Jak získat Instagram followers díky úžasným fotografiím ze skal?

Jak získat Instagram followers díky úžasným fotografiím ze skal?
Dachstein (2997 m).
Autor snímku David Z
SDÍLEJ:

Naučte se využívat váš Instagram profil k tomu, abyste pomocí fotografií z horolezectví získali více Instagram followers během chvíle. Využijte tipy, které zde píšeme a váš růst bude rychlejší, než kdy dřív.

Horolezectví je nejen oblíbený adrenalinový sport, ale také sport, který poskytuje jedinečné možnosti pro nádherné fotografie. Tento článek se zaměřuje na to, jak vám horolezectví může pomoci získat více followers na Instagramu díky úžasným fotografiím ze skal. Prozkoumáme, jak toho využít naplno a získat tak Instagram sledující jednoduše.

Kroky k získání více Instagram sledujících

Vyberte si atraktivní místa

Jako prvním krokem k tomu, aby vaše fotografie mohla na Instagramu opravdu zazářit a dostat se mezi tisíce lidí, je výběr skvělého místa. Pokud chcete, aby vaše fotografie měla vyšší dosah, je dobré, aby místo, ze kterého budete fotky přidávat, bylo známější.

Je proto ideální, když v komunitě horolezců bude místo často navštěvované. Důvod je jednoduchý. Díky tomu, že půjde o atraktivní a oblíbené místo a vy to poté takto označíte u příspěvku, tak se to mnohem více dostane k lidem, které se o podobná místa zajímají. S tím také souvisí to, že u každého příspěvku i story označte místo, kde jste byli. Instagram to zohlední a ukáže se to lidem, kteří se někdy o toto místo zajímali nebo ho navštívili.

Používejte relevantní hashtagy

Hashtagy hrají na Instagramu důležitou roli při získávání nových sledujících. Zajistěte, že používáte relevantní hashtagy související s horolezectvím a outdoorovými aktivitami, jako například #horolezectví, #climbing, #outdooradventures a #rockclimbing. Dále sledujte aktuální trendy a používejte populární hashtagy ve své kategorii.

Zkuste se zaměřit na to, aby dané hashtagy neměly více jak 1 milión použití a zároveň ne méně jak 20 tisíc. To je ideální počet, který vám může přinést dosah.

Sdílejte inspirativní příběhy a zážitky

Na Instagramu nejde jen o vizuální zážitek, ale také o to, co se za fotografiemi skrývá. Sdílejte osobní příběhy a zážitky spojené s horolezectvím, které budou zajímavé a inspirativní pro vaše sledující. Příběhy o úspěších, výzvách a překonání obtížností zaujmou vaše publikum a budou mít větší šanci na získání nových sledujících.

Stejně tak Instagram algoritmus měří, jak dlouho příspěvek uživatele zaujmul. Pokud dokážete nové uživatele zaujmout svým textem a příběhem, u příspěvku se zaseknou na déle a Instagram tak bude vědět, že zrovna váš příspěvek za to stojí.

Spolupracujte s ostatními podobnými Instagramy

Spolupráce s ostatními horolezeckými Instagramy vám může pomoci rozšířit vaši komunitu sledujících. Navrhujte vzájemné shoutouty nebo sdílení fotografií, organizujte společné výpravy a společně propagujte své účty. Tímto způsobem můžete získat pozornost fanoušků jiných horolezců a zvýšit svůj počet followers.

Zároveň buďte aktivní v této komunitě. Pokud jste na absolutním začátku, sledujte podobné účty, lajkujte jim fotky a komentujte. Možná dostanete follow zpět a ze začátku tak můžete získat několik set lidí touto metodou.

Ze začátku můžete Instagram followers koupit

Pokud začínáte na úplné nule a kvůli tomu vám přijde, že vás nikdo nechce začít sledovat, zvažte ze startu, že koupíte Instagram followers. Pamatujte ale na to, že vám to žádnou aktivitu na profilu nepřivede. Jde pouze o to, abyste nezačínali s úplnou nulou. Také to s nákupem nepřežeňte. Pokud jde o nový profil, je lepší ze začátku koupit 100-1000 sledujících a více raději ne.

 

Mezi nejlepší stránky na nákup sledujících na Instagramu patří RychleLajky.cz. Pokud uvažujete, že někde sledující koupíte, zvolte stránku, která vám dá doživotní garanci a nechce po vás žádné soukromé údaje.

Pravidelně publikujte a udržte si svůj styl

Jedním z nejlepších způsobů, jak si udržet své stávající followers a získat nové, je pravidelně publikovat zajímavý obsah. Najděte si svůj vlastní styl a udržujte ho konzistentní napříč všemi svými příspěvky. Tím vytvoříte jednotný vizuální dojem, který zaujme vaše publikum a bude vypadat atraktivně na vašem profilu.

Mám do toho jít?

Pokud se rozhodujete, zda do toho jít nebo ne, určitě to zkuste. Můžete se to vyplatit, minimálně získáte nějaké jméno v komunitě horolezců a vyzdvihnete své příběhy na svém profilu. Ty tak budou věčně zaznamenány a nenecháte si je jen pro sebe.

Českosaské Švýcarsko. Sasko, Rathen, Westlicher Feldkopf, Veitstanz VIIa.

Redakce Horydoly.cz neovlivňuje komerční sdělení ani jeho obsah.

SDÍLEJ:

Diskuse

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-čtyři:

  • Captcha Image

Diskuze k článku

Celkem 0 příspěvků v diskuzi


Technická vychytávka: kladkostroj

Technická vychytávka: kladkostroj

Kladka je jeden z nejjednodušších a nejstarších strojů, které lidstvo vymyslelo. Používá se tisíce let a i dnes patří mezi základní vybavení dílen, továren, dolů, přístavů, divadel, ale třeba také záchranářských týmů, horolezců... celý článek

TOP 10 parfémů pro muže a ženy - naše oblíbené vůně

Nejlepší způsoby, jak najít práci v Německu

registrovat

Podívejte se na inspiraci k cestování po Evropě.
Hledáte si ubytování v ČR nebo na Slovensku? Doporučujeme chaty a chalupy k pronájmu za nejlepší ceny. I levné ubytování si najdete na portálu MegaUbytko.cz.
CHORVATSKO 2023 levné ubytování v apartmánech a pokojích po celém Jadranu bez provize cestovkám.Nejčtenější články

TOP 10 parfémů pro muže a ženy - naše oblíbené vůně

TOP 10 parfémů pro muže a ženy - naše oblíbené vůně

Parfém je víc než jen doplněk našeho vzhledu. Správně vybraná vůně dokáže zdůraznit naši osobnost a vyvolat v ostatních pozitivní emoce. Proto se vyplatí investovat do dobré vůně, která bude dokonale ladit
Nejlepší a nejprodávanější pračky 2023

Nejlepší a nejprodávanější pračky 2023

RADY DO OBCHODU Připravte své oblečení na další cestovatelské výzvy: Návod, jak vybrat nejlepší pračku (nejen) pro outdoorové nadšence.
Technická vychytávka: kladkostroj

Technická vychytávka: kladkostroj

Kladka je jeden z nejjednodušších a nejstarších strojů, které lidstvo vymyslelo. Používá se tisíce let a i dnes patří mezi základní vybavení dílen, továren, dolů, přístavů, divadel, ale třeba také záchranářských týmů, horolezců
Blackjack s omezeným rozpočtem: Jak si užít hru, aniž byste přišli o peníze

Blackjack s omezeným rozpočtem: Jak si užít hru, aniž byste přišli o peníze

Jako hráč se musíte naučit rozpoznat rizika, která jsou pro vás příliš velká, stejně jako správně rozdělit své síly a finance a kontrolovat své zapojení do herního procesu a náladu, když sedíte u black
Nejlepší způsoby, jak najít práci v Německu

Nejlepší způsoby, jak najít práci v Německu

Německo je země s prosperující ekonomikou a nabízí mnoho příležitostí pro uchazeče o zaměstnání. Najít práci však může být náročné, zejména pro cizince, kteří se na německém trhu práce neorientují. Aby byl tento

Kalendář akcí Zobrazit všechny akce

AKCE KDE INFO KDY ČAS
Setkání čtenářů časopisu Turista Prášily, chata KČT 2.-4.6. 2.6.
Folklorní festival CIOFF Plzeň 7.-11.6. 7.6.
Moravia Sport Expo - veletrh Olomouc, Flora 16.-17.6. 16.6.
Festival japonské kultury Praha, Botanická zahrada 17.-18.6. 17.6.
ITB Asia - veletrh Singapur 19.-22.6. 19.6.
Outdoor Retailer - veletrh USA, Salt Lake City 19.-21.6. 19.6.
Eurobike - veletrh Německo, Frankfurt 21.-25.6. Cyklistika 21.6.
Letní slunovrat Česko 21.6.
Bahna - den pozemního vojska Strašice   24.6.
Colours of Ostrava Ostrava 19.-22.7. Worldmusic 19.7.

Diskuse

Sněhové podmínky Šlojíř, 30.5.2023 13:20, 10 příspěvků
Winchill Michael Beranek, 30.5.2023 10:29, 4 příspěvky
naiva Michael Beranek, 27.5.2023 19:39, 4 příspěvky
WS Skiák, 27.5.2023 14:18, 1 příspěvek
lemacemjjyh defavor7 defavor7, 26.5.2023 21:01, 1 příspěvek
V Kanadě je kolem 22 000 ... Michael Beranek, 26.5.2023 13:01, 4 příspěvky
naiva Horydoly - Andrea Černá, 26.5.2023 11:21, 4 příspěvky
naiva Andy, 26.5.2023 11:09, 4 příspěvky
lemace defavor7 defavor7, 26.5.2023 6:56, 1 příspěvek
kicvmkd defavor7 defavor7, 26.5.2023 6:54, 3 příspěvky

Fórum Zobrazit všechny příspěvky

Emirates rekordní zisk Horydoly , 16.5.2023 11:17
Re: Střední Čechy turistické Horydoly , 15.5.2023 18:52
Cyklistické kempy na FTV... Horydoly , 15.5.2023 18:47
Passkey technology Google Horydoly Open, 9.5.2023 23:26
Správci ctností žalují li... milan šupa, 27.4.2023 19:47
Holubi představují riziko... Horydoly Open, 21.4.2023 11:46
Re: Střední Čechy turistické Horydoly , 7.4.2023 12:10
RunTour Kopřivnice Horydoly , 7.4.2023 12:05