České hory AKTUÁLNĚ

České hory AKTUÁLNĚ
SDÍLEJ:
Hory a doly v Čechách i na Moravě nabízejí pohádkové terény pro milovníky všech zimních dobrodružství. Sníh a led láká nejenom na běžky, sjezdovky a snowboard, ale také na sněžnice nebo ledové lezení.
Jak na to

Průběžně přijímáme jakékoliv další informace ze zimních túr v Česku na mailové adrese redakce redakce@horydoly.cz, nebo v diskusi pod tímto článkem. Zajímají nás také novinky v ubytování, dopravě, na sjezdovkách i v běžeckých stopách.

České hory na Horydoly
2007/2008, 2006/2007, 2005/2006, 2004/2005

Přinášíme aktuální zprávy.

1. července
Mapa republiky
Populární sněhové pole Mapa republiky na Studniční hoře má stále ještě pět metrů sněhu.
(Idnes)

14. května
Krkonoše
Na hřebenech Krkonoš stále leží metry sněhu. Mapa republiky na Studniční hoře již začíná dostávat své obvyklé obrysy.
(Idnes)

22. dubna
Beskydy
Poslední lyžování v Beskydech poskytuje Lysá hora.
(Horské sporty Vratimov)

21. dubna
Krkonoše
Lanová dráha Lysá hora v Krkonoších bude o víkendu v provozu pro běžkaře od 8:30 do 9:00 hodin a pak každou celou hodinu do 16:00 hodin. Na hřebenech je stále dost sněhu.
(Spartak Rokytnice)

29. března
Jizerské hory
Lyžařské areály Tanvaldský Špičák, Severák a Bedřichov od zítřejšího pondělí přecházejí na víkendový provoz. Tanvaldský Špičák a Bedřichov se rozjedou znovu v sobotu 4.-5. dubna, Severák pojede už od pátku 3. dubna.
(Skijizerky)

27. března
Jizerské hory
Dnes 27. března a zítra v sobotu 28. března bude večerní lyžování na Malinovce v Bedřichově v Jizerských horách. Sjezdovat se bude 16:30-21:00 hodin.
(Skijizerky)

25. března
Jizerské hory
Ideální podmínky na běžkařskou turistiku vládnou v Jizerských horách. Na hoře Jizera leží metr a půl sněhu.
(Nikola Rafaj)

24. března
Krkonoše

Před 4 lety bylo sněhu u Vrbatovy boudy v Krkonoších asi ještě o něco víc, než je teď http://78.102.13.147/vrbata/photo/selection/select5/03221400.jpg. Tehdy ale již nastupovala trvalá jarní obleva, což by letos být ještě nemuselo. Takže trvá šance, že se letošní rok v dubnu může blížit svým rekordním množstvím sněhu bájným dávným rokům 1944, 1970, 1992. Dubnové maximum 345 cm tehdy trvalo jen jeden.
(Hydronet)

15. března
Lužické hory
V Lužických horách o víkendu zapršelo. Na Jedlové sníh pomalu mizí, vleky už nejezdí, ale je ho ještě dostatek pro sáňkaře.
(Opicakuz)

14. března
Krkonoše a Jeseníky
Horská služba vyhlásila třetí lavinový stupeň pro Jeseníky a Krkonoše. "Za posledních dny napadlo na hřebenech okolo 40 cm nového sněhu na zmrzlou sněhovou pokrývku. Vlivem větru o síle až 15 m/s byl sníh přemisťován z náhorních plošin do většiny lavinových svahů a žlabů (zejmena JV a J expozic), kde může být uloženo větší množství sněhu. Možnost tvorby deskových lavin!" uvádí Horská služba o Krkonoších. V Jeseníkách je to ještě horší: "Na starou poměrně už stabilní vrstvu sněhu napadlo 30 cm i více nového sněhu. Na závětrných svazích, kde se uložil vlivem větru, je ho daleko více a stále sněží. Vrstva nového sněhu je nestabilní, lavinová situace se bude zhoršovat."
(Horská služba)

13. března
Jizerské hory
Lyžařské areály v Jizerkách Tanvaldský Špičák, Severák a Bedřichov jsou stále v plném provozu. Na sjezdovkách leží 50 - 120 cm sněhu. Víkendová předpověď slibuje slunečné počasí. Desná Parlament je mimo provoz kvůli nedostatku sněhu.
(Ski Jizerky)

5. března
Jeseníky
V Rychlebských horách na Paprsku leží metrová vrstva sněhu. Lyžuje se na dlouhé sjezdovce. Čtěte průběžné aktuální zprávy z Paprsku na Fórum Horydoly. Můžete tam přidat i své fotografie nebo komentáře.
(Skiareál Paprsek)

2. března
Beskydy
Beskydy zasáhka vlna oteplení, ale Kněhyně a Čertův Mlýn mají ještě dost sněhu pro skialpinismus.
(Horské sporty Vratimov)

25. února
Lužické hory
Sníh na Ortelu a na Klíči v Lužických horách je dostatečný pro výstup na lyžích, ale na sjezd je ho málo. V okolí Luže a Pěnkavčího vrchu prší, ale sněhová pokrývka je vysoká na běžky a také sjezdy v terénu. Upravená je Žitavská běžkařská trasa pro bruslení i klasiku nad Jonsdorfem a Oybinem. Z Česka je nejlépe dostupná z Dolní Světlé nejprve po zelené značce a poté po loukách doleva do zalesněného sedla pod Falkensteinem (stopa je tam prošláplá), případně po silničce bez provozu k hraničnímu přechodu pod Luží (cesta je upravená pro pěší i lyžaře). Přečtěte si aktuální videoreportáž z Luže.
(Horydoly)

23. února
Beskydy
Babí hora v Beskydech je pokrytá bezedným prašanem.
(Horské sporty Vratimov)

22. února
Beskydy
"To je úplně mega. Teď v podstatě nic jiného neděláme, jen skialpujeme, bomba tréning na Everest, máme na to ještě měsíc, třiadvacátého odlítáme na expedici, tak chceme ještě urvat co nejvíc," píše Libor Uher pro Horydoly aktuálně o výborných sněhových podmínkách v Beskydech.
(Horydoly)

20. února
Beskydy
V Beskydech napadlo nebývalé množství prašanu. Podívejte se na snímky a video z lyžařské túry na Travný. "Absolutní extáze, peřina co tu byla naposledy před 4 lety!"
(Libor Uher)

20. února
Jeseníky
Lavinové nebezpečí v Jesníkách stouplo během včerejška až na čtvrtý stupeň. Navíc stále padá sníh a fouká silný vítr. Všech túry mimo značené cesty jsou nebezpečné.
(Česká televize)

19. února
Krkonoše
Lavinová situace v Krkonoších vystoupala na čtvrtý stupeň. Jakékoliv lyžování a horolezectví v terénu je tedy velmi riskantní.
(Horydoly)

14. února
Jizerské hory
Ledopády v údolí Štolpichu jsou ideálně nateklé. Led se objevil už i na šikmé stěnce vpravo od ledopádu Nad silnicí. Stále padá velké množství sněhu a po ledě padají prachové lavinky. Ve výborné ledové kondici je i lom v Olřichově.
(Horydoly)

13. února
Lužické hory
Aktuální teplota v Polevsku v Lužických horách je -3 °C a napadlo přibližně 10 cm nového sněhu. Skútrem je uválcovaná Kočárovka (tam i zpět cca 9 km) a základní okruh z Jedličné - Tannenbergu (3 km). Vzhledem k větru a zfoukanému sněhu není možné na pláních nad vlekem a k prácheňské silnici upravovat stopy. Trasa sobotního závodu Polevské štafety bude kvůli tomu zkrácena z 3x10 km na 3x6 km pro muže a 3x3 km pro ženy a dorost.
(Ski Polevsko)

12. února
Jizerské hory
Ledopády u Štolpišské silnice jsou pořád dobře nateklé a lezou po nich horolezci.(Karel Macek)

11. února
Krkonoše
Za permanentku v Rokytnici nad Jizerou lze ušetřit. O desetinu budete mít lyžování levnější, když zaplatíte za skipas kartou od mBank. "Ať už debetní, kterou mají naši klienti ke svému kontu, spořícímu účtu, půjčce, nebo zbrusu novou kreditní kartou," upřesňuje tisková mluvčí mBank Pavla Renčínová. Pětinu ušetříte, pokud si koupíte rodinnou jízdenku. Je k dostání na 3 hodiny, 4 hodiny a 1 den. Prodává se v kombinacích maximálně pro dva dospělé a tři děti do 12 let.
(Horydoly)

10. února
Lužické hory
Podívejte se na aktuální fotoreportáž z Pětikostelního kamene nedaleko Pěnkavčího vrchu v Lužických horách.
(Euroclimbing)

9. února
Jizerské hory
Sjezdové areály v Jizerských horách neplánují žádná omezení během Mistrovství světa v klasickém lyžování u Liberce.
(Skijizerky)

6. února
Jeseníky
V nadmořských výškách nad 1000 m leží pevný sníh. Není ho mnoho, ale dá se lyžovat i v terénu.
(ClimbOn)

5. února
Lužické hory
Skiareál Jedlová poblíž Jiřetína v Lužických horách je na prodej. Nabízí ho Českomoravská realitní.
(Horydoly)

4. února
Šumava
Placený skibus začal jezdit mezi českou a bavorskou Železnou Rudou. Spojuje střediska Arber pro sjezdaře, Bretterschachten bro běžkaře a Železnou Rudu s levnějším ubytováním i sjezdováním. V provozu bude do konce března. Jízdenka stojí podle vzdálenosti dvě nebo tři eura.
(Idnes)

1. února
Krkonoše
Horská služba v Krkonoších vyhlásila 3. stupeň lavinového nebezpečí. Hrozí prachové laviny a po udusání větrem i deskové laviny.
(Horská služba)

31. ledna
Jizerské hory
Podívejte se na aktuální video z lyžování na Tanvaldském Špičáku v Jizerkách.
(Djembees)

30. ledna
Jizerské hory
Ledové náteky jsou použitelné pro horolezectví ve starých lomech na Perštýně v Liberci.
(Lenkafr)

28. ledna
Lužické hory
Běžecké tratě pro klasiku na Polevsku v Lužických horách jsou kompletně vysněžené a upravené. Ve stopě leží rychlý přemrzlý sníh.
(Ski Polevsko)

25. ledna
Jizerské hory
Vypadá to, že proběhl poslední horolezecký víkend, kdy jsou dobré ledopády v Jizerských horách. Ve Štolpichu a v Oldřichovském lomu je jich ještě dost, ale teplé počasí je rychle roztápí. I v noci je mírně nad nulou.
(Horydoly)

24. ledna
Jeseníky
Na sjezdovkách ve skiareálu Paprsek leží 50 cm sněhu. Silnice jsou sjízdné bez komplikací. Ráno a večer mohou namrzat.
(Skiareál Paprsek)

23. ledna
Jizerské hory
Skiareál Parlament Desná v Jizerských horách bude zase v provozu o víkendu 24.-25. ledna.
(Skijizerky)

23. ledna
Lipno na Šumavě

Na Lipně vládnou skvělé podmínky pro zimní sporty. Napadl sníh, všechny sjezdovky i snowpark jsou v provozu, běžkařské trasy jsou protažené, desetikilometrová bruslařská dráha je vymetená. Jezdí skivlaky a skibusy.
(Lipno on-line)

22. ledna
Beskydy
V Beskydech vládla o víkendu inverze.
(Horské sporty Vratimov)

21. ledna
Vesec pro amatéry

Na tratích připravených pro Mistrovství světa v klasickém lyžování ve Vesci u Liberce se mohou svézt i amatéři a rekreanti. Každý večer od 15 do 17 jsou trasy otevřené pro veřejnost a osvětlené.
(Horydoly)

19. ledna
Bruslení na Lipně
Na Lipně je stále udržovaná desetikilometrová bruslařská dráha. V Maríně je k dispozici půjčovna bruslí.
(Česká televize)

16. ledna
Lipno na Šumavě

Ve skiareálu Lipno se lyžuje na technickém sněhu. V provozu jsou všechny sjezdovky. Pro běžkařskou klasiku je upravený čtrnáctikilometrový okruh. Bruslaři mají upravenou dráhu v okolí Maríny a funguje tu půjčovna bruslí. Přečtěte si podrobnosti.
(Lipno online)

14. ledna
Ledy v Jizerkách
"Na Štolpichu jsou ledy pěkné. V sobotu v sedm ráno byly krásné, nevokopané, posněžené, romantické. Zvlášť ten strmější z těch kus po vrstevnici od Maiwaldovy smrti byl docela nebývale mocnej, více než šest metrů téměřkolmáče bylo i vpravo v tloušťce víc než vývrtka," píše se na diskusi horolezeckého oddílu Humanita.
(HO Humanita)

13. ledna
Slovácko a okolí

Sjezdovky na Slovácku, Horňácku a vedlejším Slovensku jsou v plném provozu. Přečtěte si podrobnosti.
(Slovácko Dnes)

9. ledna
Švýcarský den na šumavském Lipně
Švýcarský den proběhne zítra v sobotu 10. ledna ve skiareálu Lipno na Šumavě. V areálu a okolí vládnou skvělé zimní podmínky. Bruslí se na Lipně, pro běžkaře jsou upravené dva okruhy a sjezdaři mohou využít všechny lanovky, vleky i pohyblivé koberce.
(Horydoly, Lipno-online)

7. ledna
Ledy v Jizerských horách nejsou
Ve Štolpichu ani v Oldřichovském lomu nejsou dostatečně narostlé ledopády, po kterých se tradičně leze. Přečtete si podrobnosti.
(Lezec)

6. ledna
Slevová karta na Klínovci
V okolí Klínovce platí slevová karta 3K. Na víkend stojí devadesát korun a umožňuje ušetřit desetinu na permanentkách, otevírá volný vstup do bazénu a umožňuje slevy v půjčovnách snowboardového a lyžařského vybavení. Kdo se ubytuje v penzionech v okolí Klínovce na více než čtyři dny, dostává kartu zdarma.
(Horydoly)

5. ledna
Vltavské ledy
Známý ledopád u Vraného nad Vltavou je již čátečně nateklý a dá se po něm lézt.
(Tomáš Lébr)

29. prosince
Jeseníky
Studené počasí a nadílka nového sněhu umožnila provozovatelům lyžařského areálu Paprsek v Rychlebských horách zahájit sezónu. Na lyžaře a snowboardisty čekají dvě sjezdovky přímo u chaty Paprsek. Rozjel se delší vlek (1000 m). Kratší vlek (490 m) zatím kvůli nedostatku sněhu stojí. Skiareál Paprsek je dostupný po silnici ze Starého Města pod Sněžníkem.
(Horydoly)

29. prosince
Doupovské hory
Rybníky v Doupovských horách v nadmořských výškách od 600 m jsou vhodné k bruslení. Podívejte se na jejich výběr.
(Bruslení e-zprávy)

28. prosince
Východní Krkonoše
Nejvýš jsme byli v Malé Upě na parkovišti před hranicí a tam je sněhu všude mraky, ale směrem dolů rychle mizí a na východních kopečkách, jako Rýchory a Žacléř, toho je poskrovnu. Dole je jen listí, ani jsme nelezli nahoru, musel bych nést lyže na rameni. Je to taková morbidní romantika, sjezdovka jak bílej flek, okolo bílý stromy pod jinovatkou a pod nima krásný hnědý shnilý listí.
(Dušan Němeček)

22. prosince
Bruslení u Jilemnice
Na rybníku za továrnou ve Studenci u Horek (směrem na Jilemnici) se již dá bruslit.
(Bruslení e-zprávy)

16. prosince
Lužické hory
Na Polevsku v Lužických horách leží 10 - 15 cm nového sněhu. Po sněžení z listopadu zůstaly pouze zbytky sněhu. První běžkaři už projeli stopy na Tannenbergu a na Kočárovce. V okolí Polevského vrchu nad vlekem jsou výborné podmínky, projeto od lidí, nástup dobrý od prácheňské silnice. Strojově upravovat stopy se budou, pokud napadne dalších alespoň 15 - 20 cm sněhu.
(Ski Polevsko)

15. prosince
Krkonoše
Lanová dráha Lysá hora ve skiareálu Rokytnice je kvůli větru stále mimo provoz. Kolem 10. hodiny se má vítr uklidnit, takže je předpoklad, že lanovka pojede. Do té doby je zlevněne denní jízdené 250 Kč. Jestliže se vítr uklidní a lanovku budeme moct spustit, mění se denní jízdné na 500 Kč. V provozu je lanová dráha Horní Domky a dětské vleky Kaprun. Na sjezdovce leží od 15 do 40 cm mokrého sněhu. Na dojezdech jsou místy špatné sněhové podmínky. Bezplatný skibus v provozu. Parkovné na P1 u Rokytky s vícedenním stáním je ode dneška placené. Ostatní denní parkoviště jsou zdarma. Na P2, P3 je noční stání zakázané se sankcí 500 Kč. Pro návštěvníky s vícedenním skipasem je určeno bezplatné parkoviště P4.
(Spartak Rokytnice)

14. prosince
Krkonoše
Z důvodu silného větru je v Rokytnici lanová dráha Lysá hora mimo provoz. "Zlevněné denní jízdené 250 Kč. Jestliže se vítr uklidní a lanovku budeme moct spustit, mění se denní jízdné na 500 Kč," informuje Renata Žalská ze Spartaku. V provozu je lanová dráha Horní Domky a dětské vleky Kaprun. Na sjezdovce je od 20 do 40 cm mokrého sněhu.
(Horydoly)

13. prosince
Morava bez sněhu
Zatímco v českých velkých skiareálech se lyžuje a v Krkonoších se dá dokonce vyrazit i na skialpy, na Moravě skoro všechn sníh zmizel. Žádné lyžování se nekoná v Jeseníkách, Beskydech ani Javorníkách.
(Nova, Horydoly)

12. prosince
Šumava
Lyžařská pouť se koná ve skiareálu Lipno v sobotu 13. prosince. Kromě zábavy, jídla a pití si můžete prohlédnout veškeré zařízení od výroby umělého sněhu, přes lanovky a rolby až po záchranářskou techniku. Na sjezdovkách dnes leží 20-35 cm sněhu, v provozu jsou 2 čtyřsedačkové lanovky, 3 kouzelné koberce a dětský skipark. Provoz denně 9-16 a 18-21 h.
(Horydoly)

11. prosince
Krkonoše
V Rokytnici nad Jizerou je v provozu skiareál Horní Domky – lanová dráha Horní Domky a dětský vlek Kaprun - lyžuje se na sjezdovce Přibližovák v délce 1,4 km za 250 Kč dospělí a 200 Kč děti. "Předešlé dva dny jsme vyráběli technický sníh, dnes v 7 hod bylo oblačno, sněžení, 0 stupňů," píše Renata Žalská ze Spartaku Rokytnice. V sobotu 13. prosince se koná slavnostní zahájení sezóny, jízdné za 100 Kč, v provozu bude lanovka Horní Domky, lanovka Lysá hora a dětské vleky Kaprun, sjezdovky Turistická, Slalomák – horní část a Přibližovák. Od neděle najíždějí ceny vedlejší sezóny. Lanová dráha Horní Domky nepřeváží pěší cestující – výjimka pro chataře byla stanovena na 8 hod. ráno při první jízdě a v 16 hod. při poslední jízdě. Skiareál Studenov je zatím mimo provoz.
(Horydoly)

10. prosince
Krušné hory
Na Klínovci se už lyžuje ve velké části skiareálu. Přečtěte si podrobnou reportáž.
(Idnes)

8. prosince
Jizerské hory
Skiareál Severák v Jizerských horách zůstává v provozu i přes pracovní týden. Špičák a Bedřichov pojedou od soboty.
(Skijizerky)

5. prosince
Jeseníky
Od letošní sezony jsou v Jeseníkách dva nové skiareály. Zlaté hory sahají jen do výšky 654 m n.m. Po vybudování vloni byla lanovka v omezeném provozu. Středisko Avalanche pod Pradědem bylo postaveno letos do výšky 825 m n.m.
(Horydoly)

30. listopadu
Skialp na Kotli v Krkonoších

Na hřebenech Krkonoš v okolí Kotle je už dost sněhu na lyžování. Stopy pro běžky jsou upravené, skialpinismus se dá provozovat také.
(Horyinfo)

26. listopadu
Šumava
V pátek by se mělo začít lyžovat na Sternsteinu. Lipno zatím připravuje skiareál.
(Lipno on-line)

25. listopadu
Lužické hory
Malý lyžařský vlek v Polevsku je v provozu. V omezeném rozsahu jsou tamtéž projeté běžkařské stopy.
(Horydoly)

24. listopadu
Beskydy
Na Lysé hoře se dá na bývalých sjezdovkách už lyžovat.
(Horské sporty Vratimov)

24. listopadu
Krkonoše
Na Kotli v Krkonoších je spousta sněhu, ale ještě ho není dost na lyžování. Nutné jsou sněžnice.
(Zdenda Bouda)

23. listopadu
Krkonoše
V Peci pod Sněžkou stále trvá zákaz jízdy malých dětí na vlecích na kolenou jejich rodičů.
(MF Dnes)

22. listopadu
Jizerské hory
Na Tanvaldském Špičáku je už v provozu skiservis Montana. Zatím je potřeba se objednat na telefonním čísle 604 271 437.
(Skijizerky)

21. listopadu
Krkonoše
První otevřená sjezdovka bude o víkendu Anděl na Černé hoře v Janských Lázních. Bude se lyžovat na horních tři sta metrech. První běžkaři budou moci využít kilometrové kolečko na stadionu v Horních Mísečkách.
(Mega Plus, Idnes)

20. listopadu
Krkonoše
Na hřebenech Krkonoš leží 20 cm sněhu. V lavinových katastrech vládne stupeň 1. Horní Mísečky a Černá hora jsou uměle zasněžované, možná se bude o víkendu lyžovat.
(Radio Impuls)

13. listopadu
Ještěd
Organizační výbor mistrovství světa v klasickém lyžování ve Vesci a na Ještědu se už chytá jakékoliv hlouposti. Potřebuje sníh a ten mu prý zaručují pranostiky.
(Idnes)

24. října
Krkonoše
Ačkoliv meteorologové hlásí sněžení, hřebeny Krkonoš mají zatím jen slabý poprašek sněhu. Podívejte se na webkamery: Lysá hora, Kamenec a Vrbatova bouda.
(Hydronet)

20. října
Novinky na sjezdovkách
Skiareály se chystají na zimu, ale velké investiční akce už mají letos za sebou. Na co se mohou lyžaři těšit? Lipno slibuje tři nové čtyřsedačkové lanovky, dva dětské vleky a rozšířění sjezdovek. V Ramzové pojede na sedlo nová čtyřsedačka. Červenohorské sedlo osvítí sjezdovku na večerní lyžování. V Rokytnici bude v provozu dětský koutek s lyžařskou školičkou.
(MF Dnes)

12. října
Jizerské hory
Společná lyžařská permanentka v Jizerských horách nebude stejně jako vloni. Důvodem, který minulou zimu uváděli vlekaři, že v Bedřichově není kompatibilní odbavovací zařízení, tedy přetrvává už druhou sezonu. "Situace v našich areálech je stejná jako v loňském roce. Permanentky z Tanvaldského Špičáku platí i na Severáku a v Desné na Parlamentu. Bodové jízdné platí v areálech Tanvaldský Špičák, Severák a Desná Parlament. Permanentky a bodové jízdné zakoupené v Bedřichově platí pouze v tomto lyžařském areálu," uvádí vedoucí Ski Bižu Petr Bažant.
(Horydoly)

30. září
Krkonoše

První sníh z hřebenů Krkonoš je už zase pryč. Podívejte se na fotoreportáž.
(Horyinfo)

17. září
První sníh
První sníh na chvíli pokryl Jeseníky, Šumavu a Krkonoše.
(Idnes)

16. září
Beskydy
Na Lysé hoře v Beskydech se objevily první sněhové vločky.
(Horské sporty Vratimov)

SDÍLEJ:

Diskuse

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-čtyři:

  • Captcha Image

Diskuze k článku

Celkem 0 příspěvků v diskuzi


Na slovenských zjazdovkách leží niekoľko metrov snehu

Na slovenských zjazdovkách leží niekoľko metrov snehu

Mapovanie aktuálně výšky snehovej vrstvy na zjazdovkách vo Vysokých a Nízkych Tatrách ukázalo, kde je najviac snehu. Skúsení rolbari to poznajú každý rok a presná technika im to potvrdila.... celý článek

Bílé Labe na skialpech

Odpolední přechod Krkonoš

registrovat

Podívejte se na inspiraci k cestování po Evropě.
Hledáte si ubytování v ČR nebo na Slovensku? Doporučujeme chaty a chalupy k pronájmu za nejlepší ceny. I levné ubytování si najdete na portálu MegaUbytko.cz.
CHORVATSKO 2024 levné ubytování v apartmánech a pokojích po celém Jadranu bez provize cestovkám.Nejčtenější články

Vysoké Tatry AKTUÁLNĚ 2024

Vysoké Tatry AKTUÁLNĚ 2024

Zprávy, novinky, aktuality, fotografie a videa z Vysokých Tater, z nejvyššího pohoří Karpat.
Chopok: výstraha pred zľadovateným terénom

Chopok: výstraha pred zľadovateným terénom

Horská záchranná služba upozorňuje na náročné podmienky v lokalite Nízkych Tatier. Najmä silný vietor má za následok terén pokrytý ľadom v oblasti Chopku a v lyžiarskych strediskách na jeho severnej aj južnej strane.
7 tipů na úžasné sjezdy u Zbojnické chaty

7 tipů na úžasné sjezdy u Zbojnické chaty

Zbojnícka chata (1960 m) je nejoblíbenější skialpinistická chata ve Vysokých Tatrách. Nabízí velký výběr sjezdů ze sedel i štítů, převážně střední obtížnosti. Velkou Studenou dolinou pod skálami se mohou po libosti
Winter Survival: program armádního víceboje v Jeseníkách

Winter Survival: program armádního víceboje v Jeseníkách

Ve dnech 28. ledna až 2. února se po dlouhé covidové pauze v Jeseníkách uskuteční 27. ročník mezinárodního mistrovství Armády České republiky v zimním přírodním víceboji Winter Survival. Je to vytrvalostní víceboj
Lyžařské areály jsou připravené na jarní prázdniny

Lyžařské areály jsou připravené na jarní prázdniny

Prakticky všechna horská střediska v Česku fungují. V provozu je v nich většina dopravních zařízení a sjezdových tratí, tedy přibližně 360 lanovek/vleků a 300 km sjezdovek.

Kalendář akcí Zobrazit všechny akce

AKCE KDE INFO KDY ČAS
AIME - veletrh Austrálie, Melbourne 19.-21.2. 19.2.
American Birkebeiner - běžky USA, Hayward 21.-24.2. 21.2.
For Fishing - veletrh Praha, Letňany 22.-25.2. Rybářství a myslivost 22.2.
Hohe Jagd und Fischerei - veletrh Rakousko, Salzburg 22.-25.2. Lov a rybářství 22.2.
Ferie - veletrh Dánsko, Kodaň 23.-25.2. Cestovní ruch 23.2.
Šumavský Skimaraton Kvilda 24.-25.2. Běžky 24.2.
Jelyman - běžky Staré Město pod Sněžníkem, Paprsek 24.-25.2. Běžky 24.2.
BTL - veletrh Portugalsko, Lisabon 28.2.-3.3. 28.2.
Reise Camping - veletrh Německo, Essen 28.2.-3.3. 28.2.
Dovolená - veletrh Ostrava, Černá louka 1.-2.3. 1.3.

Diskuse

Stay Updated: Trust Walle... Chris, 21.2.2024 7:33, 117 příspěvků
The first-class CBD products Martinhak, 21.2.2024 3:16, 3 příspěvky
The conquer CBD products Martinhak, 21.2.2024 1:03, 1 příspěvek
Kde je Happy Bus Libu, 20.2.2024 20:27, 35 příspěvků
Správci skal Lukas B., 19.2.2024 15:14, 3 příspěvky
INU Honza, 19.2.2024 14:15, 3 příspěvky
INU Honza, 19.2.2024 14:11, 1 příspěvek
Správci skal Štand, 19.2.2024 11:32, 3 příspěvky
Кому, для кого? Horydoly, 17.2.2024 22:27, 2 příspěvky
Hluboce dojat. Roman, 17.2.2024 7:55, 1 příspěvek

Fórum Zobrazit všechny příspěvky

Zahrádky v Peci jdou k zemi Horydoly , 20.2.2024 15:53
Dolní Morava Horydoly , 20.2.2024 14:15
Barefoot fitness Xero Horydoly Open, 15.2.2024 8:57
Užijte si jarní prázdniny... Horydoly Open, 15.2.2024 8:53
Cestovní ruch v Česku nab... Horydoly Open, 15.2.2024 8:50
Prohlídka Masarykova okruhu Horydoly Open, 15.2.2024 8:44
Mše zamilovaných na Vyšeh... Horydoly Open, 15.2.2024 8:43
Kaňkovský masopust Horydoly Open, 15.2.2024 8:41