Sušený steak

Sušený steak
SDÍLEJ:

OUTDOOROVÉ VYBAVENÍ Malý a lehký kus pečeného masa je snem mnoha dobrodruhů, kteří tráví v odlehlých končinách více než týden. Slovenská firma Ferdo se tento sen snaží naplňovat dvěstěgramovým steakem malém v balíčku velíkosti jako od bonbónů.

V balíčku Ferdosnack Hammm najdete malé kousky libového masa nakrájené a vysušené na tmavě rudé plátky. Jeden balíček obsahuje maso z dvěstěgramového steaku.

"Původně jsme to dodávali do barů jako snack (svačinku), ale změnili jsme klientelu," říká o svých zkušenostech český dealer Miroslav Kříž. "Zjistili jsme, že to jedí hlavně sportovci."

V současné době jsou proto stálými zákazníky Křížovy importní firmy především sportovci z oboru fitness, kulturisté a horolezci.

Doporučená cena jednoho balíčku je 73,50 Kč.

SDÍLEJ:

Diskuse

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-čtyři:

  • Captcha Image

Diskuze k článku

Re: Re: Cena Hammm
Taky mne zarazily ty hodnoty. Kdyz on je tenhle clanek jak z radia Jerevan. Obcas sacku neodpovida 300 g steaku, ale 200 g sunky se steakovym korenim.

Cena je vysoka a je tam moc soli. Na druhou stranu, za tech priblizne 2.30 Eur nedostanete v Alpach ani polevku. A kdyz se v lete clovek hodne poti, sul je potreba nejak doplnit. Takze bych to bral jako doplnek stravy, kdyz neni k dispozici dostatek bilkovin. Energie nic moc, v cokoladove tycince stejne vahy je vic, ale kdo ma to sladke porad jist.

Taky jsem si precetl "clanek" Dr.Forta, ktery uvadeji jako referenci. Zadny clanek, ale podbizivy a vlezly reklamni letak; na pobliti.

  • Autor mike
  • Datum a čas 14.9.2004 00:51
Reaguj
Re: Cena Hammm
"Pravda cena je "vyšší", ale co za ní člověk kupuje? Výborný produkt, který je zdravý a chutný zároveň, zažene hlad a v těžké chvíli člověka povzbudí. Je spusta jiných dražších potravin, které nemají zdaleka takové vlastnosti jako Hammmm."jak jsem si na jejich stránkách přečetl, že 50g pytlík obsahuje: tuk 3,5 g; proteiny 25 g; sůl 2 g; sacharidy 2,2 g; sodík 0,6 g; cholesterol 75 mg; energie 120 kcal 570 kj. zastavím se u té energie - odpovídá to zhruba polovině tatranky. Tato skutečnost navíc je navíc mohutně prezentována jako výhoda. Bohajeho, to nejsou žádné živiny na cesty, to je zobání pro kulturistu aby mu narostly bobule, nebo náhrada bramborovejch lupínků pro slečinku, aby netloustla (viz ten obrázek dvou anabolickejch frikulínů na té jejich stránce).(ovšem zažil jsem už turisty, kteří horským hřebenem nadél stěhovali kompoty ve skle, takže všechno zpět, proti gustu žádný dišputát)
Reaguj
Cena Hammm
Pravda cena je "vyšší", ale co za ní člověk kupuje? Výborný produkt, který je zdravý a chutný zároveň, zažene hlad a v těžké chvíli člověka povzbudí. Je spusta jiných dražších potravin, které nemají zdaleka takové vlastnosti jako Hammmm.
  • Autor Anonym
  • Datum a čas 7.9.2004 22:42
Reaguj
Tak jsem to taky ochutnala. Je to nakrájené na malé kousky, takže se to nežvejká ale v pohodě jí a je to dobré. Příjemná změna či doplněk k těm různým patlaninám, co se na cestách jí. Jenom mě trošku děsí ta cena za malý pytlíček.
  • Autor Bambule
  • Datum a čas 7.9.2004 09:09
Reaguj
Stránky Hammm
A co takhle zkusit rovnou stránky http://www.susenemaso.cz ?
  • Autor Hammm?
  • Datum a čas 6.9.2004 11:13
Reaguj
Re: kde??
Spojení na českého dovozce i slovenského výrobce najdeš v Užitečných odkazech u článku.
Reaguj
kde??
Kde se to dá koupit, ještě jsem to neviděl. Rád bych to vyzkoušel.
  • Autor Hroch
  • Datum a čas 5.9.2004 00:35
Reaguj
Re: Re: jídlo na cesty?
správná připomínka. hned vysvětlím. RUM (též zvaný tekutý svetr) neřadíme mezi potraviny, nýbrž, jako každý jiný svetr, mezi výstroj.
  • Autor Lukas B.
  • Datum a čas 3.9.2004 11:37
Reaguj
Re: jídlo na cesty?
a kde máš RUM ?
  • Autor Borak
  • Datum a čas 3.9.2004 10:45
Reaguj
Re: Re: Normálka
Normálně se to dá jíst. Bacha - nejsem reklamní agent a snědl jsem jen jedno balení, takže nemůžu podat objektivní scědectví.!
Reaguj
Celkem 16 příspěvků v diskuzi


České hory AKTUÁLNĚ 2025/2026

České hory AKTUÁLNĚ 2025/2026

PLATEBNÍ KARTY Hory a doly v Čechách i na Moravě nabízejí pohádkové terény pro milovníky všech zimních dobrodružství. Sníh a led láká nejenom na běžky, sjezdovky a snowboard, ale také na sněžnice nebo ledové lezení.... celý článek

Kolovna měla obrovské plány a skončila v konkursu

Sport je jen jeden? Ale kdeže! Lékař Boris Šťastný považuje handicapované sportovce za poloviční lidi

registrovat

Podívejte se na inspiraci k cestování po Evropě.
Hledáte si ubytování v ČR nebo na Slovensku? Doporučujeme chaty a chalupy k pronájmu za nejlepší ceny. I levné ubytování si najdete na portálu MegaUbytko.cz.
CHORVATSKO 2024 levné ubytování v apartmánech a pokojích po celém Jadranu bez provize cestovkám.



Nejčtenější články

Rakouské dálniční známky, mýto v tunelech a na alpských silnicích

Rakouské dálniční známky, mýto v tunelech a na alpských silnicích

AKTUALIZACE Mezi turisty, kteří míří do Alp, se občas vedou diskuse, zda se vyplatí koupit dálniční známku, nebo jet mimo dálnice po vedlejších silnicích. Uvádíme proto současné ceny všech druhů
Bikero spadl do insolvence

Bikero spadl do insolvence

Cyklopshop Bikero je v insolvenci. Po síti kamenných prodejen a internetových obchodů zůstaly dluhy ve výši 71 milionů korun.
Vosecká bouda rozšířila fotovoltaickou elektrárnu

Vosecká bouda rozšířila fotovoltaickou elektrárnu

Na Vosecké boudě se před Vánoci slavilo. Důvodem bylo rozšíření počtu fotovoltaických panelů a zvýšení kapacity bateriového úložiště.
Oslabení CzechTourism poškozuje občany i regiony

Oslabení CzechTourism poškozuje občany i regiony

V souvislosti s debatou o rozpočtových úsporách, kterou otevřel poslanec Petr Mach (SPD) a v jejímž rámci zazněly také úvahy o možném omezení či zrušení agentury CzechTourism, upozorňují zástupci cestovního ruchu na zásadní význam tohoto
Bitcoin na křižovatce: Uvolnění politiky Fedu může letos vystřelit cenu vzhůru, rok 2026 ale nese riziko tvrdé korekce

Bitcoin na křižovatce: Uvolnění politiky Fedu může letos vystřelit cenu vzhůru, rok 2026 ale nese riziko tvrdé korekce

Cena bitcoinu by letos mohla výrazně posílit, pokud americký Federální rezervní systém (Fed) přistoupí k dalšímu uvolňování měnové politiky a do systému se vrátí vyšší objem likvidity.

Kalendář akcí Zobrazit všechny akce

AKCE KDE INFO KDY ČAS
Benátský karneval Benátky, Itálie 31.1.-17.2. 31.1.
IMTM - veletrh Izrael, Tel Aviv 3.-4.2. Cestovní ruch 3.2.
Reisen - veletrh Německo, Hamburg 5.-8.2. Turismus a karavaning 5.2.
Balttour - veletrh Lotyšsko, Riga 6.-8.2. 6.2.
AIME - veletrh Austrálie, Melbourne 9.-11.2. 9.2.
BIT - veletrh Itálie, Miláno 10.-12.2. Cestovní ruch 10.2.
Free - veletrh Německo, Mnichov 18.-22.2. 18.2.
Nautika - veletrh Chorvatsko, Záhřeb 18.-22.2. 18.2.
For Fishing - veletrh Praha, Letňany 19.-22.2. Rybářství a myslivost 19.2.
Hohe Jagd und Fischerei - veletrh Rakousko, Salzburg 19.-22.2. Lov a rybářství 19.2.

Diskuse

Lavinovy batoh a svata tr... Skiák, 2.2.2026 16:44, 68 příspěvků
Lavinovy batoh a svata tr... Apuka, 2.2.2026 16:41, 68 příspěvků
Lavinovy batoh a svata tr... Tom, 2.2.2026 15:59, 68 příspěvků
Apuka Tom, 2.2.2026 15:49, 68 příspěvků
Lavinovy batoh a svata tr... Apuka, 2.2.2026 15:48, 68 příspěvků
Apuka Kuba Turek, 2.2.2026 15:25, 68 příspěvků
Timsothyenush OLanebal, 2.2.2026 15:21, 121 příspěvků
Lavinovy batoh a svata tr... Apuka, 2.2.2026 14:56, 68 příspěvků
Apuka Tom, 2.2.2026 14:36, 68 příspěvků
Lewiskit Lewiskit, 2.2.2026 14:33, 121 příspěvků

Fórum Zobrazit všechny příspěvky

Kam za vínem v únoru? Horydoly , 29.1.2026 21:11
Jazz at Lincoln Center oz... Horydoly , 29.1.2026 16:43
FITUR Madrid Horydoly , 27.1.2026 23:33
Re: Po dlouhém pracovním ... freide freide, 23.1.2026 15:57
Po dlouhém pracovním dni ... jonas williams, 23.1.2026 15:56
Slušný ředitel Lesů ČR Ša... Pivoň Pivoň, 14.1.2026 12:30
Re: Důvěra ve odborníka jonas williams, 12.1.2026 21:57
Důvěra ve odborníka freide freide, 12.1.2026 21:55