SOUTĚŽ: Pošli fotku a leť!
Ceny do soutěže věnoval pořadatel akce Summit Drive.
1.-5. cenaVolná vstupenka pro jednu osobu na akci Adrenalin plus v ceně 500 Kč.
Cena útěchyRedakce Horydoly připravila cenu útěchy, kterou bude jako obvykle losovat ze všech došlých fotografií bez ohledu na jejich kvalitu. Výherce dostane knihu Sztulovi Simona a Roman: Jak jsem dojel na Nordkapp z vydavatelství Cykloknihy, která zábavnou formou popisuje cyklistickou cestu s malým dítětem ve vozíku za polární kruh.
Pravidla slosování
Zašlete nám jednu až pět fotografií na adresu redakce@horydoly.cz do úterý 17. května 2005 do 24:00 h. Hodnocení proběhne přesně o půlnoci a o pár minut později si můžete výsledky soutěže prohlédnout ve fotogalerii na Horydoly. Do mailu poznamenejte, prosíme, zda máme případnou výhru poslat poštou a nezapomeňte připojit svoji adresu, nebo zda je pro vás lepší si pro ni dojít do redakce Horydoly, Sněženková 2 a 6, Praha 10, Zahradní Město.
Vítězi soutěže se stanou autoři nejlepších fotografií, které bude hodnotit redakce Horydoly se svými spolupracovníky.
Soutěže na Horydoly
Mezi šestadvaceti fotografiemi vyhodnotila redakce Horydoly pětici nejzajímavějších bez určení pořadí. Protože se jedná o amatérské záběry, zaměřili jsme se především na originalitu námětu a trochu stranou nechali technickou kvalitu snímků.
Jiří Parkan zachytil atmosféru akce Adrenalin plus před dvěma lety. Jeho skokan visí v prostoru, jakoby na chvilku zastavil čas.
Věra Mihalovicsová vyfotografovala zvláštní španělskou variantu bungee jumpingu.
Jiří Březina nostalgicky vzpomíná na zimu ve Francii. Z fotky je jasné, že ani po celodenním lyžování neměl dost a musel si užít freeskiingu u chalupy.
Tomáš Doubek získává cenu za pohotovost. V komentáři k padajícímu inlinistovi dodává, že pivo v jeho rukou přežilo bez úhony.
Vojta Lejsek se stejnou pohotovostí nebo štěstím zachytil v sérii tří snímků lyžaře, kterému podrazila nohy lavinka, kterou sám spustil.
Cenu útěchy posíláme Heleně Havránkové za kouzelný snímek jeptišek sledujících kouřící sopku.
FOTOGALERIE: dobrodružné fotografie čtenářů Horydoly (průběžně doplňujeme)
Za fotky získáte zážitek na celý život! Soutěž o pět volných vstupeneky na Adrenalin plus je rychlá stejně jako samotná akce.
Do zítřejší půlnoci (úterý 17. května, 24:00) zašlete do redakce Horydoly jednu až pět fotografií z akcí, kde jste si užili dobrodružství. Nemusí to být zrovna bungee jumping, nebo sjezd na lyžích v Himalájích, ale stejné pocity vzrušení každý z nás zažívá i když se ztratí v lese, pádluje přes jez, vyrazí do ciziny na dalekou vestu, nebo třeba šlape úzkou stezkou na kole.
Redakce Horydoly všechny soutěžní fotografie vystaví ve fotogalerii na tomto serveru a vyhodnotí nejlepší snímky. Pět jejich autorů dostane volné vstupenky na dobrodružnou akci, které se o koná tento víkend (21.-22. května) na přehradě Hracholusky. Za pomoci instruktorů si budete moci vyzkoušet aktivity, které jsou jinak vyhrazeny profesionálům.
Adrenalin plus
Na Pňovanském viaduktu na Hracholuské přehradě kousek od Plzně postaví firma Summit Drive čtyři atrakce, které vám pořádně zvednou hladinu adrenalinu v krvi:
* skok z desetimetrové skály na hrazdu
* slanění z třicetimetrového mostu
* lanovka desítky metrů nad vodou
* skok do horolezeckého lana
Kdy: víkend 21.-22. května, 10-17 h
Kde: přehrada Hracholusky, Pňovanský železniční most
Za kolik: 500 Kč dospělý, 350 Kč student (pokud vstupenky nevyhrajete právě vy!)
Diskuse
Diskuze k článku
- Autor Anonym
- Datum a čas 7.6.2005 11:17
- Autor vodák Marek
- Datum a čas 17.5.2005 15:53
TEST Vložka do spacáku Boll Rectangular
TheTopo nahrazuje 27Crags
Nejčtenější články
Západní Žeruchovka ve Vysokých Tatrách
Horolezecký slovník
Amtmann neboli Hadovka je osamělý skalní kyj na Dlouhém hřebeni nad Litoměřicemi
Kam nelézt 2026
Vysoké Tatry AKTUÁLNĚ 2026
Regiony
Kalendář akcí Zobrazit všechny akce
| AKCE | KDE | INFO | KDY | ČAS |
|---|---|---|---|---|
| Final Expedition - diashow | Zlín, Kongresové centrum | Přednáší Reinhold Messner | 24.4. | |
| Padání - bouldering | Žihle | 24.-26.4. | 24.4. | |
| Otevírání Skaláku | Sedmihorky | Horolezecká brigáda | 25.4. | |
| Spezi - veletrh | Německo, Freiburg | 25.-26.4. Alternativní cyklistika | 25.4. | |
| Běh Císařským údolím | Horní Sedlo, horolezecká chata | 26.4. | 10:00 | |
| Final Expedition - diashow | Praha, Kongresové centrum | Přednáší Reinhold Messner | 28.4. | |
| Norsko - diashow | Kladno, Hutník | Přednáší Martin Loew | 28.4. | 19:00 |
| Slavnosti svobody | Plzeň | 1.-6.5. | 1.5. | |
|
Adršpach - povolené lezení
|
Broumovsko | Povolené lezení 1.5.-30.11. | 1.5. | |
| ATM - veletrh | Spojené arabské emiráty, Dubai | 4.-7.5. | 4.5. |
Diskuse
| ivermectin | EdgarPiolo, 23.4.2026 15:28, 47 příspěvků |
| stromectol uk buy | EdgarPiolo, 23.4.2026 14:21, 18 příspěvků |
| Telegram 1win | PokerPhantom, 23.4.2026 14:20, 13 příspěvků |
| APP | Honza, 21.4.2026 21:08, 2 příspěvky |
| Inu | Honza, 21.4.2026 20:57, 2 příspěvky |
| SCIC | Martina, 21.4.2026 11:04, 1 příspěvek |
| Dvojí ceny! | Evitík, 21.4.2026 5:44, 1 příspěvek |
| Obdivuhodné. | Ornyl, 20.4.2026 14:08, 6 příspěvků |
| Inu | Ornyl, 20.4.2026 14:06, 6 příspěvků |
| Inu | Honza, 17.4.2026 18:34, 2 příspěvky |
Fórum Zobrazit všechny příspěvky
| Jarní lyžování v Korutane... | Horydoly , 23.4.2026 11:03 |
| Re: v Česku | Maria Fixir, 22.4.2026 22:18 |
| v Česku | Alex Brido, 22.4.2026 22:17 |
| Re: CzechTourism | Horydoly , 20.4.2026 13:42 |
| Intimní wellness a neinva... | Horydoly , 16.4.2026 22:41 |
| Potkejme se na Bike Festu! | Horydoly , 16.4.2026 17:44 |
| Ministerstvo hospodářství? | Horydoly , 14.4.2026 17:40 |
| Městská cyklistika a Cykl... | Horydoly , 10.4.2026 22:47 |
VIDEO
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM
PINTEREST
ENGLISH