Ani za zlaté prase

Ani za zlaté prase
SDÍLEJ:
Platypus Sunset: Hrot se ulomil hned pri prvnim vyletu. Jeste se stihly ulomit i dve objimky, ktere slouzily jako pomocny prvek pri utahovani spodnich casti holi.

Cau Kubo!

Byli jsme na skialpu v Rakousku, dva pohodove vylety, ktere vedly vesmes po zasnezenych cestach (misty vysvihy pres louky). Kvalita snehu spatna - tezky mokry snih.

Pri prvnim vyletu po velmi kratke dobe (cca za 2 hodiny) jsem prisel o oba kotoucky na hulkach - proste zustaly nekde ve snehu. Po navratu z prvniho vyletu jsem zjistil, ze jedna hulka nejde zatahnout - byla ohnuta.

Druhy den jsme sli opet nenarocny teren a na konci uz nesla zatahnout ani druha. Hulkami jsem oklepaval snih z lyzi - jsou na nich zarezy, ktere vypadaji jako bych do nich sekal sekerou (tak mi to rikal clovek z reklamaci,ktery mi kvuli tomu volal).

Hrot se ulomil hned pri prvnim vyletu. Jeste se stihly ulomit i dve objimky, ktere slouzily jako pomocny prvek pri utahovani spodnich casti holi. To je jedina vec, kterou mi na reklamacich opravili.

A jak vypadala reklamace? Koupil jsem je v Bartsportu - ti je poslali nekam do Brna. Od nich mi volal clovek, ktery vse uvedl tim, jestli jsem do nich sekal sekerou. Rikal, ze neco takoveho jeste nevidel, co ze jsem s nimi delal a ze to, ze jsou hulky ohnute, je zpusobeno zarezy, ktere jsem v nich vytvoril (zarezy, zpusobene oklepavanim lyzi).

Hrot ze se obcas stane ze upadne, kotoucky take, to ze mi asi za 150-200 klidne opravi. Oprava (vymena) spodnich dilu pry ale nepripada v uvahu.

Muj zaver - tyto hole, na ktere se neda spolehnout ani v mirnem terenu a ktere jsou po dvou jednodennich vyletech na vyhozeni bych nikomu nedoporucil ani za zlate prase!

SDÍLEJ:

Diskuse

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-čtyři:

  • Captcha Image

Diskuze k článku

Teleskopické hůlky Leki
Mohu vřele doporučit teleskopické hůlky Leki. Mám zkušenost zejména s hůlkami Leki Aergon II 2736, které jsou dvoudílné, takže relativně pevné. Mají super madlo, dobře řešený talířek. Myslím, že mám po starostech a nemusím hůlky považovat za tak moc spotřební materiál.
Reaguj
nevidim cenu..
ale mám stejné zkušenosti, teleskopické hůlky jsou na lyžích spotřební materiál. Asi je potřeba si dát pozor, dnes se vyrábí i hůleky na procházky pro důchodce.. Letos se mi podařilo koupit "italské" hůlky od firmy, která má fabriku ve Vsetíně pár za 450Kč a mají veškeré díly od 25 do 100Kč.. Bohužel je nejsou schopni rozumně dodat do Prahy, ale to asi nevadí všeobecně. Zkusím najít kontakt.
  • Autor Oveček
  • Datum a čas 27.4.2005 10:30
Reaguj
Celkem 2 příspěvky v diskuzi


Vysoké Tatry AKTUÁLNĚ 2026

Vysoké Tatry AKTUÁLNĚ 2026

RAINEROVA CHATA Zprávy, novinky, aktuality, fotografie a videa z Vysokých Tater, z nejvyššího pohoří Karpat.... celý článek

Teleskopické lyžařské hole: ano nebo ne?

Alpy AKTUÁLNĚ 2026

registrovat

Podívejte se na inspiraci k cestování po Evropě.
Hledáte si ubytování v ČR nebo na Slovensku? Doporučujeme chaty a chalupy k pronájmu za nejlepší ceny. I levné ubytování si najdete na portálu MegaUbytko.cz.
CHORVATSKO 2024 levné ubytování v apartmánech a pokojích po celém Jadranu bez provize cestovkám.



Nejčtenější články

Ankogel vstupná brána do národného parku Hohe Tauern

Ankogel vstupná brána do národného parku Hohe Tauern

Korutánske malebné horské stredisko Ankogel otvára v júni brány pre všetkých milovníkov prírody a turistiky. Kultové lanovky Ankogelbahn I a Ankogelbahn II spájajúce údolie s vrcholkami hôr budú v prevádzke až do septembra.
TEST Vložka do spacáku Boll Rectangular

TEST Vložka do spacáku Boll Rectangular

Vložka do spacáku Boll se zdá nesmrtelná. Používáme již už hezkých pár let, výrobce ji stále prodává v nezměněné podobě a vše zůstává při starém. Naši vložku Boll Rectangular Line zatím nezničilo
Alpy AKTUÁLNĚ 2026

Alpy AKTUÁLNĚ 2026

TYROLSKÉ LEDOVCE Co je v Alpách nového, jaké vládnou na horách podmínky pro horolezectví a turistiku, kde se lyžuje, jak fungují chaty i cokoliv jiného, co zajímá návštěvníky nejvyšších evropských hor.
Vysoké Tatry AKTUÁLNĚ 2026

Vysoké Tatry AKTUÁLNĚ 2026

RAINEROVA CHATA Zprávy, novinky, aktuality, fotografie a videa z Vysokých Tater, z nejvyššího pohoří Karpat.
Teleskopické lyžařské hole: ano nebo ne?

Teleskopické lyžařské hole: ano nebo ne?

Při výběru lyžařského vybavení se většina lyžařů soustředí především na lyže a lyžařské boty. Lyžařské hůlky však hrají důležitou roli ve stabilitě, rytmu i celkovém komfortu na svahu. Jednou z častých otázek je,

Kalendář akcí Zobrazit všechny akce

AKCE KDE INFO KDY ČAS
Hobby - veletrh České Budějovice, výstaviště 14.-17.5. 14.5.
Muzejní noc Brno 17.5.
Open House Praha 18.-24.5. 18.5.
Muzejní noc
Plzeň 22.5.
Veletrh vědy Praha, Letňany 4.-6.6. 4.6.
Muzejní noc Praha   14.6.
Moravia Sport Expo - veletrh Olomouc, Flora 19.-20.6. 19.6.
Letní slunovrat Česko 21.6.
Eurobike - veletrh Německo, Frankfurt 24.-28.6. Cyklistika 24.6.
Země živitelka - veletrh České Budějovice, výstaviště 20.-25.8. 20.8.

Diskuse

Новая мета в гембле AllInAce, 14.5.2026 0:03, 13 příspěvků
https://zenfi.ru Thomasfus, 14.5.2026 0:00, 1 příspěvek
Inu Honza, 13.5.2026 21:07, 1 příspěvek
Asociace vodní turistiky ... Lukas B., 13.5.2026 12:34, 8 příspěvků
Asociace vodní turistiky ... Franta, 13.5.2026 10:02, 8 příspěvků
Významy slov PK, 12.5.2026 21:53, 6 příspěvků
Jizera není Vaše Kuba Turek, 12.5.2026 21:47, 8 příspěvků
Významy slov Honza, 12.5.2026 20:44, 6 příspěvků
Asociace vodní turistiky ... Michal, 12.5.2026 18:55, 8 příspěvků
Rybáři, vodáci? Úřady! Franta, 12.5.2026 14:26, 8 příspěvků

Fórum Zobrazit všechny příspěvky

Re: Fjällräven Horydoly , 6.5.2026 1:48
Stubai - lyžování do května Horydoly , 6.5.2026 1:43
Zimní outdoor sokarovskiy sokarovskiy, 5.5.2026 11:03
Zimní dovolená se psem nesteroid nesteroid, 5.5.2026 11:03
SkialpujFEST kiheto6821 kiheto6821, 24.4.2026 13:48
Re: Skialpy kiheto6821 kiheto6821, 24.4.2026 13:47
Brýle na jaře Alex Brido, 24.4.2026 8:42
Jarní lyžování v Korutane... Horydoly , 23.4.2026 11:03