ořechy a med smíchat sám, ale ne vždy na to máme čas a prostor. Řešením jsou oříškové tyčinky Maxi Nuta od Rupy, které obsahují jen ořechy, sušené ovoce a med. Ať už zvolíte kteroukoli z variant, můžete si být jisti, že nesáhnete vedle. Podíl oříšků v nich dosahuje 60 % a u některých – třeba Ořechy & Med nebo Para & Ořechy – tuto hranici dokonce překračuje. A pozor, nejde jen o obyčejné arašídy, ale také o mandle, pistácie, para či pekanové ořechy.

Více informací naleznete na
www.rupa.cz a na https://www.facebook.com/MaxiNutatycinky

Maxi Nuta s pekanovými ořechy.

Tyčinky Maxi Nuta, když zrovna hubnete 

Snažíte se zhubnout? Pak víte, že to je nápor na psychiku. Jenže obalit si nervy sladkým je přesně to, co byste neměli dělat.

Budete se divit, ale řešení tohoto problému existuje. Jmenuje se Maxi nuta. Tyhle tyčinky jsou totiž z ořechů a malého množství medu bez umělých barviv, příchutí a konzervantů. A ořechy jsou při redukční dietě povolené. Obsahují totiž obrovské množství živin, které se navíc uvolňují postupně, takže vás zasytí na dlouhou dobu.

Třeba takové mandle jsou plné vlákniny a antioxidantů, pekanové ořechy snižují hladinu cholesterolu a jsou účinným pomocníkem v boji proti ateroskleróze a lískové oříšky jsou známé vysokým obsahem cenných omega-3 mastných kyselin. Úplným zázrakem jsou ovšem pistácie, v nichž najdete velké množství antioxidantů, vitaminů E a B6 a také draslíku a navíc – 50 pistácií má jen 160 kalorií. Vyzkoušejte některou z ořechových tyčinek Maxi Nuta, na výběr máte různé varianty.

Zdravé tyčinky Maxi Nuta.

Tyčinka FlapJack jako povolený doping

Šlápnout do pedálů a dát si pořádně do těla. Nazout boty a vyrazit na některý z Run závodů, kterých je v Česku spousta. Nasadit běžky a razantně se sklouznout do stopy. Popadnout golfové hole a zamířit na green.

Ať už se chystáte kamkoli, vždy s sebou přibalte ovesnou tyčinku FlapJacky od Rupy. Obsahuje 40 % ovsa a ten je, jak známo, ze všech obilovin nejbohatší na živiny. Oves má přibližně dvakrát více tuků než pšenice, více proteinů a sacharidů. Ty se navíc díky struktuře jeho zrna pomalu vstřebávají, takže energie se do těla dostává postupně. Tyčinky FlapJack vás tak zasytí na dlouhou dobu a jsou během sportovních výkonů ideálním povoleným dopingem. Na výběr máte ze tří variant.

Více informací na
www.flapjacky.cz a https://www.facebook.com/flapjackynedrobi 

FlapJack tyčinka ovesná.

Ořechová sezóna s Maxi Nuta

V Egyptě a v Tunisu dozrály mandle, v našich zeměpisných šířkách vlašské a lískové ořechy. Tak proč si tyhle plody právě teď nedopřát? Všechny ořechy obsahují vitamíny B a E a jsou skvělou zásobárnou živin, jež se uvolňují postupně, takže uspokojí nejen vaše chutě, ale také hlad. A to na dlouhou dobu.

Tuzemské vlašské ořechy jsou dostupnou zásobárnou antioxidantů a omega-3 esenciálních mastných kyselin. Díky těmto látkám zpomalují proces stárnutí, snižují špatný cholesterol a zvyšují hladinu toho dobrého.

Lískové ořechy jsou pro změnu bohaté na vlákninu, hořčík, vápník, železo, měď, biotin a kyselinu listovou. Pokud nemáte možnost pojídat čerstvé, dopřejte si je v oříškové tyčince Maxi Nuta. Ta je totiž výhradně z ořechů či sušeného ovoce bez umělých barviv, příchutí a konzervantů.

Podíl oříšků v každé tyčince dosahuje 60 %. Vůbec přitom nezáleží na tom, kterou z variant zvolíte, všechny jsou totiž výborné a díky medu skvěle drží pohromadě. Zkuste je třeba jako zdravou snídani.

Maxi Nuta pistácie - borůvka.

Svačina Maxi Nuta pro děti na cestu

Čas vánočních výletů a dovolených se za pár dní plně rozeběhně. Nezáleží na tom, jestli vyrážíte za babičkou a dědečkem, do hor nebo třeba k moři. Je jedno, jestli se přepravujete vlakem, autem, autobusem či letadlem. A dokonce je úplně jedno, jestli je před vámi 20 kilometrů nebo tisíce. Děti totiž pravidelně položí cestou dvě otázky: "Kdy už tam budeme?" a "Nemáš něco k jídlu?"

S tou prvním vám nepomůžete, ale s druhou ano. Přibalte do tašky tyčinky Maxi Nuta a máte vystaráno. Tyčinky jsou výhradně z ořechů či sušeného ovoce bez umělých barviv, příchutí a konzervantů. Podíl oříšků v každé tyčince dosahuje 60 procent! Vůbec nezáleží na tom, kterou z variant zvolíte, všechny jsou totiž výborné, obsahují spoustu zdraví prospěšných látek a díky medu skvěle drží pohromadě.

Je libo kešu, jež jsou zásobárnou železa, zinku a hořčíku, což jsou minerály pozitivně působící na paměť? Lískové oříšky plné cenných omega-3 mastných kyselin? Mandle obsahující spoustu vlákniny a antioxidantů? A co třeba pistácie? I v nich jsou antioxidanty, ale navíc ještě vitaminy E a B6 a také draslík. Tohle obrovské množství živin se z ořechů do vašeho těla dostává postupně, takže zaženou hlad (i chutě) na dlouho dobu.

Reakce Horydoly.cz neovlivňuje komerční sdělení ani jeho obsah.

SDÍLEJ:

Diskuse

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-čtyři:

  • Captcha Image

Diskuze k článku

Celkem 0 příspěvků v diskuzi


Tipy na výlety, od lidí a pro lidi

Tipy na výlety, od lidí a pro lidi

Také si říkáte: "Kam na výlet?" Ano, tuto otázku si dává většina tatínků a maminek, když plánují volný čas svých dětí. Podobnou otázku si dávají i mladí svobodní, kteří chtějí poznávat nejen... celý článek

Lyžování ve Francii představuje nezapomenutelný zážitek

Bankovní nebo nebankovní půjčka?

registrovat

Cestovní pojištění od Porovnej24.cz
Turistický informační portál WhereToStay.Tips kde naleznete fantastické rady kde se ubytovat, kde jíst a co vidět, v lokalitách celého světa.Nejčtenější články

Tipy na výlety, od lidí a pro lidi

Tipy na výlety, od lidí a pro lidi

Také si říkáte: "Kam na výlet?" Ano, tuto otázku si dává většina tatínků a maminek, když plánují volný čas svých dětí. Podobnou otázku si dávají i mladí svobodní, kteří chtějí poznávat nejen
Proč jsou online hry nejlepší věcí, kterou v životě zažiješ?

Proč jsou online hry nejlepší věcí, kterou v životě zažiješ?

Online hraní je fenoménem současnosti. Podle kvalifikovaných odhadů hraje na mobilech a počítačích polovina lidí ve věku 25 a 35 let. Přečtěte si 8 hlavních důvodů, proč to dělají:

Kalendář akcí Zobrazit všechny akce

AKCE KDE INFO KDY ČAS
AIME - veletrh Austrálie, Melbourne 20.-21.2. 20.2.
Reise Camping - veletrh Německo, Essen 21.-25.2. 21.2.
Free - veletrh Německo, Mnichov 21.-25.2. 21.2.
Nautika - veletrh Chorvatsko, Záhřeb 21.-25.2. 21.2.
Hohe Jagd und Fischerei - veletrh Rakousko, Salzburg 22.-25.2. Lov a rybářství 22.2.
Polovníctvo a rybárstvo - veletrh Nitra, Agrokomplex 23.-25.2. 23.2.
Ferie - veletrh Dánsko, Kodaň 23.-25.2. Cestovní ruch 23.2.
Outdoor Show - veletrh Velká Británie, Londýn 23.-25.2. 23.2.
Rossignol Demo Tour
Buková hora 24.-25.2. 24.2.
BTL - veletrh Portugalsko, Lisabon 28.2.-4.3. 28.2.

Diskuse

Bulvární slovník Kuba Turek, 18.2.2018 22:27, 19 příspěvků
Bulvární slovník Arcikacíř, 18.2.2018 20:06, 19 příspěvků
Odrážedlo Tomáš, 17.2.2018 16:24, 3 příspěvky
Elektrokolo Ivos, 17.2.2018 16:22, 6 příspěvků
Elektrokolo Horydoly , 15.2.2018 15:57, 6 příspěvků
Odrážedlo Horydoly , 15.2.2018 15:27, 3 příspěvky
Bulvární slovník Kuba Turek, 15.2.2018 15:25, 19 příspěvků
…nebo i ta hloupá Anglie… Michael Beranek, 15.2.2018 14:11, 19 příspěvků
Odrážedlo Renata, 15.2.2018 13:34, 3 příspěvky
Elektrokolo Marek, 15.2.2018 13:30, 6 příspěvků

Fórum Zobrazit všechny příspěvky

Lyžuj lesy Horydoly , 15.2.2018 16:45
Razula hlásí výborné podm... Horydoly , 15.2.2018 16:30
Auto*Mat Horydoly , 15.2.2018 11:18
Diashow Brno Horydoly , 14.2.2018 22:06
Re: Masarykovské desatero Kuba Turek, 14.2.2018 18:21
Masarykovské desatero Horydoly , 14.2.2018 18:18
Milleniálové mají Valentý... Horydoly , 14.2.2018 16:56
Pašeráckej vejkend Horydoly , 14.2.2018 16:53