Arabové naočkují polovinu populace do března

Arabové naočkují polovinu populace do března
Steward a letuška.
Autor snímku Emirates
SDÍLEJ:

Spojené arabské emiráty naočkují 50 % své populace proti koronaviru do konce března. Letecká společnost Emirates ode dneška očkuje všechny své klíčové zaměstnance.

Skupina Emirates Group spustila očkovací program COVID-19. Očkování pro zaměstnance Emirates ve Spojených arabských emirátech začalo.

Skupina Emirates Group ve spolupráci s Dubajským úřadem pro zdraví (Dubai Health Authority) a Ministerstvem zdravotnictví a prevence začala dnes očkovat své klíčové zaměstnance ve Spojených arabských emirátech.

Prioritu mají zaměstnanci v první linii, včetně palubního personálu a dalších zaměstnanců provozu.

Emirates jako jedny z prvních dopravních a leteckých společností nabízejí svým zaměstnancům možnost očkování proti COVID-19. Již v průběhu pandemie zavedly společnosti Emirates a dnata několikastupňová bezpečnostní opatření, aby zajistily zdraví a bezpečnost svých zákazníků, zaměstnanců a širší veřejnosti. Spuštění očkovacího programu je dalším krokem, který pomůže chránit zdraví zaměstnanců, jež se starají o cestující, nebo pomáhají přepravovat životně důležité zboží po celém světě.

Skupina Emirates Group nabízí svým zaměstnancům očkování vakcínami Pfizer-BioNTech a Sinopharm, schválenými orgány státní kontroly v oblasti zdravotnictví SAE. Očkování probíhá v pohodlném zázemí Emirates na různých místech po celých SAE po 12 hodin denně a 7 dní v týdnu, aby se proočkoval co největší počet jejích zaměstnanců. Zaměstnanci Emirates mohou, jako všichni občané a obyvatelé SAE, rovněž zvolit variantu nechat se naočkovat ve státem určených lékařských střediscích a klinikách.

Podle dat zohledňujících míru proočkovanosti, které zpracoval výzkumný server Oxfordské univerzity "Our World In Data", se SAE umístily na druhém místě na světě, s více než 19,04 dávkami aplikovanými na 100 obyvatel. Od prosince loňského roku, kdy bylo v SAE zahájeno očkování, se naočkovalo celkem více než 1,9 mil. obyvatel. Ve Spojených arabských emirátech jsou vakcíny pro občany i rezidenty k dispozici zdarma. Spojené arabské emiráty jsou na cestě naočkovat 50 % své populace do konce března.

SDÍLEJ:

Diskuse

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-čtyři:

  • Captcha Image

Diskuze k článku

Celkem 0 příspěvků v diskuzi


Marrakech to Fes Desert Tour – The Ultimate Sahara Experience in Morocco

Marrakech to Fes Desert Tour – The Ultimate Sahara Experience in Morocco

Why Choose a Marrakech to Fes Desert Tour? A Marrakech to Fes desert tour is one of the most unforgettable journeys you can take in Morocco.... celý článek

Who We Are Desert Tour Marrakech

Skandinávie AKTUÁLNĚ 2026

registrovat

Podívejte se na inspiraci k cestování po Evropě.
Hledáte si ubytování v ČR nebo na Slovensku? Doporučujeme chaty a chalupy k pronájmu za nejlepší ceny. I levné ubytování si najdete na portálu MegaUbytko.cz.
CHORVATSKO 2024 levné ubytování v apartmánech a pokojích po celém Jadranu bez provize cestovkám.



Nejčtenější články

Who We Are Desert Tour Marrakech

Who We Are Desert Tour Marrakech

Desert Tour Marrakech is a locally owned Moroccan tour company operated by experienced Berber guides and professional drivers. Our deep knowledge of Morocco’s history, geography, and culture allows us to offer journeys
Skandinávie AKTUÁLNĚ 2026

Skandinávie AKTUÁLNĚ 2026

ISLAND Krátké zprávy ze Švédska, Norska, Finska a Dánska. Islandu a Grónska.
Kuriozní příběhy klientů cestovní pojišťovny

Kuriozní příběhy klientů cestovní pojišťovny

ERV Evropská pojišťovna vybírá nejneuvěřitelnější pojistné události na cestách v zahraničí roku 2025.
Maledivy - tropické ostrovy v Indickém oceánu

Maledivy - tropické ostrovy v Indickém oceánu

Maledivy zahrnují 1190 tropických ostrovů v Indickém oceánu. Všechny jsou ploché. Nejvyšší bod souostroví se nechází pět metrů nad hladinou moře. Chcete je poznat? Maledivy již nejsou jen pro milionáře.
Jen pro Američany! Cizinci, plaťte za americkou přírodu

Jen pro Američany! Cizinci, plaťte za americkou přírodu

Národní parky ve Spojených státech amerických oznamují zvýšení poplatků pro zahraniční návštěvníky v rámci politiky America first.

Kalendář akcí Zobrazit všechny akce

AKCE KDE INFO KDY ČAS
Vakantie - veletrh Nizozemsko, Utrecht 8.-11.1. 8.1.
Pro Winter - veletrh Itálie, Bolzano 11.-13.1. Horské technologie 11.1.
Knihy Bulata Okudžavy - přednáška Praha, Bé-tel Přednáší Martina Žďárská 13.1. 19:15
Winter-Update 2026 Vídeň, Andaz Hotel am Belvedere Livestream 13.1. 19:00
Ferienmesse - veletrh Rakousko, Vídeň 15.-18.1. 15.1.
Sikkim a Bhútán - přednáška Praha, Trmalova vila Přednáší Miluše Hendriksen 15.1. 14:00
Matka - veletrh Finsko, Helsinky 16.-18.1. Cestovní ruch 16.1.
Boot - veletrh Německo, Düsseldorf 17.-25.1. 17.1.
CMT - veletrh Německo, Stuttgart 17.-25.1. 17.1.
Den otevřených dveří Praha, SPŠ zeměměřická 17.1. 09:00

Diskuse

Inu Honza, 9.1.2026 19:54, 1 příspěvek
Ochlazení trhu Šlojíř, 9.1.2026 15:25, 1 příspěvek
Zahraniční casina pro čes... Vladimir Bartol, 8.1.2026 15:08, 1 příspěvek
průvodce Nobody, 7.1.2026 2:56, 2 příspěvky
Inu Honza, 6.1.2026 14:52, 6 příspěvků
Chyba Andrea Černá - editorka Horydoly.cz, 5.1.2026 17:51, 3 příspěvky
Chyba Petr, 5.1.2026 16:25, 3 příspěvky
Steiner.Meer Nobody, 2.1.2026 10:44, 3 příspěvky
YouTube Horydoly Horydoly, 29.12.2025 11:13, 2 příspěvky
to jste si vymysleli kotrik, 28.12.2025 17:42, 2 příspěvky

Fórum Zobrazit všechny příspěvky

Proč většina lidí nepozná... milan šupa, 9.1.2026 19:49
Sexuální trendy roku 2026 Horydoly , 6.1.2026 11:06
Loď i loď Horydoly , 2.1.2026 13:40
Advent v Livignu Horydoly , 30.12.2025 13:00
Poutní místo Neratov roze... Horydoly , 19.12.2025 1:43
S.Pellegrino oznamuje dlo... Horydoly , 15.12.2025 20:21
Jižní Čechy nabízí origin... Horydoly , 15.12.2025 12:49
Třeboňská nocturna Horydoly Open, 10.12.2025 11:14