Na Islandu jsou ufoni!

Na Islandu jsou ufoni!
SDÍLEJ:

Při jedné z našich výprav jsme narazili na zvláštní a záhadný jev. Je už tradicí, že geometrickým obrazcům, které se nevysvětlitelně a náhle objevují na různých místech světa, je věnována značná pozornost. Vzpomeňme například na Angličany oblíbené kruhy v obilí. Proto jsme i my se zvýšenou pozorností zaznamenali tajemné soustředné kruhy na jednom z islandských ledovců.

Jak na to

POZNÁMKA: * Gajdův počítač – dar přítele Gajdy. Jde o velmi precizní přístroj pro registraci ionizujících částic. Sestává ze dvou důmyslně propojených stojen, mezi nimiž jsou nataženy drobné kovové nosníky s rozdílným potenciálem, nesoucí centrálně uložené dřevěné kuličky různých barev.

Sněžka sólo (nejištěné!)
Bakteriologický průvodce zkušeného vodáka
City-biker in Leipzig
Slečna v červené čepici

Dodnes se Islanďané mylně domnívají, že mimozemské bytosti se svými intergalaktickými stroji využívají pro přistávání na Zemi ledovec Snæfellsjökull na poloostrově Snæfellsness na západě země.

Vžitý omyl

V roce 1994 dokonce na úpatí ledovce uspořádali uvítací hostinu. A návštěvníci z vesmíru se neukázali. Jak by také ne! Nám se podařilo prokázat, jak hluboce se islandské obyvatelstvo zmýlilo.

Nikoli tento, ale ledovec daleko více na severu Drangajökull, využívají mimozemšťané pro přistání. Jeho poloha je daleko vhodnější vzhledem k převažujícím větrům, teplotám i rosným bodům.

Kruhy krouží okolo

Zbystřili jsme krátce po objevení kruhů (červená šipka). Pomocí Gajdova počítače*, který s sebou náhodou nosíváme, jsme naměřili zvýšenou radioaktivitu v oblasti. Tu s sebou přistávání mezigalaktických lodí přináší, s tím se musíme vyrovnat.

Obrovské kruhy vzniklé roztavením ledovce ale nebylo to, co nás nejvíce zaujalo. Nedaleko místa přistání naše výprava objevila i podpis kapitána vesmírného plavidla (modrá šipka). Jakýsi prazavináč příbuzný s vikingskými symboly.

Nade vší pochybnost se tak ukazuje, že zde mimozemská plavidla přistávala už v době vikingského osídlování v 9. st. n. l. a že ufoni, marťani, mimo-lidé, či jakkoli jim budeme říkat, výrazně zasáhli do vývoje celého ostrova.

Některé z jevů, které se až doposud objasňovaly tektonickými poruchami, seizmickou činností a pod., mohou mít zcela jiné vysvětlení! Ze Švýcarska nám po oznámení objevu přišel blahopřejný telegram od Ericha von Dänikena s lakonickým dovětkem: "Já vám to říkal!"

Odněkud z Vysočiny k nám dolehly hlasy, že tento objev rovněž naprosto nepopiratelně prokazuje, že zásahy ufonů způsobily rostoucí deficit státního rozpočtu České republiky. Nikdo z ufologů nám však tuto informaci nepotvrdil. Nutno ale dodat, že ji nikdo nedokázal ani uspokojivě vyvrátit!

Reakce Organizace spojených národů na sebe výjimečně nenechala dlouho čekat. Všechny dostupné vysílače NASA a ESA dnes v Morseově abecedě vysílají do všech známých koutů vesmíru její protestní nótu ohrazující se proti hrubému vměšování do vnitřních záležitostí naší planety.

Svědci vyšilují

Na místě objevu se nám podařilo zaznamenat také spontánní reakci jednoho z náhodných svědků. Posuďte sami. Jak obrovské musí být otřesení životními jistotami, jak rozsáhlé zklamání, jak mocný strach vyplývající ze zjištění, že ve vesmíru nejsme sami!

Svědkovy ruce strnule a křečovitě obepínají lebku na rozhraní její obličejové a hlavové části, jako by ji chtěly utrhnout a zbavit tak mysl vjemů posledních několika vteřin. Ústa jsou nechápavě pootevřena v rozechvělém očekávání dalšího dění. Celkově zvýšené svalové napětí a třes způsobuje selhání hlavního zipu bundy v její spodní části. Jak hrůzostrašné!

Jak děsuplné a znervózňující obrazy! Někteří méně uznávaní ufologové po bližším prozkoumání snímků neváhali tvrdit, že se svědek pouze nepříliš zdatně snaží vesmírným návštěvníkům názorně předvést, jak dělá ryba na suchu. Výraz dotyčného vám možná až podezřele připomíná obličej známý z obrazu Výkřik norského malíře Edvarda Muncha. Ne náhodou. Munchovi se tenkrát mimoděk podařilo zachytit reakci až dosud sebevědomé vědmy, kartářky, čarodějky a věštkyně v jednom, poté co na ni z její křišťálové koule poprvé promluvil tvor z jiné planety.

Navazujeme spojení

Nám se shodou okolností podařilo pomocí myšlenkově-intuitivního giga-holo-fonu na lince 5811 navázat spojení s tiskovým mluvčím dotyčné mimozemské civilizace. Velice prudce se ohradil proti převládajícímu zobrazování jeho lidí zde na Zemi jakožto zelených pidimužů se směšnými anténami na hlavách.

Kromě jiného řekl: "Jsme modří, a nikoli zelení. Stejně jako naše planeta je modrá, a nikoli zelená."

Munchovo poselství, ačkoli jej on sám precizními tahy štětce umělce-génia zaznamenal pouze nevědomě, je pro nejnadanější badatele čitelné dodnes. Na závěr svého dlouhého rozhořčeného monologu našel mluvčí shovívavější polohu hlasu a pochlubil se suvenýrem, který si přivezl z poslední nedávné návštěvy naší Země. Byl to zarámovaný portrét jakéhosi vrtošivého staříka s knírkem.

Další unikátní objev

Při zpáteční cestě údolím objevujeme v lávě zachovalý otisk celkové postavy mimozemšťana. Bylo to sice krajně nepravděpodobné, ale právě my jsme narazili na pozůstatky prvotní nemotornosti návštěvníků. Zpočátku neuvyklý našim gravitačním poměrům, zakopl jeden z členů posádky o kámen a praštil sebou do lávového písku doposud nataveného od plazmových motorů.

Mech časem dějiště mimozemské neohrabanosti milosrdně přikryl, našim zkoumavým a bystrým zrakům však neuniklo. Možná právě skutečnost, že je negativní otisk postavy mimozemšťana vytvořen v mechové zeleni vedlo původně lidi k mylné domněnce, že ufoni jsou také zelení.

Vidíte, jak je důležité neustále podrobovat lidské poznání kritickým pohledům a být ostražitý i vůči nevyvratitelným pravdám! Inu, znovu se ukazuje jako nesmírně pravdivé a aktuální ono werichovsko-voskovcovské: "Nikdy nic nikdo nemá míti za definitivní." Ani kdyby to byla barva mimozemšťanů nebo místo jejich přistávání.

SDÍLEJ:

Diskuse

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-čtyři:

  • Captcha Image

Diskuze k článku

Vážený pane. Fotky jsme nefotili my, ale jsou umístěné na internetu. Od nás na ně vedou pouze odkazy.
Reaguj
Jsou jisté hranice
Vyočina a Stařík - to je snad trochu moc. Přece to jsou státníci a nelze je zachycovat v takových pozicích, abyste jim ublížili. Podle mého jste nechutní.
  • Autor Karel Antl
  • Datum a čas 25.11.2009 13:39
Reaguj
Celkem 2 příspěvky v diskuzi


Léto a cestování přináší otoky nohou. Pomůže žilní gymnastika a chladivý gel

Léto a cestování přináší otoky nohou. Pomůže žilní gymnastika a chladivý gel

Oteklé kotníky a lýtka, bolest a k tomu zhoršený stav křečových žil. To je daň za teplé letní počasí, ale i mnohahodinové cestování na dovolenou. Při dlouhém sezení v dopravním prostředku totiž dochází k většímu hromadění... celý článek

Ghorepani Poon Hill Trek

Everest Base Camp Trekking

registrovat

Hledáte si ubytování v ČR nebo na Slovensku? Doporučujeme chaty a chalupy k pronájmu za nejlepší ceny. I levné ubytování si najdete na portálu MegaUbytko.cz.
Super volbou na letní rekreaci je určitě ubytování Velký Meder. Turistům a nadšencům hor by se mohlo hodit ubytování Vysoké Tatry, kde najdete ty nejlepší chaty a chalupy.
Získejte bonus za vklad v nejlepším online kasinu v České republice.
Cestovní pojištění od Porovnej24.cz
Online cz casino s licenci slot-vegas.czNejčtenější články

Léto a cestování přináší otoky nohou. Pomůže žilní gymnastika a chladivý gel

Léto a cestování přináší otoky nohou. Pomůže žilní gymnastika a chladivý gel

Oteklé kotníky a lýtka, bolest a k tomu zhoršený stav křečových žil. To je daň za teplé letní počasí, ale i mnohahodinové cestování na dovolenou. Při dlouhém sezení v dopravním prostředku totiž dochází k většímu hromadění
Annapurna Circuit Trek with Tilicho Lake

Annapurna Circuit Trek with Tilicho Lake

Annapurna Region Trekking
Ghorepani Poon Hill Trek

Ghorepani Poon Hill Trek

Ghorepani Poon Hill Trek is a journey that passes through the unbeaten paths between the forest blossomed by Rhododendron flowers. The trek blesses you with the mesmerizing views of Sunrise and Sunsets

Kalendář akcí Zobrazit všechny akce

AKCE KDE INFO KDY ČAS
Yachtfestival - veletrh Německo, Hamburg 27.-29.5. Lodě a čluny 27.5.
Český kras z ptačí perspektivy - fotovýstava Svatý Jan pod Skálou, infocenrum Českého krasu 9.10.-31.5. Fotografoval Jiří Jiroušek 31.5.
Svět knihy - veletrh Praha, Holešovice 9.-12.6. 9.6.
Smetanova Litomyšl Litomyšl 9.6.-5.7. Hudba 9.6.
Eurobike - veletrh Německo, Frankfurt 13.-17.7. Cyklistika 13.7.
Zahrada Čech - veletrh Litoměřice 9.-14.9. 9.9.
Kůň - veletrh Lysá nad Labem 16.-18.9. 16.9.
GO a Regiontour - veletrh Brno, Výstaviště 20.-23.10. 20.10.
Vertical Pro - veletrh Německo, Friedrichshafen 25.-26.11. 25.11.
Polabské vánoční trhy Lysá nad Labem 2.-18.12. 2.12.

Diskuse

Pozor Jakub, 24.5.2022 13:30, 9 příspěvků
povodně František II., 24.5.2022 9:21, 1 příspěvek
foto Kuba Turek, 20.5.2022 21:05, 4 příspěvky
foto Paddelman, 20.5.2022 15:07, 4 příspěvky
foto:-) Kuba Turek, 20.5.2022 10:58, 4 příspěvky
foto:-) Paddelman, 20.5.2022 10:18, 4 příspěvky
Vendulko nemáte zcela pravdu Michael Beránek, 19.5.2022 14:42, 27 příspěvků
Airsoft Petr S., 19.5.2022 12:54, 1 příspěvek
Potrava není vždy jídlo Pic, 17.5.2022 0:42, 27 příspěvků
Potrava není vždy jídlo Vendulka, 16.5.2022 16:18, 27 příspěvků

Fórum Zobrazit všechny příspěvky

Elektrokoloběžky Horydoly Open, 24.5.2022 9:52
Adam Ondra v magazínu Sport Petr Šlajer, 20.5.2022 7:45
Táborisko pod Vysokou Horydoly , 19.5.2022 22:48
Praha odstraňuje bariéry ... Horydoly Open, 1.5.2022 15:26
Re: Střední Čechy turistické Horydoly , 28.4.2022 10:02
Re: Střední Čechy turistické Horydoly , 28.4.2022 9:59
Praha bude hostit Světový... Horydoly Open, 27.4.2022 11:10
Vodácké závody 2022 Horydoly Open, 27.4.2022 9:05