Značka glo opět naváže dialog se Signal festivalem, zavítá do Lobkowiczkého paláce

Značka glo opět naváže dialog se Signal festivalem, zavítá do Lobkowiczkého paláce
Pražský hrad. Svatý Filip Neri stráží Nové Zámecké schody.
Autor snímku Kuba Turek
SDÍLEJ:

Vlastní hudebně-světelnou instalací s názvem glo Dialog a sérií after parties v kulisách Lobkowiczkého paláce na Pražském hradě se letos značka glo zapojí do programu populárního Signal festivalu. Rozšíří tak dosavadní úspěšnou spolupráci s jednou z nejnavštěvovanějších kulturních událostí v Česku.

Svou stopu zanechá kuřácká značka glo v rámci letošního Signal Festivalu na dvou místech. V centru Prahy na Karlově náměstí budou moci od 10. do 13. října návštěvníci i náhodní kolemjdoucí obdivovat audiovizuální objekt z dílny umělce Jana Hladila a hudebníka a DJ Jakuba Stracha, známého jako NobodyListen. Pod názvem gloDIALOG letos tvůrci poprvé představili tento projekt v květnu na pražské smíchovské náplavce. Nyní se stane součástí jedné ze dvou tras mimo galerijní zónu a bude dostupný širokému publiku.

Interaktivní instalace diváky vybídne k aktivnímu zapojení do pomyslného dialogu. Základem celé instalace je deset metrů vysoký hexagon tvořený LED panely o celkové ploše 180 m², doplněný světly. Za pomocí infračervených kamer jsou v záběru 360° snímáni návštěvníci a jejich pohyb je následně na LED panel promítán. Je tak zajištěn zcela jedinečný zážitek pro každého návštěvníka, kdy se sám stává součástí instalace, jež se vyvíjí v čase.

Horydoly.czSIGNAL FESTIVAL 2013: Tančící dům / Dancing House

Podruhé se pak vybraní návštěvníci s glo potkají v rámci doprovodného programu, který se stejně jako jedna z prohlídkových tras s jedinečnými instalacemi českých i zahraničních umělců, odehraje v prostorách Pražského hradu. Lobkowiczký palác se stane do čtvrtka 10. října do soboty 12. října dějištěm večerních umělecko-hudebních afterparty presented by glo. Ani zde nebude v rámci programu o audiovizuální vjemy nouze.

Horydoly.czSIGNAL FESTIVAL 2016: Signal rozsvítil Prahu na 23 místech

Svou vlastní instalaci s názvem Kvadro, jež se stala součástí jednoho z ročníků hudebních koncertů glorchestra, zde znovu představí Milan Cais z Tata Bojs. Ten se zároveň stane moderátorem záhájení Signal Festivalu presented by glo. O hudební produkci se postará zmíněný DJ NobodyListen spolu s Annet Charitonovou aka Annet X nebo legendární raper Vladimír 518.

Vstupenky na glo party budou vzhledem ke kapacitám paláce Lobkowicz dostupné jen v omezeném množství. Získat je mohou držitelé vstupenek Signal VIP, fanoušci a členové BAT Clubu nebo vyhrát v rámci soutěží na sociálních sítích značky glo. 

INFO: Signal Festival a Glo

SDÍLEJ:

Diskuse

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-čtyři:

  • Captcha Image

Diskuze k článku

Celkem 0 příspěvků v diskuzi


Železniční slevy XIII: Měsíční cestování vlakem v Nizozemsku stojí 49 eur

Železniční slevy XIII: Měsíční cestování vlakem v Nizozemsku stojí 49 eur

Nizozemsko zavádí od 21. června do 1. září výraznou slevu na cestování vlakem. Neomezené cestování po železnici stojí 49 eur na měsíc mimo ranní a odpolední dopravní špičku.... celý článek

Cenu Josefa Vavrouška získala dopravní aktivista, zakladatelka reuse a režisérka

Booking.com: dubnový únik dat a květnové podvody

registrovat

Podívejte se na inspiraci k cestování po Evropě.
Hledáte si ubytování v ČR nebo na Slovensku? Doporučujeme chaty a chalupy k pronájmu za nejlepší ceny. I levné ubytování si najdete na portálu MegaUbytko.cz.
CHORVATSKO 2024 levné ubytování v apartmánech a pokojích po celém Jadranu bez provize cestovkám.



Nejčtenější články

Vrchní slovenský jeskyňář Šmída je zadlužený až po uši a zároveň doživotně vyloučený ze speleologické společnosti

Vrchní slovenský jeskyňář Šmída je zadlužený až po uši a zároveň doživotně vyloučený ze speleologické společnosti

Nově jmenovaný šéf slovenských jeskyní Branislav Šmída má na krku devět exekucí. V minulosti byl vyloučen ze Slovenské speleologické společnosti za ohrožení života dvou českých jeskyňářů. 
Exkluzivní polo na koních

Exkluzivní polo na koních

OUTDOOR V KOSTCE Polo je považováno za hru králů a nejexkluzivnější míčovou hru na světě. Kolem roku 1890 ji přivezli angličtí důstojníci z Indie do Anglie.
České hory AKTUÁLNĚ 2025/2026

České hory AKTUÁLNĚ 2025/2026

KRUŠNÉ HORY Hory a doly v Čechách i na Moravě nabízejí pohádkové terény pro milovníky všech zimních dobrodružství. Sníh a led láká nejenom na běžky, sjezdovky a snowboard, ale také na sněžnice nebo ledové lezení.
Norsko tlačí na odvolání prezidenta lyžařské federace FIS

Norsko tlačí na odvolání prezidenta lyžařské federace FIS

Prezident Mezinárodní lyžařské a snowboardové federace (FIS) Johan Eliasch chce zůstat ve funkci třetí volební období. Neštítí se na to použít nechutné praktiky. Rozený Švéd a naturalizovaný Brit se velmi rychle stal Gruzíncem.
Voda pro elektrárnu Líšný na Jizeře se bere nelegálně, úřadům to nevadí

Voda pro elektrárnu Líšný na Jizeře se bere nelegálně, úřadům to nevadí

Jez Líšný na Jizeře a na něj navázaná vodní elektrárna nemá platné povolení. Přesto odebírá veškerou vodu z řeky! Na Jizeře tedy vládne česká klasika - do náhonu vše, přes jez minimum nebo

Kalendář akcí Zobrazit všechny akce

AKCE KDE INFO KDY ČAS
Folklorní festival CIOFF Plzeň 10.-14.6. 10.6.
Setkání hornických měst a obcí Příbram 12.-14.6. 12.6.
Velo Test Fest Bukovka 13.6.
Kaktusy a sukulenty - výstava Praha, Botanická zahrada Univerzity Karlovy 29.5.-13.6. 13.6.
Muzejní noc Praha   14.6.
Moravia Sport Expo - veletrh Olomouc, Flora 19.-20.6. 19.6.
Slavnosti pětilisté růže Český Krumlov 19.-21.6. 19.6.
Peakfest Jizerka 19.-21.6. 19.6.
Tržní spektákl Německo, Bärnau, Historický park 20.-21.6. 20.6.
Letní slunovrat Česko 21.6.

Diskuse

svamp brГ¶stvГҐrtor Isaiaswriff, 8.6.2026 16:53, 48 příspěvků
Sildenafil 100mg price Archiekig, 8.6.2026 16:45, 1 příspěvek
mexican online mail order... RichardShish, 8.6.2026 16:42, 18 příspěvků
order viagra Archiekig, 8.6.2026 16:11, 1 příspěvek
Viagra homme prix en phar... ThomasKatry, 8.6.2026 16:11, 48 příspěvků
sildenafil 50 mg price Archiekig, 8.6.2026 15:48, 11 příspěvků
Viagra without a doctor p... Archiekig, 8.6.2026 15:48, 3 příspěvky
Být špičkovým horolezcem ... Michael Beranek, 8.6.2026 9:08, 12 příspěvků
Inu Honza, 8.6.2026 5:16, 12 příspěvků
O latine se bohuzel neda ... Michael Beranek, 6.6.2026 10:00, 7 příspěvků

Fórum Zobrazit všechny příspěvky

Zdravotní pojišťovna mini... Horydoly , 5.6.2026 23:08
HERO SÜDTIROL DOLOMITES Horydoly , 4.6.2026 9:56
Prokletije febit61013 febit61013, 25.5.2026 19:01
Albánie febit61013 febit61013, 25.5.2026 19:00
Re: SheMoves Race Horydoly , 22.5.2026 13:47
SheMoves Race Horydoly , 22.5.2026 13:20
Plány na příští zimu Sansa Ferrr, 21.5.2026 7:55
Re: Bikesraz na Vysočině Horydoly , 20.5.2026 1:14