Ministryně Dostálová (ANO) je cílem policejní razie

Ministryně Dostálová (ANO) je cílem policejní razie
Klára Dostálová.
Autor snímku Ministerstvo pro místní rozvoj
SDÍLEJ:

Ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová (ANO), která má pod palcem také vládní agenturu na podporu cestovního ruchu CzechTourism, je cílem dnešní policejní razie. Policisté pátrají na ministerstvu na Staroměstském náměstí a současně v agentuře na Vinohradské ulici.

Klára Dostálová odevzdala veškeré služební elektronické vybavení, aby z nich policisté zkopírovali data, která potřebují k obvinění ministryně. Zajišťují důkazy případné trestné činnosti.

Mluvčí Městského státního zastupitelství v Praze Aleš Cimbala uvedl: "Prověřování probíhá v souvislosti se zadáváním veřejných zakázek." Zakázky se mají týkat dotačního podvodu a překročení pravomoci veřejného činitele. Podle zpravodajského webu E15.cz mělo dojít k oběma trestným činům roku 2016, kdy byla Klára Dostálová náměstkyní ministryně pro místní rozvoj a měla v gesci cestovní ruch.

Klára Dostálová podle médií odmítla odpovídat na jakékoliv dotazy policistů.

Horydoly.czMUCKY MUCKY:
Klára Dostálová byla jmenována ministryní cestovního ruchu

Spolčení lidí z ANO

Současnou ministryni Kláru Dostálovou dostala na Ministerstvo pro místní rozvoj roku 2014 tehdejší ministryně Věra Jourová (ANO), které byla roku 2006 souzena za podvody a následně osvobozena. Klára Dostálová měla na starosti evropské fondy a operační programy, později se stala první náměstkyní pro regionální rozvoj. Ministryní byla jmenována ve vládě trestně stíhaného Andreje Babiše (ANO) koncem roku 2017.

Horydoly.czDALŠÍ PROBLÉM CZECHTOURISM:
Vondruška a Gregorová stojí před soudem

Klára Dostálová.

SDÍLEJ:

Diskuse

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-čtyři:

  • Captcha Image

Diskuze k článku

Celkem 0 příspěvků v diskuzi


Železniční slevy XIII: Měsíční cestování vlakem v Nizozemsku stojí 49 eur

Železniční slevy XIII: Měsíční cestování vlakem v Nizozemsku stojí 49 eur

Nizozemsko zavádí od 21. června do 1. září výraznou slevu na cestování vlakem. Neomezené cestování po železnici stojí 49 eur na měsíc mimo ranní a odpolední dopravní špičku.... celý článek

Cenu Josefa Vavrouška získala dopravní aktivista, zakladatelka reuse a režisérka

Booking.com: dubnový únik dat a květnové podvody

registrovat

Podívejte se na inspiraci k cestování po Evropě.
Hledáte si ubytování v ČR nebo na Slovensku? Doporučujeme chaty a chalupy k pronájmu za nejlepší ceny. I levné ubytování si najdete na portálu MegaUbytko.cz.
CHORVATSKO 2024 levné ubytování v apartmánech a pokojích po celém Jadranu bez provize cestovkám.



Nejčtenější články

Vrchní slovenský jeskyňář Šmída je zadlužený až po uši a zároveň doživotně vyloučený ze speleologické společnosti

Vrchní slovenský jeskyňář Šmída je zadlužený až po uši a zároveň doživotně vyloučený ze speleologické společnosti

Nově jmenovaný šéf slovenských jeskyní Branislav Šmída má na krku devět exekucí. V minulosti byl vyloučen ze Slovenské speleologické společnosti za ohrožení života dvou českých jeskyňářů. 
Praha AKTUÁLNĚ 2026

Praha AKTUÁLNĚ 2026

HARTIGOVSKÁ ZAHRADA Malé zprávy z velkého města přinášíme pro turisty a návštěvníky.
Exkluzivní polo na koních

Exkluzivní polo na koních

OUTDOOR V KOSTCE Polo je považováno za hru králů a nejexkluzivnější míčovou hru na světě. Kolem roku 1890 ji přivezli angličtí důstojníci z Indie do Anglie.
Norsko tlačí na odvolání prezidenta lyžařské federace FIS

Norsko tlačí na odvolání prezidenta lyžařské federace FIS

Prezident Mezinárodní lyžařské a snowboardové federace (FIS) Johan Eliasch chce zůstat ve funkci třetí volební období. Neštítí se na to použít nechutné praktiky. Rozený Švéd a naturalizovaný Brit se velmi rychle stal Gruzíncem.
Voda pro elektrárnu Líšný na Jizeře se bere nelegálně, úřadům to nevadí

Voda pro elektrárnu Líšný na Jizeře se bere nelegálně, úřadům to nevadí

Jez Líšný na Jizeře a na něj navázaná vodní elektrárna nemá platné povolení. Přesto odebírá veškerou vodu z řeky! Na Jizeře tedy vládne česká klasika - do náhonu vše, přes jez minimum nebo

Kalendář akcí Zobrazit všechny akce

AKCE KDE INFO KDY ČAS
Veletrh vědy Praha, Letňany 4.-6.6. 4.6.
Caminos - cestovatelský festival Karlovy Vary, svatý Linhart 6.6.
Folklorní festival CIOFF Plzeň 10.-14.6. 10.6.
Setkání hornických měst a obcí Příbram 12.-14.6. 12.6.
Velo Test Fest Bukovka 13.6.
Kaktusy a sukulenty - výstava Praha, Botanická zahrada Univerzity Karlovy 29.5.-13.6. 13.6.
Muzejní noc Praha   14.6.
Moravia Sport Expo - veletrh Olomouc, Flora 19.-20.6. 19.6.
Slavnosti pětilisté růže Český Krumlov 19.-21.6. 19.6.
Tržní spektákl Německo, Bärnau, Historický park 20.-21.6. 20.6.

Diskuse

Rusáci tu nejsou vidět Kuba Turek, 5.6.2026 13:40, 10 příspěvků
Rusáci tu nejsou vidět Šlojíř, 5.6.2026 12:27, 10 příspěvků
ještě trhy! Lukas B., 5.6.2026 8:43, 1 příspěvek
hanobení rasy podle Střelce? Piký, 4.6.2026 21:51, 10 příspěvků
Rusáci tu nejsou vidět Kuba Turek, 4.6.2026 21:45, 10 příspěvků
Rusáci tu nejsou vidět Jiří Nováček, 4.6.2026 16:25, 10 příspěvků
Jiný pohled Lukas B., 4.6.2026 10:08, 10 příspěvků
Jiný pohled Kuba Turek, 4.6.2026 9:06, 10 příspěvků
hanobení rasy Kuba Turek, 4.6.2026 8:58, 10 příspěvků
Jiný pohled Šlojíř, 4.6.2026 8:48, 10 příspěvků

Fórum Zobrazit všechny příspěvky

Zdravotní pojišťovna mini... Horydoly , 5.6.2026 23:08
HERO SÜDTIROL DOLOMITES Horydoly , 4.6.2026 9:56
Prokletije febit61013 febit61013, 25.5.2026 19:01
Albánie febit61013 febit61013, 25.5.2026 19:00
Re: SheMoves Race Horydoly , 22.5.2026 13:47
SheMoves Race Horydoly , 22.5.2026 13:20
Plány na příští zimu Sansa Ferrr, 21.5.2026 7:55
Re: Bikesraz na Vysočině Horydoly , 20.5.2026 1:14