Horydoly: Inspirace na zimu

Horydoly: Inspirace na zimu
SDÍLEJ:
Tištěný časopis Horydoly, který přináší inspiraci na přicházející zimu, můžete dostat poštou, přečíst si ho v autobuse, vyzvednout na knihkupeckém pultě, nebo objevit jako dárek při koupi outdoorového zboží.
Jak na to

Obchodníci nebo pořadatelé outdoorových akcí si mohou napsat na adresu distribuce@horydoly.cz o větší množství časopisů na rozdávání jejich klientům. Inzertní záležitosti v časopise Horydoly lze konzultovat na adrese inzerce@horydoly.cz. Lednové číslo časopisu Horydoly vyjde koncem ledna 2007 a přinesem vám v něm články o lyžování ve volném terénu, lezení ledopádů a přehled zimních táboření.

Listopadové číslo se zaměřuje na lyžování pro celou rodinu, ale nechybí ani freeriding, lehké běžkařské túry na začátek sezony, zimní turistika a vodácká turistika na konec sezony.

Třešničkou na dortu je kompletní seznam českých a slovenských umělých lezeckých stěn. Důležité čtení se týká reklamace bicyklu a doporučení, jak na to.

Poslední čtvrtletník

Toto listopadové číslo Horydoly bylo poslední jako čtvrtletník, od ledna roku 2007 se periodicita zrychlí na měsíčník.

Listopadové číslo Horydoly vyšlo v nákladu 6000 kusů, které jsou právě v distribuční síti. Počet stránek se zvýšil na čtyřicet a časopis dostal atraktivní laminovanou obálku.

Srpnové číslo Horydoly orientované na cykloturistiku dosáhlo nákladu pět tisíc kusů, další téměř tři tisíce čtenářů si ho stáhlo v kompletní verzi z internetových stránek. Předchozí květnové číslo zaměřené na horolezectví a vysokohorskou turistiku vyšlo v nákladu 4000 kusů. Z internetu si stáhlo jeho kompletní verzi 2500 zájemců.

Únorové číslo Horydoly zaměřené především na vodní turistiku a skialpinismus vyšlo v nákladu 3000 kusů a další dva tisíce čtenářů si ho stáhlo v kompletní podobě z internetových stránek. Celkem ho tedy získalo pět tisíc čtenářů a podle zkušeností s obdobnými časopisy můžeme odhadovat, že ho četlo přes deset tisíc lidí.

Elektronická trafika

Tištěné Horydoly si můžete zdarma stáhnout z naší TRAFIKY nebo přímé adresy www.horydoly.cz/casopis ve formátu PDF vhodném pro tisk.

Přeplatné přes SMS

Můžete si také objednat čtyři čísla časopisu za 79 korun a redakce vám je bude posílat poštou. Pošlete SMS ve tvaru: PAY HORYDOLY jmeno prijmeni adresa na číslo 9040479. Cena jedné SMS zprávy je 79 Kč včetně DPH 19%.

Předplatné na celý ročník 2007 stojí za dvanáct čísel 199 korun, které je nutné poslat bankovním převodem nebo složenkou typu A na účet 35-5473740247/0100, vydavatelství Turek Media, s.r.o., Sněženková 6, 106 00 Praha 10 (ve zprávě pro příjemce nezapomeňte uvést vaše jméno a doručovací adresu). V případě nejasností pište na predplatne@horydoly.cz nebo volejte horkou linku Horydoly 608 733 888.

Do slosování předplatitelské soutěže bude zařazen každý, kdo si do 31. prosince 2006 objedná čtvrtletní nebo celoroční předplatné časopisu Horydoly. 1. cena: boty Raichle Ranger s goretexovou membránou, 2. cena: teleskopické hůlky pro vysokohorské túry Leki Makalu, 3. cena: špičkové sportovní a turistické ponožky Rohner.

Kde si můžete časopis zdarma vyzvednout

Knihkupectví: mapový a průvodcovský obchod Kiwi v Praze, knihkupectví Pávková v Kostelci nad Černými Lesy a informační středisko tamtéž, městská knihovna Černovice. Outdoorová kavárnička Tatratours ve Starém Smokovci.

Autobusy Student Agency po celé republice.

Outdoorové prodejny v Praze: Alpsport na Florenci, Glumstore na Floře, Hanibal v Korunní i Lidické ulici, Trekking na Perštýně, ZPM v Hostivaři a Nových Butovicích, Mammut vedle Teska na ulici 28. října, Testudo pod Nuselským mostem, Humi v Myslíkově ulici, Mammut v Charvátově ulici.

Vodácké prodejny: Praha - HG sport ve Zborovské, Vodácký ráj na Císařské louce, Hiko na ulici 5. května, Boatpark pod Palmovkou. Půjčovna lodí Vokotur ve Stráži pod Ralskem a vodácká škola Raft.cz v Novém Městě nad Metují.

Cyklistické prodejny v Praze: Sport Cyklo na Vinohradské, Sport Kubáň a Peksport pod Čechovým náměstím.

Mimo Prahu: Horydoly mají k dispozici zákazníci Humi v Brně, Alpsport v Brně a Ostravě. Největší český sportovní internetový obchod Bartsport přikládá časopisy jako dárek ke každé větší zásilce, kterou posílá svým klientům. Stejně postupuje outdoorový internetový obchod Quill.

Umělé horolezecké stěny v Praze: Lezecké centrum v Holešovicích, Adrenaline Pit na Václavském náměstí, Gutoffka ve Strašnicích, Namche na Palmovce

Hromadné akce: Horydoly byly k dostání na veletrzích Sport Life v Brně a Snowmania v Praze. Také byly k dispozici při vyhlašování celoročních výsledků závodů Xterra v Hluboké nad Vltavou.

Školy: Časopisy mají k dispozici studenti Vyšší obchodní podnikatelské školy a Vysoké školy ekonomické v Praze. V obou případech se jedná o specializaci na cestovní ruch.

Vysokohorské chaty: Zbojnická chata a chata U Zeleného plesa ve Vysokých Tatrách, Adámkova chata pod Dachsteinem a Gianetti v Bergellu.

Časopis si můžete vzít také ve vstupní hale vysokoškolské koleje a hostelu v Opletalově ulici v Praze.

SDÍLEJ:

Diskuse

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-čtyři:

  • Captcha Image

Diskuze k článku

Celkem 0 příspěvků v diskuzi


Zvládnete školní lyžařský výcvik na jedničku?

Zvládnete školní lyžařský výcvik na jedničku?

Připravujete své dítě na školní lyžařský výcvik? Lyžování v nádherně zasněženém horském prostředí prospívá nejen fyzické kondici, ale celkově posiluje zdraví, tříbí osobnostní vlastnosti – vybízí k zodpovědnosti, disciplíně, vytrvalosti, cílevědomosti a zdravé... celý článek

Großarl-Dorfgastein: lyže, sáňky a alpská idyla

Zapadlí vlastenci: Rais nebo Metelka?

registrovat

Hledáte si ubytování v ČR nebo na Slovensku? Doporučujeme chaty a chalupy k pronájmu za nejlepší ceny. I levné ubytování si najdete na portálu MegaUbytko.cz.
Super volbou na letní rekreaci je určitě ubytování Velký Meder. Turistům a nadšencům hor by se mohlo hodit ubytování Vysoké Tatry, kde najdete ty nejlepší chaty a chalupy.
Získejte bonus za vklad v nejlepším online kasinu v České republice.
Cestovní pojištění od Porovnej24.cz
Online cz casino s licenci slot-vegas.czNejčtenější články

Tři králové nebo tři mudrci

Tři králové nebo tři mudrci

6. ledna roku 1 našeho letopočtu dorazila do Betlému záhadná parta. Říká se jí Tři králové, spíše to ovšem byli kazatelé, nebo mágové, případně mudrci či dokonce učení muži. Nejspíš to
Zvládnete školní lyžařský výcvik na jedničku?

Zvládnete školní lyžařský výcvik na jedničku?

Připravujete své dítě na školní lyžařský výcvik? Lyžování v nádherně zasněženém horském prostředí prospívá nejen fyzické kondici, ale celkově posiluje zdraví, tříbí osobnostní vlastnosti – vybízí k zodpovědnosti, disciplíně, vytrvalosti, cílevědomosti a zdravé
Großarl-Dorfgastein: lyže, sáňky a alpská idyla

Großarl-Dorfgastein: lyže, sáňky a alpská idyla

Zatoužíte opustit každodenní život, užít si nedotčenou přírodu a dýchat čerstvý horský vzduch? Vydat se na procházku tichou zimní zasněženou krajinou, ozářenou sluncem, daleko od hluku velkoměsta a masové turistiky? Máme pro
Zapadlí vlastenci: Rais nebo Metelka?

Zapadlí vlastenci: Rais nebo Metelka?

Zapadlí vlastenci žijí v díle Karla Václava Raise v jakémsi Pozdětíně, což je fiktivní vesnice někde v Podkrkonoší. Spisovatel využil podrobné zápisky Věnceslava Metelky z Pasek nad Jizerou. Památník zapadlých vlastenců poskytuje vhled do
Přemýšlíte nad výletem do Krkonoš a nevíte, jak najít ubytování?

Přemýšlíte nad výletem do Krkonoš a nevíte, jak najít ubytování?

Krkonoše jsou nejvyšší pohoří v Čechách a patří mezi nejnavštěvovanější hory v celé zemi. Krásné scenérie jsou tu během všech čtyř ročních období. Jsou zde náročnější i jednodušší výlety a možnosti jednodenních i vícedenních treků. Sněžka,

Kalendář akcí Zobrazit všechny akce

AKCE KDE INFO KDY ČAS
FESPO - veletrh Švýcarsko, Curych 2.-5.2. 2.2.
Vacances - veletrh Belgie, Brusel 2.-5.2. 2.2.
Balttour - veletrh Lotyšsko, Riga 3.-5.2. 3.2.
Batmassan - veletrh Švédsko, Göteborg 4.-12.2. Lodě 4.2.
Reisen - veletrh Německo, Hamburg 8.-12.2. Turismus a karavaning 8.2.
Nauticampo - veletrh Portugalsko, Lisabon 8.-12.2. Turismus a karavaning 8.2.
Zapalovač Havlíčkův Brod 9.-12.2. Kurz pro oddílové vedoucí 9.2.
Masopust Roztoky u Prahy 11.2.
Jennerstier - skialpinismus Německo, Königsssee   11.2.
BIT - veletrh Itálie, Miláno 12.-14.2. Cestovní ruch 12.2.

Diskuse

Nohy v suchu Bretislav, 2.2.2023 18:52, 3 příspěvky
lavina Pišišvor, 2.2.2023 16:14, 2 příspěvky
Článek? Michal, 2.2.2023 13:19, 1 příspěvek
ceny za nocleh Petr, 2.2.2023 12:05, 1 příspěvek
lavina Skiák, 2.2.2023 1:57, 2 příspěvky
Skialp Honza, 31.1.2023 14:27, 16 příspěvků
Etický kodex Syndikátu no... Kuba Turek, 30.1.2023 23:51, 7 příspěvků
Text – Honza: Michael Beranek, 30.1.2023 20:38, 6 příspěvků
Svět se změnil Honza, 30.1.2023 19:46, 6 příspěvků
Etický kodex Syndikátu no... Honza, 30.1.2023 19:39, 7 příspěvků

Fórum Zobrazit všechny příspěvky

Projekty obnovy mokřadů z... Horydoly , 2.2.2023 17:10
Nový ročník Adapterra Awa... Horydoly , 2.2.2023 16:55
Anytimecar: 7 tipů na top... Horydoly , 2.2.2023 15:53
Běžecké závody 2023 Horydoly , 25.1.2023 20:46
Konvenční turismus je passé Horydoly Open, 20.1.2023 18:30
Pojišťovny varují před vý... Horydoly Open, 20.1.2023 18:23
Re: Pojištění Horydoly Open, 20.1.2023 18:21
Re: Pojištění Horydoly Open, 20.1.2023 18:19