SEN podpoří cestovatele. Proplatí jim cestu snů!

SEN podpoří cestovatele. Proplatí jim cestu snů!
Vysněný svět na cestě.
Autor snímku CK Sen
SDÍLEJ:

Cestovní kancelář SEN, která organizuje exotické poznávací zájezdy do 150 zemí světa, se rozhodla, že podpoří cestovatele v objevování světa. Vypisuje soutěž na ulovení vysněného a netradičního zážitku.

Soutěž je určená pro baťůžkáře, rodinu s dětmi, zamilovaný pár a další cestovatele bez rozdílu věku, kteří na svých cestách, od Balatonu až po Antarktidu, zaznamenají a případně nafotí co nejzajímavější zážitek. Vyhrát mohou poukaz na zájezd nebo finanční částku. "Podmínkou je, že do konce listopadu 2017 zažijí něco zajímavého a po svém návratu to nejpozději do 5. prosince 2017 uveřejní formou krátkého textu a několika fotografií na www.cksen.cz/vysneny-svet a na našem facebooku," říká ředitel CK SEN Pavel Fellner.

Výherce vybere odborná porota a veřejnost, budou rozhodovat o následujících cenách:

A/ cena ředitele CK SEN: 50 tisíc Kč
B/ cena ředitele CK SEN: vánoční kupon v hodnotě 20 tisíc Kč na libovolný zájezd CK SEN v roce 2018
C/ cena cestovatelské veřejnosti: 30 tisíc Kč
D/ cena cestovatelské veřejnosti: 20 tisíc Kč
E/ speciální cena pro dva cestovatelské fanoušky, kteří se zapojí do hodnocení cestovatelů: 10 tisíc Kč.

Stručná pravidla soutěže

1. Cestovatel se musí zaregistrovat na stránkách www.cksen.cz/vysneny-svet.

2. Po návratu musí cestovatel na stránky vložit krátký text o svém největším zážitku a pět fotek.

Čím více hlasů příspěvek od veřejnosti dostane, tím je větší šance na výhru. Body je možné sbírat od chvíle, kdy cestovatel zveřejní svůj projekt.

Vítězové všech kategorií budou vybráni a zveřejněni do 21. prosince včetně dvou transparentně náhodně vybraných cestovatelských fanoušků.

Soutěže se může zúčastnit každý cestovatel a občan České republiky, který nepracuje v cestovním ruchu a výpravu absolvuje od května do konce listopadu 2017.

Kdo je Cestovní kancelář SEN

Bratři a milovníci cestování, Pavel a Luboš Fellnerovi, založili před 24 lety v Bratislavě Cestovní kancelář BUBO Travel. Hned po pádu železné opony zorganizovali autobus a s kamarády objeli Turecko, Sýrii, Jordánsko. Pak následovala Skandinávie, později Indie a postupně celý svět. V roce 2012 koupili v Praze Cestovní kancelář SEN. V současné době pořádají 150 zájezdů do celého světa. Luboš Fellner byl v roce 2011 na Slovensku vyhlášen podnikatelem roku.

SDÍLEJ:

Diskuse

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-čtyři:

  • Captcha Image

Diskuze k článku

Celkem 0 příspěvků v diskuzi


Babia Góra byla svědkem kolapsu seniora

Babia Góra byla svědkem kolapsu seniora

ČERNÁ VDOVA Na nejvyšší hoře Beskyd - Babia Góra, poblíž polsko-slovenské hranice, zemřel český turista.... celý článek

Alpy AKTUÁLNĚ 2026

Umělá inteligence jako váš nový cestovní rádce? Jistě! Má ovšem úskalí

registrovat

Podívejte se na inspiraci k cestování po Evropě.
Hledáte si ubytování v ČR nebo na Slovensku? Doporučujeme chaty a chalupy k pronájmu za nejlepší ceny. I levné ubytování si najdete na portálu MegaUbytko.cz.
CHORVATSKO 2024 levné ubytování v apartmánech a pokojích po celém Jadranu bez provize cestovkám.



Nejčtenější články

Lašáka protlačil Babiš do čela Letiště Václava Havla

Lašáka protlačil Babiš do čela Letiště Václava Havla

Radomír Lašák se od 1. srpna stane novým šéfem Letiště Václava Havla Praha. Při tom již dříve nasměroval lececkou společnost České areolinie ke krachu, je v dozorčí radě společnosti se dvěma
Ralsko AKTUÁLNĚ 2026

Ralsko AKTUÁLNĚ 2026

NEVEKLOVICE Co je nového na pomezí středních a severních Čech - pod Bezdězem, pod Ralskem a okolo Ploučnice?
Madshus se stěhuje z Norska přes Čínu do Česka

Madshus se stěhuje z Norska přes Čínu do Česka

Madshus, padlou značku běžek, přebírá ConsilTech českého podnikatele Tomáše Němce. Norská ikonická továrna, která nepřetržitě vyráběla 120 let, se stěhuje do Čech. 
Pusťte nákupy k vodě: Tesco nově doručuje i do oblasti Lipna

Pusťte nákupy k vodě: Tesco nově doručuje i do oblasti Lipna

Méně starostí a více času s rodinou, u vody i na zážitky, za kterými lidé na Lipno přijíždějí. Tesco rozšiřuje dostupnost služby Tesco Online Nákupy do jedné z nejoblíbenějších českých dovolenkových destinací. Nově si mohou
Reismüller rezignuje na vedení CzechTourism

Reismüller rezignuje na vedení CzechTourism

František Reismüller rezignovala na funkci ředitele vládní agentury CzechTourism. Skončí na konci srpna. Rozhodl se tak kvůli přesvědčení, že cestovní ruch je v Česku nedoceněný. Agenturu vedl tři roky.

Kalendář akcí Zobrazit všechny akce

AKCE KDE INFO KDY ČAS
Země živitelka - veletrh České Budějovice, výstaviště 20.-25.8. 20.8.
Výstava stanů Praha, Letňany 15.6.-23.8. 23.8.
Bonsaje - výstava Praha, Botanická zahrada Univerzity Karlovy 24.-30.8. 24.8.
Mezinárodní horolezecký filmový festival Teplice nad Metují 27.-30.8. 27.8.
IBF - veletrh Itálie, Misano 4.-6.9. 4.9.
Den letiště Praha, Letňany 5.9.
Zahrada Čech - veletrh Litoměřice 11.-16.9. 11.9.
Vinohradské vinobraní Praha, Náměstí Jiřího z Poděbrad 11.-12.9. 11.9.
Vinobraní Kuks 12.9.
Vinobraní Roudnice nad Labem 12.9.

Diskuse

reputable canadian pharmacy AndrewEscah, 20.8.2026 13:12, 47 příspěvků
pharmacy websites Ralphmaync, 20.8.2026 12:48, 19 příspěvků
payday loans online insta... PatrickFek, 20.8.2026 12:40, 19 příspěvků
trusted online pharmacy Robertlib, 20.8.2026 12:17, 3 příspěvky
miliardy? miliony! Kuba Turek, 18.8.2026 17:56, 3 příspěvky
miliardy? matemaťyk, 18.8.2026 13:42, 3 příspěvky
to jsou takový ty představy Lukas B., 18.8.2026 8:56, 3 příspěvky
Přestal dýchat - žádný kovid Nobody, 17.8.2026 12:14, 2 příspěvky
Inu Kuba Turek, 17.8.2026 12:12, 2 příspěvky
Inu Honza, 17.8.2026 9:03, 2 příspěvky

Fórum Zobrazit všechny příspěvky

Re: Oblékněte svůj dům do... Horydoly , 19.8.2026 16:36
Sport Expo: Pražský velet... Horydoly , 19.8.2026 16:10
Jihotyrolská zima láká ro... uhuguet@mailto.plus, 18.8.2026 9:10
Oblékněte svůj dům do vlny uxeuen@mailto.plus, 18.8.2026 9:07
Re: Otava Kuba Turek, 13.8.2026 23:21
Re: Otava Horydoly , 13.8.2026 23:20
Re: Otava Horydoly Open, 13.8.2026 23:19
V zimě hrozí větší riziko... Serg Goreliy, 11.8.2026 14:02