Pět potoků na kole
Když v Praze napadne sníh, vyrazíme na kolo. Jedeme někam podél Botiče a pak se uvidí. Na cestičkách se totiž konečně nepletou pěší výletníci, nerozšlapávají je koně a bahnité louky ztuhnou mrazem. Jeden... celý článek
13/2/2009
VIDEO
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM
PINTEREST
ENGLISH