Gratulujeme vylosovaným vítězům divácké ankety!

Gratulujeme vylosovaným vítězům divácké ankety!
SDÍLEJ:
Anketa o nejlepší outdoorový výrobek Olympus Outdoor Awards skončila losováním cen pro hlasující čtenáře na internetu a pomocí SMS. Hlavní cenu fotoaparát Olympus doplnily poukázky od Bartsportu, Student Agency a cestovní kanceláře Kudrna. Sadu cyklomap z méně známých oblastí Česka dodal Shocart.
Jak na to

Losování se odehrálo včera večer 2. května 2006. Mezi tím redakce kontaktovala všechny výherce, aby nemusela zveřejňovat jejich maily, ale pouze jména. Tři výherci se nám zatím neozvali. Doufáme, že tak učiní, abychom jim mohli ceny poslat.

Ceny odešleme poštou během tohoto týdne. Všem účastníkům za hlasování v anketě Olympus Outdoor Awards děkujeme. Ti, kteří nevyhráli, se mohou zúčastnit dalších soutěží o ceny na Horydoly.

Losování probíhalo v rámci předání cen odborné i laické poroty Olympus Outdoor Awards v prostorách lezeckého centra Mammut v Praze - Holešovicích.

Mezi 2025 e-mailovými adresami a kódy telefonních čísel vytáhl z batohu první lístek s mailem Petra Drozdíka marketingový manažer Olympusu Josef Olšavský. Petr Drozík dostává outdoorový fotoaparát Olympus mju 720 SW.

Poukázky do sportovního obchodu Bartsport vylosoval muž nad jiné povolaný. Horolezec, spolupracovník Horydoly a jeden z porotců Outdoor Awards Jan Říha je totiž od narození slepý a nemohl by výsledky falšovat, ani kdyby chtěl.

Zbytek cen losoval předseda poroty Olympus Outdoor Awards Petr Ďoubalík.

fotoaparát Olympus mju 720 SW

Petr Drozdík (Orlová)

poukázka Bartsport: nákup outdoorového zboží za 4000 Kč

Petr Dunker, Ostrava

poukázka Bartsport: nákup outdoorového zboží za 2000 Kč

Jozef Haborák (prosíme kontaktujte redakci)

poukázka Bartsport: nákup outdoorového zboží za 1000 Kč

Peter Dedík (Moravské Lieskovce)

poukázka Student Agency: zpáteční jízdenka do Evropy a zpět

Adéla Vaverková (Frenštát p. R.)

Pa. Mašek (prosíme kontaktujte redakci)

sada cyklistických map Shocart

Pavel Křeček (Praha)

poukázka na zájezd Kudrna: sleva 2 000 Kč

Jan Miketa ml. (Hlučín)

Kčp. Šebetka (prosíme kotaktujte redakci)

Petr Brodil (Litoměřice)

SDÍLEJ:

Diskuse

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-čtyři:

  • Captcha Image

Diskuze k článku

Celkem 0 příspěvků v diskuzi


Swissôtel Mariánské Lázně, dříve 5 lázeňských domů

Swissôtel Mariánské Lázně, dříve 5 lázeňských domů

Swissôtel, celosvětová hotelová síť kladoucí důraz na vitalitu a švýcarskou pohostinnost, otevřela první hotel v České republice. Propojila 5 historických lázeňských domů velkým skleněným atriem na adrese Ibsenova 750/15.... celý článek

Český les AKTUÁLNĚ 2026

TEST Nepromokavá bunda Columbia Saudan Pro

registrovat

Podívejte se na inspiraci k cestování po Evropě.
Hledáte si ubytování v ČR nebo na Slovensku? Doporučujeme chaty a chalupy k pronájmu za nejlepší ceny. I levné ubytování si najdete na portálu MegaUbytko.cz.
CHORVATSKO 2024 levné ubytování v apartmánech a pokojích po celém Jadranu bez provize cestovkám.



Nejčtenější články

Columbia představuje řadu oblečení Diamond Peak Pro, která nabízí revoluční chladící technologii pro turistiku

Columbia představuje řadu oblečení Diamond Peak Pro, která nabízí revoluční chladící technologii pro turistiku

Společnost Columbia Sportswear uvádí na trh řadu Columbia Diamond Peak Pro - novou generaci letního funkčního oblečení s pokročilým chladicím systémem, navrženou pro outdoorové nadšence a cestovatele, kteří vyžadují maximální regulaci teploty i v
Ralsko AKTUÁLNĚ 2026

Ralsko AKTUÁLNĚ 2026

ZÁBRDKA Co je nového na pomezí středních a severních Čech - pod Bezdězem, pod Ralskem a okolo Ploučnice?
Vintířova stezka / Gunthersteig

Vintířova stezka / Gunthersteig

Vintíř (německy Gunther) žil okolo roku 1000. Dnes je jeho mnišská práce vykládána jako spojovník mezi Německem a Čechami. Poněkud se zapomíná na jeho roli průvodce německých armád skrze české pohraniční
U jezera seděla a do tiché vody hleděla

U jezera seděla a do tiché vody hleděla

Balada o dívce, která sedí na břehu a trápí se, že její milý odešel do ciziny, je v repertoáru snad všech českých dechovek. Hraje se a zpívá na každé tancovačce. Uslyšíte ji od místních
Jak se připravit na horskou turistiku v proměnlivém počasí

Jak se připravit na horskou turistiku v proměnlivém počasí

Na horské stezce se počasí dokáže změnit během několika minut a nenadálé bouřky, prudké větry či hustá mlha mohou z příjemné vycházky udělat nečekaně složitou situaci. Proto je důležité, aby každý turista

Kalendář akcí Zobrazit všechny akce

AKCE KDE INFO KDY ČAS
Festival Krumlov Český Krumlov 17.7.-8.8. 17.7.
Pes, pomocník stád - výstava Praha, Národní zemědělské muzeum 21.7.-10.1. 21.7.
Bitva rytířů mělnických Mělník, muzeum Historická bitva 1.8.
Mělnický košt Mělník, Regionální muzeum 8.8.
Historický vojenský manévr Německo, Bärnau, Historický park 8.-9.8. 8.8.
Perseidy Česko 12.-13.8. Roj meteoritů 12.8.
Chodské slavnosti Domažlice 14.-16.8. 14.8.
Exotické ptactvo - výstava Praha, Botanická zahrada Univerzity Karlovy 14.-30.8. 14.8.
Den tamarínů pinčích Jihlava, ZOO 15.8.
Komedyjanti na kolejích - divadlo Švihov, nádraží Horská kola 16.8.

Diskuse

Cialis 20mg price in USA Jameszen, 23.7.2026 16:54, 62 příspěvků
Great reading too 50 ! Arisha50St, 23.7.2026 16:52, 60 příspěvků
Marketink letiště V.H. Nobody, 23.7.2026 16:17, 6 příspěvků
Marketink letiště V.H. Honza, 23.7.2026 15:12, 6 příspěvků
Marketink letiště V.H. Nobody, 23.7.2026 11:56, 6 příspěvků
Inu Honza, 23.7.2026 11:42, 6 příspěvků
Inu Kuba Turek, 23.7.2026 10:55, 6 příspěvků
Inu Honza, 23.7.2026 6:45, 11 příspěvků
Inu Honza, 23.7.2026 6:40, 6 příspěvků
Když už se nediskutuje ta... Kosak, 22.7.2026 17:02, 2 příspěvky

Fórum Zobrazit všechny příspěvky

Kennametal představuje Ne... Horydoly , 21.7.2026 3:59
Re: Jak se pohodlně orien... alexbof alexbof, 16.7.2026 15:52
Jak se pohodlně orientova... verlot1 verlot1, 16.7.2026 15:50
Triatlon Holten Horydoly , 5.7.2026 0:23
Re: Důvěra ve odborníka verlot1 verlot1, 3.7.2026 16:01
Slunečný svah ve Špindler... kiheto6821 kiheto6821, 24.6.2026 15:35
V Thermalu bude v rámci K... Horydoly , 23.6.2026 12:35
Karlovarský filmový festi... Horydoly , 23.6.2026 12:29