První výstup v Hlubočepech
Nápis "Šabata je vůl" vydržel čitelný na Velké Hlubočepské plotně desítky let. Ti, co lezli po skalách a horách v šedesátých letech minulého století, to neměli příliš lehké. Vládnoucí systém nedovolil zaměstnaným... celý článek
9/5/2010
VIDEO
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM
PINTEREST
ENGLISH