Španělsko pustilo do světa nové turistické logo

Španělsko pustilo do světa nové turistické logo
Logo španělského cestovního ruchu.
Autor snímku Turespana
SDÍLEJ:

España es parte de ti neboli v oficiální české verzi Španělsko je vaší součástí je nové logo španělské centrály pro cestovní ruch a také symbol její nové mezinárodní propagační kampaně.

Jak na to

Španělská centrála pro cestovní ruch Turespaña se po sedmi letech s heslem I need Spain rozhodla změnit svojí strategii a zaměřit se na zvýšení povědomí o svém symbolu a známosti turistického logo Španělska ve světě.

Reklamní kampaně španělské centrály jsou organizovány od roku 1983, kdy se poprvé logo, které vytvořil malíř Joan Miró, stalo turistickým symbolem Španělska.

Nové heslo España es parte de ti neboli Spain is part of you či v češtině Španělsko je vaší součástí se v příštích letech stane symbolem všech reklamních kampaní, jejichž cílem je zasáhnout na 500 milionů lidí.

Při vytváření hesla a loga, jakož i videí a dalších podpůrných materiálů, se zvažovaly ty nejvhodnější varianty pro nejvýznamnější španělské trhy co do objemu, tak i z hlediska zásahu, konkretizovaly se nejdůležitější produkty a to vše podle definice tzv. kosmopolitního turisty, který se značnou koupěschopností, zájmem o kulturu, gastronomii či nákupy, jakož i velkým potenciálem růstu. Kampaň je namířena především na potenciální klienty ze Spojených států a z Evropy, ale i na vzdálenější asijské trhy.

Skládá se ze čtyř různě dlouhých audiovizuálních snímků v deseti kulturních a jazykových verzích a 30 vizuálů, které obsahují dvacet možných adaptací. Audio vizuály zahrnují celkem 600 kreativních složek o gastronomii, umění a kultuře, městské turistice, odpočinku, vodních sportech, golfu, přírodě, agroturistice, a dalších produktech.

INFO: Turespana

TurEspaña - 90" ESP SP - España es parte de ti / Directed by Eduardo Vieitez // Aproductions from A Productions on Vimeo.

SDÍLEJ:

Diskuse

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-čtyři:

  • Captcha Image

Diskuze k článku

Celkem 0 příspěvků v diskuzi


Madshus se stěhuje z Norska přes Čínu do Česka

Madshus se stěhuje z Norska přes Čínu do Česka

Madshus, padlou značku běžek, přebírá ConsilTech českého podnikatele Tomáše Němce. Norská ikonická továrna, která nepřetržitě vyráběla 120 let, se stěhuje do Čech. ... celý článek

Ralsko AKTUÁLNĚ 2026

Reismüller rezignuje na vedení CzechTourism

registrovat

Podívejte se na inspiraci k cestování po Evropě.
Hledáte si ubytování v ČR nebo na Slovensku? Doporučujeme chaty a chalupy k pronájmu za nejlepší ceny. I levné ubytování si najdete na portálu MegaUbytko.cz.
CHORVATSKO 2024 levné ubytování v apartmánech a pokojích po celém Jadranu bez provize cestovkám.



Nejčtenější články

Lašáka protlačil Babiš do čela Letiště Václava Havla

Lašáka protlačil Babiš do čela Letiště Václava Havla

Radomír Lašák se od 1. srpna stane novým šéfem Letiště Václava Havla Praha. Při tom již dříve nasměroval lececkou společnost České areolinie ke krachu, je v dozorčí radě společnosti se dvěma
Alpy AKTUÁLNĚ 2026

Alpy AKTUÁLNĚ 2026

WIPPTAL Co je v Alpách nového, jaké vládnou na horách podmínky pro horolezectví a turistiku, kde se lyžuje, jak fungují chaty i cokoliv jiného, co zajímá návštěvníky nejvyšších evropských hor.
Swissôtel Mariánské Lázně, dříve 5 lázeňských domů

Swissôtel Mariánské Lázně, dříve 5 lázeňských domů

Swissôtel, celosvětová hotelová síť kladoucí důraz na vitalitu a švýcarskou pohostinnost, otevřela první hotel v České republice. Propojila 5 historických lázeňských domů velkým skleněným atriem na adrese Ibsenova 750/15.
Pusťte nákupy k vodě: Tesco nově doručuje i do oblasti Lipna

Pusťte nákupy k vodě: Tesco nově doručuje i do oblasti Lipna

Méně starostí a více času s rodinou, u vody i na zážitky, za kterými lidé na Lipno přijíždějí. Tesco rozšiřuje dostupnost služby Tesco Online Nákupy do jedné z nejoblíbenějších českých dovolenkových destinací. Nově si mohou
8 trendů: firemní teambuilding

8 trendů: firemní teambuilding

Firemní teambuilding se v posledních letech postupně mění. Firmy dnes častěji hledají aktivity, které mají konkrétní přínos pro fungování týmů, komunikaci nebo spolupráci zaměstnanců. Vedle klasických neformálních akcí proto přibývají formáty

Kalendář akcí Zobrazit všechny akce

AKCE KDE INFO KDY ČAS
Chodské slavnosti Domažlice 14.-16.8. 14.8.
Země živitelka - veletrh České Budějovice, výstaviště 20.-25.8. 20.8.
Bonsaje - výstava Praha, Botanická zahrada Univerzity Karlovy 24.-30.8. 24.8.
Mezinárodní horolezecký filmový festival Teplice nad Metují 27.-30.8. 27.8.
IBF - veletrh Itálie, Misano 4.-6.9. 4.9.
Den letiště Praha, Letňany 5.9.
Zahrada Čech - veletrh Litoměřice 11.-16.9. 11.9.
Vinohradské vinobraní Praha, Náměstí Jiřího z Poděbrad 11.-12.9. 11.9.
Vinobraní Kuks 12.9.
Vinobraní Roudnice nad Labem 12.9.

Diskuse

canadian pharmacy drugs o... Vincentlom, 12.8.2026 10:33, 94 příspěvků
top online pharmacy india JamesAgops, 12.8.2026 10:33, 94 příspěvků
mexican pharmacy menu EduardoDer, 12.8.2026 10:20, 94 příspěvků
canadian pharmacy checker BobbyIonic, 12.8.2026 10:10, 93 příspěvků
canadian pharmacy store o... Vincentlom, 12.8.2026 9:51, 63 příspěvků
medicine from mexico Landonbrott, 12.8.2026 9:48, 63 příspěvků
purple pharmacy EduardoDer, 12.8.2026 9:34, 137 příspěvků
precription drugs from ca... Vincentlom, 12.8.2026 9:28, 96 příspěvků
mail order pharmacies EduardoDer, 12.8.2026 9:25, 63 příspěvků
canadian online pharmacy ... BobbyIonic, 12.8.2026 9:20, 94 příspěvků

Fórum Zobrazit všechny příspěvky

Re: Combo ski Serg Goreliy, 11.8.2026 14:02
Re: Brýle v zimě Serg Goreliy, 11.8.2026 14:01
Půjčovna Aut Španělsko uxeuen@mailto.plus, 2.8.2026 10:24
Kozí mejdan 2026 Horydoly Open, 1.8.2026 1:38
Re: Jak games sokarovskiy sokarovskiy, 30.7.2026 9:29
Jak games nesteroid nesteroid, 30.7.2026 9:28
Jižní Čechy zvou na nejle... Horydoly , 29.7.2026 13:59
Re: Nordic Scating brusle jalann jalann, 28.7.2026 7:05