Poutnické Stopy času po 5 letech

Poutnické Stopy času po 5 letech
Poutníci. Stopy času.
SDÍLEJ:

Pět let oddílu, jako fakt? Jo, je to tak! Oslavili jsme 5 let našeho oddílu v Heroldových sadech v pražských Vršovicích veřejnou akcí Stopy času.

V půl dvanácté jsme se oblékli do kostýmů, přinesli židle, stoly, stany a spoustu dalších věcí. Oficiální začátek byl ve 13:00.

Postavili jsme 5 stanovišť. U každého stanoviště bylo téma podle celoroční hry, co jsme hráli v daném roce, k tomu tam vždy byla nějaká typická postava.

Během odpoledne bylo možné prohlédnout naši klubovnu. Také jsme měli stánek s občerstvením a infostánek, u kterého si každý vyzvedl kartičku a na konci odměnu. Když někdo prošel všemi stanovišti, mohl si hodit na plátno kraslici naplněnou barvou.

Na plátně  byla nalepená pětka, která se pak sundala a zůstala oproti plátnu bílá. Byl to dárek pro oddíl k pěti letům, na kterém se podíleli vlastně všichni dohromady. Podle hozených barev se poznalo, kolik na akci přišlo lidí. Přišlo jich kolem dvou set v různém věku. Akce skončila v 18:00.

INFO: Oddíl Poutníci 

Horydoly.cz Více o dětských oddílech: Proč nezakazovat kroužek nebo oddíl? a Nikdy nejez žlutý sníh a Oddíl není kroužek, oddílem žijeme a Jak to chodí v dětských oddílech


Zobrazit místo Turistika na větší mapě

SDÍLEJ:

Diskuse

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-čtyři:

  • Captcha Image

Diskuze k článku

Celkem 0 příspěvků v diskuzi


Pražské Velikonoce na Mariánském náměstí: charitativní trh a lidové kroje

Pražské Velikonoce na Mariánském náměstí: charitativní trh a lidové kroje

Velikonoce na Mariánském náměstí pořádá hlavní město Praha. Pražané i návštěvníci metropole mají příležitost zažít sváteční atmosferu do pondělí 6. dubna a nakoupit na trhu velikonoční sortiment od neziskových organizací, chráněných dílen a drobných řemeslníků.... celý článek

Velikonoce v jižních Čechách

Dolní Rakousko je ráj pro cykloturisty

registrovat

Podívejte se na inspiraci k cestování po Evropě.
Hledáte si ubytování v ČR nebo na Slovensku? Doporučujeme chaty a chalupy k pronájmu za nejlepší ceny. I levné ubytování si najdete na portálu MegaUbytko.cz.
CHORVATSKO 2024 levné ubytování v apartmánech a pokojích po celém Jadranu bez provize cestovkám.



Nejčtenější články

Hamerský rybník měl dobrou ledovou sezonu

Hamerský rybník měl dobrou ledovou sezonu

Letošní bruslařská sezona na Hamerském rybníku v Praze nejspíš skončila. Byla docela dlouhá, protože se na ledu jezdilo od Nového roku do poloviny února. 
5x Vysočinou na kole: cykloturistika, gravel, singletrack

5x Vysočinou na kole: cykloturistika, gravel, singletrack

Vysočina patří mezi atraktivní cyklistické regiony. Nabízí pestrou škálu tras od nenáročných cyklostezek přes terény pro gravel až po technické singletracky a moderní pumptracky. Vyrazit můžete například na okruh kolem Vírské
Pražské Velikonoce na Mariánském náměstí: charitativní trh a lidové kroje

Pražské Velikonoce na Mariánském náměstí: charitativní trh a lidové kroje

Velikonoce na Mariánském náměstí pořádá hlavní město Praha. Pražané i návštěvníci metropole mají příležitost zažít sváteční atmosferu do pondělí 6. dubna a nakoupit na trhu velikonoční sortiment od neziskových organizací, chráněných dílen a drobných řemeslníků.
Velikonoce v jižních Čechách

Velikonoce v jižních Čechách

Velikonoční svátky v jižních Čechách voní čerstvě upečeným mazancem, zní klapáním hrkaček a jsou protkány slavnostní atmosférou měst, vesnic i památek. Region zve návštěvníky na pestrý program plný velikonočních trhů, lidových tradic, tvořivých
Dolní Rakousko je ráj pro cykloturisty

Dolní Rakousko je ráj pro cykloturisty

Hustá síť cyklostezek  v Dolním Rakousku nabízí více než 4000 km tras pro náročné sportovce i rodiny s dětmi. Hlavní důvod, proč tam vyrazit na kole, je ovšem cykloturistika na dálkových cyklotrasách.

Kalendář akcí Zobrazit všechny akce

AKCE KDE INFO KDY ČAS
Velikonoce v hornickém domku Příbram, muzeum 23.3.-5.4. 23.3.
Taipei Cycle - veletrh Taiwan 25.-28.3. 25.3.
Reisemarkt - veletrh Německo, Mannheim 25.-29.3. 25.3.
Myslivost a příroda - veletrh Kroměříž, Výstaviště 28.-29.3. 28.3.
Chrudimka - splutí Seč 28.3.
Norsko - diashow Jihlava, Na Kopečku Přednáší Martin Loew 31.3. 18:00
Doubrava - odemykání Pařížov 3.-4.4. 3.4.
Velikonoce Veselý Kopec 3.-6.4. 3.4.
Mastník - splutí Sedlčany, kasárna 5.4.
Veduty Českých Budějovic - výstava České Budějovice, Jihočeské muzeum 12.9.-6.4. 6.4.

Diskuse

Inu Honza, 23.3.2026 10:15, 1 příspěvek
Skitour- Unglück im Walli... dedek Bretislav, 21.3.2026 11:18, 1 příspěvek
Nez zacaly kolobezky, byl... Bretislav, 20.3.2026 23:53, 2 příspěvky
Mushings kolobezkou na di... Bretislav, 20.3.2026 22:38, 4 příspěvky
Pístalka do hor se nemá z... Horydoly, 20.3.2026 21:13, 2 příspěvky
Pístalka do hor se nemá z... dedek Bretislav, 20.3.2026 19:42, 2 příspěvky
Mushings kolobezkou na di... Bretislav, 19.3.2026 20:01, 4 příspěvky
Inu máš to špatně PK, 19.3.2026 11:20, 2 příspěvky
Pohrobci Klausovi Honza, 19.3.2026 9:45, 2 příspěvky
Inu Honza, 19.3.2026 9:39, 2 příspěvky

Fórum Zobrazit všechny příspěvky

Re: Lyžování v Itálii Kuba Turek, 22.3.2026 22:32
Prosba o radu Horydoly Open, 22.3.2026 21:14
Leoš Šimánek zemřel Horydoly , 11.3.2026 0:40
Pražský veletržní areál v... Horydoly , 28.2.2026 17:46
Znovínský košt v Louckém ... Horydoly , 28.2.2026 17:44
Re: Textilky Slezan ve Fr... Horydoly , 17.2.2026 11:37
Re: Textilky Slezan ve Fr... Kuba Turek, 16.2.2026 22:26
Textilky Slezan ve Frýdku... Horydoly , 16.2.2026 22:25