registrovat

Fórum Zpět na výpis diskuzí

Beskydy na lyžích

Autor Zpráva

Horydoly

avatar
23.2.2019 17:16

City Cross Sprint v Ostravě už posedmé

Na zbrusu nové trati

Z oblíbeného lyžařského závodu pro veřejnost ČEZ City Cross Sprint v Dolních Vítkovicích se stává tradiční podnik, na který se těší stovky milovníku běhu na lyžích. Letos se pod vysokými pecemi bude v sobotu 23. února soutěžit už posedmé. Podobně jako v minulých letech se fanoušci mohou těšit nejen na výkony špičkových závodníků, ale také na bohatý doprovodný program a následný Týden sportování se Skupinou ČEZ.

Letošní ročník organizátoři opět okoření několika novinkami, a to nejen v doprovodném programu. Klíčovou změnou prošla především závodní trať. Kvůli teplému počasí není dostatek sněhu, aby trať vedla okolo Auly Gong "Vše špatné je k něčemu dobré, trať bude ještě o něco delší, než jsme původně plánovali. Budou na ní dvě otočky, čtyřikrát pojedou závodníci přes most a diváci je budou mít prakticky pořád na očích," řekl na tiskové konferenci den před závodem Martin Kráčalík z pořadatelské agentury Seven Days Agency. "Byli jsme nuceni ke změnám tratě přistoupit poté, co nás teplé počasí připravilo o tisíc kubíků umělého sněhu. To ale pro nás není nic nového, už jsme jednou v takto nepříznivých klimatických podmínkách pro lyžování závod bez problémů absolvovali. Pro nás je hlavní, aby trať měla dostatek sněhu a vydržela celý týden, kdy bude k dispozici pro veřejnost. A také aby ho bylo dost pro doprovodný program." 

Zítra si tak v Ostravě mohou zazávodit desítky amatérských lyžařů, kteří se mohou do závodu přihlásit i v sobotu dopoledne. Diváci se naopak mohou opět těšit na výkony lyžařských hvězd z České republiky, ale také Itálie, Norska, Francie, Slovenska a Polska. Přijede předloňský vítěz Phillip Bellingham z Austrálie a další skvělí závodníci. Na startu se například objeví sedmý muž Světového poháru Nor Troean Paal Aune. "Jsem v Ostravě poprvé a moc se na závody těším. Trať je zajímavá a hodně atypická. Občas se závodů ve městě účastním, minulý rok jsem startoval třeba v Drážďanech. Ovšem v takovém prostředí to bude premiéra. Viděl jsem fotky z loňského ročníku, koukal na nějaká videa a jsem rád, že letos budu při tom osobně," řekl norský reprezentant. A v podobném duchu hovořil také český závodník Jan Šrail. "Šest let jsem se na tento závod koukal jen v televizi a letos poprvé si ho vyzkouším na vlastní kůži. Za týden jedu závodit na legendární Vasův běh, takže tohle bude dobrá zkouška rychlosti. Rozhodně nedám specialistům sprinterům nic zadarmo."

 

Diváci se pochopitelně nebudou bavit jen u závodní tratě. Je pro ně připraven bohatý doprovodný program s řadou novinek. Tou první je možnost vsadit si na vítěze závodu v sázkové kanceláři Fortuna. Jeden z partnerů závodu bude mít přímo v areálu otevřen terminál, sázet bude pochopitelně možné i prostřednictvím internetu. Novinkou bude rovněž tzv. snowfotbal. Nedaleko auly Gong vyroste sněhové hřiště o rozměrech 10x15 metrů a na něm se v den závodů uskuteční turnaj tříčlenných fanouškovských týmů. Hned vedle fotbalového hřiště bude také probíhat soutěž ve střelbě na branku. Opět samozřejmě na sněhu a v roli brankářů se budou střídat bývalé i současné sportovní osobnosti. Chybět nebude ani vloni tolik oblíbená laserová střelnice a závod osobnostív biatlonu. Na letošním ročníku ČEZ City Cross Sprintu se mohou fanoušci těšit i na aktivity, které budou probíhat pod hlavičkou projektu SnowKidz. Ten funguje po celém světě a jeho cílem je dostat děti zpátky na sníh a přitáhnout je k aktivnímu trávení volného času v zimě. SnowKidz nabídne v rámci sobotního programu dva workshopy. 

"Jsem moc ráda, že si organizátoři před lety vybrali pro pořádání této akce právě Ostravu. Konkrétně Dolní oblast Vítkovice. Areál opět ožije jiným stylem. Moc se těším na sobotní závody a je skvělé, že týden po skončení akce bude trať k dispozici veřejnosti. Občané mohou skočit na tramvaj, zajet do areálu a zasportovat si na běžkách. Tohle je výjimečná možnost," řekla den před závodem náměstkyně primátora statutárního města Ostrava Andrea Hoffmannová a s úsměvem dodala: "Já na běžky občas vyrazím, takže pokud budou organizátoři chtít, abych závody zahájila na lyžích, nemám s tím problém." 

Také hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák připomněl, že Ostrava se městem, které žije sportem. „Možnosti areálu Dolních Vítkovic mě nepřestanou fascinovat. V létě se tu hrála světová série v plážovém volejbale, posledních několik zim se zase těšíme na nejlepší běžkaře světa. Podobné akce dokazují, že má sport v našem regionu své důležité místo. Jsem přesvědčený, že návštěvnost a zájem o náš kraj rostou právě díky tomu, že máme našim hostům co nabídnout. Věřím, že i letošní ročník ČEZ City Cross Sprint bude výjimečnou událostí, kterou si užijí nejen profesionálové, ale i sportovní nadšenci z řad veřejnosti. Kraj zvýšil v letošním roce podporu této akce, protože podobných podniků je potřeba si vážit.“ 

Co se doprovodného programu týče, organizátoři nemyslí jen na ty, kdo si chtějí aktivně zasportovat. Proběhne například autogramiáda Lukáše Bauera, Jaroslava Sakaly, Jana Mazocha a Davida Svobodu.V areálu se divákům představí slacklinisté Gibbon Slacklines v čele s mistrem ČR Štěpánem Peckou a všichni společně budou držet palce, aby počasí dovolilo mistru světa prestižní série letecké akrobacie Red Bull Air Race Martinu Šonkovi ukázat své umění přímo nad industriálním komplexem. "Teplé počasí určitě přidělalo organizátorům starosti, ale podle předpovědi by v sobotu odpoledne měly být dobré podmínky, abych mohl nad areálem předvést free stylovou sestavu. Ta soutěžní trvá čtyři minuty, já jich budu mít k dispozici deset až dvanáct. Takže si to budu užívat a stejně tak věřím, že si to užijí i diváci. Pro ještě větší zážitek jsme se letos rozhodli, že budu svůj let komentovat rádiem přímo z kabiny. Nebude to při všem tom přetížení vůbec jednoduché, ale fanoušci v areálu vše uslyší a alespoň si udělají představu o tom, co v kabině během letu prožívám," láká na své vystoupení Martin Šonka. 

Příznivci běžkování si již zvykli, že po skončení ČEZ City Cross Sprint bude závodní trať zdarma přístupná veřejnosti. Nejinak tomu bude i letos. V rámci Týdne sportování se Skupinou ČEZ si zájemci budou opět moci změřit čas v běhu soupaž na sto metrů. K dispozici budou od rána až do večera dva instruktoři běhu na lyžích, půjčovna vybavení a na svém místě zůstane pro zájemce o netradiční míčové sporty i fotbalové hřiště. Během týdne pro veřejnost zůstane v areálu i biatlonová střelnice a řada zábavných aktivit v rámci oranžové ČEZ Energy zóny. 

V den závodů ČEZ City Cross Sprint si zde navíc každý zájemce může vyzkoušet styl soupaž „nasucho“ na běžkařském trenažéru s virtuální realitou a zároveň pohybem podpořit dobrou věc. „Ujeté metry přeměníme na finanční příspěvek Nadačnímu fondu Běh pro. Zdraví běžci na trenažéru tak mohou společnou energií finančně pomoci tělesně postiženým a nemocným lidem z Ostravy s nákupem speciálních zdravotnických pomůcek a úhradou rehabilitace,“ doplňuje ředitelka Nadace ČEZ Michaela Ziková. 

ČEZ City Cross Sprint 2019 pořádá agentura Seven Days Agency ve spolupráci s Dolní Vítkovice. Záštitu nad akcí dále převzal hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák, primátor statutárního města Ostravy Tomáš Macura a policejní prezident Jan Švejdar. ČEZ City Cross Sprint je zařazen mezi významné akce města Ostravy a Moravskoslezského kraje. Generálním partnerem závodu je Skupina ČEZ. 

Více informací o akci na www.citysprint.cz

Počet příspěvků: 610

Horydoly

avatar
24.1.2019 23:39

Testování skialpového vybavení ve Velkých Karlovicích

Počet příspěvků: 610

Horydoly

avatar
24.1.2019 20:19

Re: Beskydy na lyžích

Razula láká na sobotní testování skialpů a večerní skialpový závod 

Ski areál Razula ve Velkých Karlovicích připravil na sobotu 26. ledna speciální akci pro zájemce, kteří si chtějí vyzkoušet skialpining. Tento sport, založený na zdolávání horských terénů na lyžích se speciální skluznicí a vázáním, se v poslední době těší čím dál větší popularitě.

Zájemci si budou moci během dne až do 17:30 hodin na sjezdovce Razula bezplatně otestovat skialpové vybavení Dynafit. Půjčovat se budou nejen lyže s vázáním, ale k vyzkoušení budou také boty a hole nebo speciální sportovní kompresí oblečení CEP.

Od 18 hodin proběhne na sjezdovce Razula skialpový hobby závod pro širokou veřejnost na trase dlouhé 6 kilometrů s převýšením 600 metrů.

Podmínky pro lyžaře jsou ve Velkých Karlovicích stále výborné. Na sjezdovkách Ski areálu Razula je 80 centimetrů přírodního i technického sněhu, upraveny jsou také stopy pro běžkaře v údolí.

Už za dva týdny, v sobotu 9. února, se ve Velkých Karlovicích uskuteční další sportovní akce - noční běžkařský závod na 15 kilometrů Noční stopa Valachy. Součástí budou i odpolední závody pro děti na kratší vzdálenosti.

Více informací: www.razula.cz 

Další chystané akce:

 • 1.-3. 2. Zabíjačkové speciality na Razule

 • 2. 2. Saunová noc ve Wellness Horal

 • 9. 2. Noční stopa Valachy

 • 10. 2. Závod O pohár strašidýlka Razuláka

 • 14. 2. Valentýnské lyžování „za hubičku

 • 15. – 17. 2. Zabíjačkové speciality na Razule

 • 24. 2. Závod O pohár strašidýlka Razuláka

 • 1.– 3. 3. Zabíjačkové speciality na Razule

 • 2. 3. Saunová noc ve Wellness Horal

 • 10. 3. Maškarní lyžovačka na Horalu

Počet příspěvků: 610

Horydoly

avatar
15.3.2018 12:42

Velké Karlovice

Sezóna ve Ski areálu Razula ještě zdaleka nekončí 

Sezóna ve Ski areálu Razula ve Velkých Karlovicích ještě zdaleka nekončí. V údolí a na kopcích mimo lyžařské svahy už sice sníh roztál a po místní cyklostezce Bečva se prohánějí první cyklisté, obě hlavní sjezdovky - Razula i Horal - stále nabízí kvalitní lyžování na zhruba 40 centimetrech sněhu.

„Od příštího týdne, počínaje 19. březnem, jen mírně upravíme provozní dobu s ohledem na očekávanou návštěvnost, ale jinak stále pokračujeme. Díky skvělé práci našich vlekařů jsou sjezdovky ve výborném stavu. O víkendu čekáme ochlazení, což by mělo podmínky ještě vylepšit,“ říká šéf Ski areálu Razula Martin Pařízek.

Od druhé půlky března, kdy končí období jarních prázdnin, návštěvnost lyžařských středisek tradičně slábne. „To je ideální čas pro ty, kteří si u nás chtějí zalyžovat stále kvalitně, přitom bez čekání na vlek a navíc i levněji, protože už platí mimosezónní ceny. Otevřeno máme až do 17:30 hodin, v některých dnech nově do 18, což je zvlášť pro zájemce z blízkého okolí ideální příležitost přijet si zalyžovat po práci či s dětmi po škole,“ láká Martin Pařízek.

Stále také pokračuje bonusová akce Lyžuj a plav, díky níž návštěvníci k celodennímu skipasu obdrží hodinový vstup zdarma do termálních bazénů relaxačního centra Wellness Horal ve všedních dnech.

Termín ukončení lyžařské sezóny ve Ski areálu Razula zatím není dán. „Záleží na zájmu lyžařů a také na vývoji počasí a na tom, jak rychle se bude oteplovat,“ doplnil Martin Pařízek. V současné době se počítá s tím, že by mohly vleky jet i o velikonočních svátcích. 

Otevírací doba Ski areálu Razula:

Do 18. 3. 8:30 – 17:30

Po 19. 3. Zavřeno

Út 20. 3. 14:00 – 18:00

St 21. 3. Zavřeno

Čt 22. 3. 14:00 – 18:00

Pá 23. 3. 14:00 – 18:00

So 24. 3. 8:30 – 17:30

Ne 25. 3. 8:30 – 17:30

Po 26. 3. Zavřeno

Út 27. 3. 14:00 – 18:00

St 28. 3. Zavřeno

Čt 29. 3. 14:00 – 18:00

Velikonoce Pá 30. 3. – Po 2. 4. 8:30 – 17:30

Martina Žáčková

 

Počet příspěvků: 610

Horydoly

avatar
15.2.2018 16:30

Razula hlásí výborné podmínky

Chystá se závod na skialpech i Valentýnské lyžování

Návrat mrazů spolu s čerstvou sněhovou nadílkou výrazně vylepšily podmínky pro lyžaře ve Ski areálu Razula ve Velkých Karlovicích. Díky mrazům mohli vlekaři opět podpořit povrch sjezdovek technickým sněhem ze sněžných děl, od úterý navíc přibývá i přírodní sníh.

Zima se vrátila v pravý čas, na začátek období jarních prázdnin, které jsou pro nás stěžejním obdobím zimní sezóny. I v dalších dnech mají příznivé podmínky pokračovat a to včetně sněžení, což by bylo skvělé kvůli běžkařům,“ říká šéf Ski areálu Razula Martin Pařízek. V posledních dnech byl běžkařské stopy v obci nesjízdné s výjimkou pár krátkých úseků, posouval se kvůli tomu i termín běžkařského závodu Karlovská padesátka. „Věříme, že sněžení to nyní změní,“ dodává Martin Pařízek. 

V sobotu 10. února si mohou zájemci u sjezdovky Razula vyzkoušet skialpining - stále populárnější sportovní disciplínu spočívající v pohybu na lyžích ve volném horském terénu, při němž chůzi ve sněhu do kopce umožňuje speciální vázání a protiskluzný pás na skluznici. Bezplatné testování skialpů Dynafit bude probíhat od 9 do 17 hodin.

V 18 hodin pak naváže večerní skialpový závod na sjezdovce Razula, při němž se účastníci utkají na trase 1,5 km stoupání a 1,5 km sjezdu. Ti, kteří nemají vlastní skialpy, si mohou půjčit testovací vybavení.

Od pondělí 12. do středy 14. února Ski areál Razula nabídne originální oslavu Valentýna s nádechem recese. Při akci Valentýnské lyžování za hubičku obdrží lyžaři k jednomu celodennímu skipasu druhý zdarma. Podmínkou je přijít na pokladnu s partnerem či partnerkou společně a podat zde libovolným způsobem důkaz své zamilovanosti. 

Ski areál Razula je součástí Resortu Valachy s trojicích hotelů Lanterna, Horal a Galik. Ty jsou v únoru, během jarních prázdnin, již téměř vyprodané, v příštím týdnu například zbývá jen několik pokojů ve Spa hotelu Lanterna. Resort hostům nabízí pobytové balíčky se skipasem, volným vstupem do termálních bazénů, masáží a dalšími výhodami v ceně. Největším lákadlem jsou právě termální bazény a saunvoý svět v hotelu Horal, které nabízejí návštěvníkům zábavu po celém dni na sjezdovkách.

Martina Žáčková
www.razula.cz

Počet příspěvků: 610

Horydoly Open

avatar
25.1.2018 17:30

skipas na Razulu za polovinu, koupání za korunu

 Dárky za vysvědčení

Hned dva dárky připravil pro školáky za pololetní vysvědčení Resort Valachy Velké Karlovice.

Ve Ski areálu Razula se mohou školáci těšit na slevu na skipas. Každý školák, který dostane na pololetní vysvědčení alespoň jednu jedničku, má 31. ledna a 1. února celodenní skipas do Ski areálu Razula za 190 Kč, tedy za polovinu běžné ceny. Akci mohou využít děti do 13 let, podmínkou je ukázat kopii vysvědčení u pokladny.

Dárek pro školáky připravilo také relaxační centrum Wellness Horal. Děti, které dostanou alespoň jednu jedničku na vysvědčení, mají ve stejném období - 31. ledna a 1. února - dětskou vstupenku do termálních bazénů za symbolickou korunu. Podmínkou je ukázat při příchodu kopii vysvědčení. Akci mohou využít děti do 13 let při současném doprovodu dospělého (maximálně 2 děti na 1 dospělého). 

Ski areál Razula nabízí v těchto dnech výborné podmínky pro lyžaře. Středisko je v provozu denně až do 17:30, což je v regionu ojedinělé. Využívají toho nejen hosté z místních hotelů a penzionů, ale pro řadu lyžařů z okolních měst a obcí je to vítaná příležitost přijet si i ve všední dny zalyžovat na chvíli po práci.

Od středy 24. ledna je již v plné délce sjízdná hlavní sjezdovka Razula, která byla dosud otevřena jen ve spodní části. (V neděli 28. ledna ale bude mimořádně uzavřena kvůli soukromé akci.)

Areál nabízí návštěvníkům akci Lyžuj a plav, díky které dostanou k celodennímu skipasu hodinový vstup zdarma do termálních bazénů relaxačního centra Wellness Horal.

Podmínky pro běžkaře jsou dobré, skútrem je projetá stopa v údolí mezi centrem obce a hotelem Galik. V lese je ale sněhu méně a podmínky jsou ztížené, navíc o víkendu se očekává mírné oteplení. Běžkařský závod Karlovská padesátka, plánovaný na sobotu 28. ledna, pořadatelé i z těchto důvodů přeložili na 10. únor. 

V nejbližší době Ski areál Razula chystá i několik akcí.

 • V neděli 4. února se koná lyžařský závod O pohár strašidýlka Razuláka, poté ještě 18. a 25. února a 3. března.

 • V sobotu 10. února je připraveno celodenní testování skialpů, zakončené večerním závodem na hlavní sjezdovce Razula.

 • Ve stejný den, 10. února, se koná v obci i závod na běžkách Karlovská padesátka.

 • Od 12. do 14. února mají lyžaři příležitost k netradiční oslavě Valentýna. Díky akci Valentýnské lyžování za hubičku dostanou k jednomu celodennímu skipasu druhý zdarma. Stačí přijít na pokladnu s partnerem / partnerkou společně a podat libovolným způsobem důkaz své zamilovanosti.

 • V sobotu 17. února startuje u hotelu Galik první akce letošního seriálu Valachy tour. Závod Noční stopa Valachy přináší neobvyklý zážitek na běžkách za tmy, kdy si závodníci sami svítí na trať čelovkami. Start je v 18 hodin u hotelu Galik. Ještě předtím, než se setmí, proběhne také závod pro děti na kratších trasách.

 • Na 4. březen Ski areál Razula chystá nejoblíbenější zimní akci pro děti – Maškarní lyžovačku.

Martina Žáčková
www.valachy.cz

Počet příspěvků: 139

Horydoly

avatar
11.1.2018 15:52

Re: Beskydy na lyžích

Ve Ski areálu Razula budou o víkendu otevřeny sjezdovky Razula a Horal.  Zatímco sjezdovka Horal byla i přes zhoršené počasí v minulých dnech v běžném provozu bez přerušení, na sjezdovce Razula byly v minulých dvou dnech vleky zastaveny. Vlekaři tak chtěli v teplejším počasí uchránit její povrch pro víkendové lyžování, což se nakonec podařilo.

Od pátku 12. ledna tak bude i Razula opět otevřena od 8:30 do 17:30 hodin. Lyžuje se zatím v její spodní části a proto se slevou 20%.

Předpověď počasí slibuje postupné zlepšování podmínek, o víkendu má opět mrznout a jakmile to bude možné, opět plánujeme spustit sněžná děla.

V sobotu 13. ledna je pro lyžaře připravena také doprovodná gurmánská akce v Bistru Razula na úpatí sjezdovky Razula s nabídkou zabíjačkových specialit řezníka Luďka Matyščáka, vítěze soutěže o nejlepší valašskou klobásu Karlovského gastrofestivalu 2017. Lyžaři i další návštěvníci si mohou pochutnat na tlačence, jelitech, jitrnicích, uzených žebrech, vepřovém kolenu, zabíjačkové polévce a dalších specialitách. 

Martina Žáčková
www.valachy.cz

Počet příspěvků: 610

Horydoly

avatar
3.1.2018 16:46

Děti na lyžích v Beskydech

Beskydy maškarní

Razula

Razula

Počet příspěvků: 610

Horydoly

avatar
3.1.2018 16:38

Beskydy na lyžích

Lyžuj a plav ve Ski areálu Razula: ke skipasu hodinazdarma v termálních bazénech 

Ski areál Razula Velké Karlovice od 2. ledna opět nabízí lyžařům oblíbenou akci Lyžuj a plav, díky níž si mohou v ceně skipasu užít nejen lyžování, ale také koupání ve vyhlášených karlovických termálních bazénech.

Právě možnost spojit zimní sportování s následným odpočinkem ve slané vyhřívané vodě je velkým lákadlem areálu přitahujícím zejména rodiny s dětmi. Termální bazény se nachází hned vedle rodinné sjezdovky Horal, v relaxačním centru Wellness Horal.

Akce Lyžuj a plav se vztahuje na celodenní skipasy do Ski areálu Razula. Lyžaři ke skipasu obdrží volný vstup na jednu hodinu do termálních bazénů ve všedních dnech. Tuto výhodu mohou využít nejen v den zakoupení skipasu, ale ještě dva měsíce poté. Pokud se bonus rozhodnou využít v dubnu, mohou si po celý tento měsíc místo hodiny užívat bezplatného koupání 2,5 hodiny, což je letošní novinka,“ uvedl šéf Ski areálu Razula Martin Pařízek.

Ski areál Razula je v provozu denně od 8:30 až do 17:30 hodin. Na sjezdovkách je aktuálně zhruba 50 centimetrů převážně technického sněhu. V provozu je sjezdovka Horal a spodní část sjezdovky Razula, kde se vzhledem k tomuto omezení lyžuje se slevou 20%. „Podmínky jsou i přes nedostatek přírodního sněhu velmi dobré, zvláště v brzkých dopoledních hodinách, kdy je sníh po nočních mrazících tvrdší,“ doplnil Martin Pařízek.

V neděli 7. ledna startuje na sjezdovce Horal tradiční seriál dětských lyžařských závodů O pohár strašidýlka Razuláka. Celkem se během sezóny uskuteční šest závodů. 

Ski areál Razula je součástí Resortu Valachy, tvoří jej tři sjezdovky situované u hotelů Lanterna, Horal a Galik. Velmi oblíbená je sjezdovka Horal zaměřená na děti, které tu mají bezpečné zázemí s lyžařskou školou, zimním parkem Razulák a snowtubingem. Letos zde nově přibyl ski bufet. Další možnost občerstvení nabízí Bistro Razula u hlavní sjezdovky Razula, která měří kilometr a patří tak k nejdelším v regionu.

Po několika letech areál přistoupil ke zdražení skipasů. Pohybuje se v řádu procent, současně se o hodinu a půl prodloužila otevírací doba. Vleky jsou v provozu denně do 17:30 hodin.

Ski areál Razula je vyhlášený také díky možnosti skloubit na jednom místě lyžování s relaxací ve Wellness Horal.Kromě termálních bazénů, jejichž využití mohou mít lyžaři zdarma v rámci akce Lyžuj a plav, lze navštívit také saunový svět se saunovými rituály a exotickými masážemi.

Během zimy se v areálu koná řada doprovodných akcí, k nejoblíbenějším patří Valentýnské lyžování za hubičku, Noční stopa Valachy nebo Maškarní lyžovačka.

Více informací: www.razula.cz 

Akce zimy 2018 ve Ski areálu Razula:

7. 1. Závod O pohár strašidýlka Razuláka

21. 1. Závod O pohár strašidýlka Razuláka

28. – 31. 1. Škola běžeckého lyžování

31. 1. – 1. 2. Lyžování a koupání za pololetní vysvědčení

3. 2. Saunová noc ve Wellness Horal

4. 2. Závod O pohár strašidýlka Razuláka

10. 2. Testovací víkend se skialpy

12. – 14. 2. Valentýnské lyžování za hubičku

17. 2. Noční stopa Valachy

18. 2. Závod O pohár strašidýlka Razuláka

25. 2. Závod O pohár strašidýlka Razuláka

3. 3. Saunová noc ve Wellness Horal

3. 3. Závod O pohár strašidýlka Razuláka

4. 3. Maškarní lyžovačka

Počet příspěvků: 610

Přidat příspěvek

Pro přidávání příspěvků je nutné se přihlásit


 
 
 
Registrovat se