Kanoista a raftař roku 2010

Kanoista a raftař roku 2010
SDÍLEJ:
Kanoista roku. Pro každého touto sousloví znamená něco jiného. Pro některé je to prestižní anketa, slavnostní sportovně-společenský večer, pro jiné čistě zábavná šou a možnost potkat se po sezóně s přáteli. Slavnostní večer se koná 27. listopadu v Olomouci.
Jak na to

Kanoista a raftař roku 2010

Kde: Sál SIDIA Olomouc
Kdy: 27. listopadu 19:00
Akreditační poplatek: 60 Kč

Každý si sám může vybrat, která ze zmiňovaných variant je pro něj důležitější a zajímavější.

Zase spolu

Pro organizátory je Kanoista roku kombinací všech zmiňovaných součástí a po roce budou chtít opět ukázat, že Kanoista se opět posunul o krok dál. Letošní rok je v mnoha ohledech nový.

První změna je viditelná a jasná už z názvu letošního ročníku Kanoisty a raftaře roku 2010. Potřetí v historii se totiž k vyhlášení kanoistů připojují i raftaři, kteří stejně jako slalomáři a sjezdaři patří k absolutní světové špičce ve svém oboru.

Tři nejlepší na piedestalu

Další novinkou, kterou ale ocení jen hlasující, je úprava volebního systému. Po dlouhých diskusích a ještě delší technické přípravě se hlasování zjednodušuje a zcela přesouvá na zabezpečený server.

Trenéři, činovníci Svazu a sportovní novináři tak budou moci odpovědět on-line bez obtížného vyplňování excelových tabulek.

Velkou změnou je také volba absolutního vítěze. V předchozích ročnících se volil pouze jeden nejlepší borec napříč kategoriemi a disciplínami, v tomto roce už však budou moci povolaní vybírat nejlepší trio.

Vodáci na ledě: Češi oplácejí Slovákům

Velkým lákadlem blížícího se Kanoisty bude hokejové utkání kanoistických výběru České republiky a Slovenska. Po dvou letech se na olomoucký led vrátí toto tradiční utkání, v němž můžeme sledovat výkony nejlepších kanoistů ve zcela jiné činnosti než při pádlování. Hokejové utkání bude otevřeno i pro diváky, takže neváhejte a poj'dte se pobavit a povzbudit naše barvy už odpoledne na zimní stadión. Český výběr má Slovákům co oplácet a všem divákům slibuje výkony za hranicemi svých možností.

Letošní rok je ve znamení voleb. Letos jsme volili do všech možných institucí, to nejdůležitější ale teprve přijde. V Olomouci se dozvíme, jak volili odborníci v letošním ročníku ankety Kanoista a raftař roku 2010. Všichni, kteří přijdou do sálu, pak budou moci zvolit největší osobnost české kanoistiky poslední dekády ve volbě nazvané Kanoista desetiletí.

Horydoly hlasují v anketě Kanoista roku a mediálně ji podporují.

Kanoista roku na HORYDOLY

2009 - 2008 - 2007 - 2006 - 2005 - 2004 - 2003

SDÍLEJ:

Diskuse

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-čtyři:

  • Captcha Image

Diskuze k článku

Celkem 0 příspěvků v diskuzi


Dolní Pojizeří a Polabí: kouzlo krajiny na kole nebo v kanoi

Dolní Pojizeří a Polabí: kouzlo krajiny na kole nebo v kanoi

Pojizeří a Polabí nabízí nespočet zajímavých a snadno dostupných výletů pro pěší výletníky, cyklisty i vodáky. Střídají se tu romantické scenérie, břehy velkých a historické památky.... celý článek

Řeky AKTUÁLNĚ 2026

A znovu Rio Botičo

registrovat

Podívejte se na inspiraci k cestování po Evropě.
Hledáte si ubytování v ČR nebo na Slovensku? Doporučujeme chaty a chalupy k pronájmu za nejlepší ceny. I levné ubytování si najdete na portálu MegaUbytko.cz.
CHORVATSKO 2024 levné ubytování v apartmánech a pokojích po celém Jadranu bez provize cestovkám.



Nejčtenější články

A znovu Rio Botičo

A znovu Rio Botičo

BOTIČ AKTUÁLNĚ! Zpočátku roztomilý potůček s meandry, drobnými peřejkami a občasným roštím. Pod Záběhlickým jezem začíná regulovaný tok. Množství lávek různé výšky, kabely, roury. Humus, bordel a fekálie jsou po letech čištění a stavebních
Jak se správně starat o kola, elektrokola, paddleboardy či sportovní kočárky?

Jak se správně starat o kola, elektrokola, paddleboardy či sportovní kočárky?

Letní sporty ničí vybavení více než zima. Nepřítelem bývá nejen slunce a teplo, ale i prach, pot i špatné čištění.
Řeky AKTUÁLNĚ 2026

Řeky AKTUÁLNĚ 2026

LABE Voda pro vodáky teče jenom někde a někdy. Přinášíme informace, které by vás mohly zajímat, pokud se chystáte na prázdninové putování po řece i víkendové splutí potoka. Přidáváme tipy ze zahraničí.
Peklo na Robečském potoce

Peklo na Robečském potoce

RIVER GUIDE Chcete zažít zelené vodácké peklo? Máme pro vás tip: Robečský potok u České Lípy. Není delší, než sedm kilometrů, ale na jeho splutí je potřeba počítat se šesti hodinami.
Dolní Pojizeří a Polabí: kouzlo krajiny na kole nebo v kanoi

Dolní Pojizeří a Polabí: kouzlo krajiny na kole nebo v kanoi

Pojizeří a Polabí nabízí nespočet zajímavých a snadno dostupných výletů pro pěší výletníky, cyklisty i vodáky. Střídají se tu romantické scenérie, břehy velkých a historické památky.

Kalendář akcí Zobrazit všechny akce

AKCE KDE INFO KDY ČAS
Rozmarné slavnosti Ostravice Ostrava, Sýkorův most Vodácká akce 13.6.
Letní Blanice - splutí Husinec  ZRUŠENO! 13.6.
Muzejní noc Praha   14.6.
Loire 725 - vodácký maraton Francie, Roanne 14.-20.6. 14.6.
Yukon River Quest USA, Whitehorse 17.-20.6. Vodácký maraton 17.6.
Moravia Sport Expo - veletrh Olomouc, Flora 19.-20.6. 19.6.
Jihlava - splutí Mohelno 20.6.
Paddle Cup Trenčín, Váh Vodácké závody pro veřejnost 20.6.
Parník do Mělníka Praha, Rašínovo nábřeží   21.6. 07:00
Svratka - splutí Vír Vír I - Vír II 21.6.

Diskuse

where can i buy erectile ... Russellcrada, 13.6.2026 18:38, 12 příspěvků
affordable ed medication Keithtairl, 13.6.2026 18:05, 12 příspěvků
erection pills online JoshuaSah, 13.6.2026 17:23, 63 příspěvků
cheap ed pills Keithtairl, 13.6.2026 17:21, 26 příspěvků
erectile dysfunction meds... Keithtairl, 13.6.2026 16:54, 54 příspěvků
Полный гайд: как попасть ... JamesOpign, 13.6.2026 16:44, 12 příspěvků
erectile dysfunction medi... Jamesret, 13.6.2026 16:14, 26 příspěvků
get ed meds online JoshuaSah, 13.6.2026 15:40, 26 příspěvků
cheap erectile dysfunctio... Jamesret, 13.6.2026 15:02, 12 příspěvků
cheapest ed meds Russellcrada, 13.6.2026 14:52, 12 příspěvků

Fórum Zobrazit všechny příspěvky

Ženy v běhu Horydoly , 11.6.2026 10:30
Zdravotní pojišťovna mini... Horydoly , 5.6.2026 23:08
HERO SÜDTIROL DOLOMITES Horydoly , 4.6.2026 9:56
Prokletije febit61013 febit61013, 25.5.2026 19:01
Albánie febit61013 febit61013, 25.5.2026 19:00
Re: SheMoves Race Horydoly , 22.5.2026 13:47
SheMoves Race Horydoly , 22.5.2026 13:20
Plány na příští zimu Sansa Ferrr, 21.5.2026 7:55