registrovat

Fórum Zpět na výpis diskuzí

Beskydy na lyžích 2016/2017

Autor Zpráva

Horydoly

avatar
28.3.2017 01:21

Re: Beskydy na lyžích 2016/2017

Ve Ski areálu Razula ve Velkých Karlovicích se vleky rozjedou o tomto víkendu naposledy v letošní lyžařské sezóně. V provozu bude sjezdovka Razula a to v pátek, sobotu a neděli. Lyžuje se za mimosezónní ceny. Provoz na sjezdovce Horal již byl ukončen uplynulým víkendem. 

Sněhu na sjezdovce Razula je stále ještě dostatek pro kvalitní lyžování. Sezónu ukončujeme především pro slábnoucí zájem lyžařů. Je evidentní a pochopitelné, že v současném jarním počasí už většina lidí nemá na lyžování myšlenky a dává přednost cyklistice. 

Martina Žáčková

Počet příspěvků: 594

Horydoly

avatar
24.2.2017 19:46

Beskydy na lyžích 2016/2017

Ski areál Razula láká na sobotní lyžování se zabíjačkou a nedělní závod

I přes mírnou oblevu lyžařská sezóna ve Ski areálu Razula ve Velkých Karlovicích stále naplno pokračuje.

Sjezdovky Razula a Horal jsou v provozu a leží na nich dostatek sněhu. Dočasně mimo provoz je pouze snowtubing.

V pátek 24. února bude hlavní sjezdovka Razula v provozu jen do 14 hodin místo obvyklých 16 hodin. Pro lyžaře proto bude v pátek připravena sleva 50% na celodenní skipasy a také sleva na tří a čtyřhodinové skipasy do výše 30% dle času zakoupení. Večerní lyžování se bude konat již ve standardním čase 18.30 až 21 hodin.

Sobotní den si mohou lyžaři zpříjemnit gurmánským zážitkem v Gril srubu Razula, kde se budou konat Zabíjačkové hody od řezníka Ludi. V nabídce budou klobásy, jitrnice, tlačenka, bílá zabíjačková polévka, prejt se zelím a bramborem, ovarové pochoutky a další dobroty, to vše od 9 do 16 hodin nebo do vyprodání. V březnu jsou naplánovány ještě další dva víkendy se zabíjačkovými pochoutkami přímo u sjezdovky a to 12. a 18. března

V neděli 26. února se bude konat další dětský závod O pohár strašidýlka Razuláka na sjezdovce Horal. Malí závodníci se mohou registrovat do 12 hodin, start je ve 13 hodin. Děti závodí ve třech věkových kategoriích.

Ski areál Razula také lyžařům nabízí další akce a bonusy, například kousek čerstvého frgálu a šálek kávy nebo čaje v Gril srubu Razula k rannímu a celodennímu skipasu.

Ve všední dny mohou lyžaři využít akci Lyžuj a plav, kdy k celodennímu nebo večernímu skipasu Razula obdrží hodinový vstup zdarma do termálních bazénů relaxačního centra Wellness Horal.

www.razula.cz

Počet příspěvků: 594

Přidat příspěvek

Pro přidávání příspěvků je nutné se přihlásit


 
 
 
Registrovat se