Horoskop pro hráče online hazardních her

Horoskop pro hráče online hazardních her
Horoskop.
Autor snímku Dragana Gordic - Freepik.com
SDÍLEJ:

Hazardní hry by každému vnějšímu pozorovateli mohly zpočátku připadat, že jsou založeny pouze na štěstí a ničem jiném. Pokud však pronikneme hlouběji do světa štěstí, zjistíme, že na výsledcích hazardních her se podílí mnoho faktorů. Zde jsou tedy jednotlivá znamení a jejich horoskop pro online casino hazardní hry.

Kozoroh (22. prosince - 19. ledna)

Kozorozi hazardní hráči chápou své kvality a nedostatky. Rádi hrají online poker a blackjack, protože nemusí osobně komunikovat s ostatními hráči nebo číst jejich chování, aby zahráli vítěznou hru. Nuže, podívejme se, co je dnes zapotřebí ke štěstí při hazardních hrách Kozorohů?

Šťastné dny Kozorohů pro hazardní hry: Saturn vládne Kozorohům, což vysvětluje, proč jsou to obecně dynamičtí a rozumní jedinci. Saturn vládne také sobotě, což z ní činí šťastný den pro Kozorohy na hazardní hry.

Vodnář (20. ledna - 18. února)

Vodnáři jsou šťastní hráči. Narodili jste se mezi 20. lednem a 18. únorem a očekává se, že budete mít více štěstí než průměrní hráči. Nejde však jen o štěstí, protože důležitou roli hraje i logika, která vám pomáhá likvidovat soupeře. Vodnář je znamení, které představuje štěstí a moudrost.

Šťastné dny Vodnáře pro hazardní hry: Je několik dnů, které jsou pro hazardní hry příznivé. Někteří odborníci považují většinu dnů za příznivé pro hazardní hráče ve znamení Vodnáře, a to díky jejich přirozené přitažlivosti pro štěstí. Jedním dnem, který však vyniká, je sobota. Vodnáři mají na soboty takové štěstí, že někteří hrají pouze o víkendu. Postupujte podle těchto pokynů, abyste dnes Vodnářům přinesli štěstí při hazardních hrách.

hráčů volí tuto barvu. Podle očekávání se stává talismanem štěstí pro jednu věc, když lidé jdou.

Ryby (19. února - 20. března)

Hráči ve znamení Ryb jsou citovější lidé a obvykle se rozhodují s nadějí a bezstarostností. Řídí se barvami a pod tlakem nedělají ta nejlepší rozhodnutí. Právě díky této vlastnosti je štěstí jejich největší oporou a strategické hry jsou méně přitažlivé.

Šťastné dny Ryb pro hazardní hry: čtvrtky jsou pro hazardní hráče ve znamení Ryb nejšťastnějšími dny, a pokud máte toto znamení, musíte se toho držet. Tomuto znamení vládne Jupiter a vyvažuje emocionální osobnost hazardních hráčů štěstím a tah na branku. Věří se, že právě v tento den jsou Ryby svým nejpůsobivějším já. Hraním v těchto dnech zaručujete Rybám hazardní štěstí i dnes.

Beran (21. března - 19. dubna)

Beran je symbolizován beranem a představuje lidi narozené mezi 21. březnem a 19. dubnem. Lidé narození ve znamení Berana vyjadřují vysokou míru nadšení a vzrušení. Berani jsou obvykle ambiciózní, optimističtí a cílevědomí. Obvykle se pouštějí do věcí a činností, které jsou pro ně energeticky podnětné a testují jejich hranice. Co lze říci o dnešním štěstí Beranů v hazardních hrách?

Šťastné dny Berana pro hazardní hry: Hlavní planetou Beranů je Mars a úterý je s Marsem spojeno více než kterékoli jiné. Na základě astrologických a numerologických výpočtů je úterý 9. dne v měsíci nejšťastnějším dnem pro hazardní hráče ve znamení Berana. Úterý, které připadá na násobky 9, je rovněž považováno za šťastné dny. To znamená, že úterý 9, úterý 18 a úterý 27 jsou pro Berany nejšťastnějšími dny pro hazardní hry.

Býk (20. dubna - 20. května)

Býk je symbolizován jako býk a lidé v tomto znamení jsou extrémně odhodlaní a do jisté míry tvrdohlaví. Pokud vaše datum narození připadá na toto znamení, nemělo by vás překvapit, že jste zaměřeni na peníze, protože to je jeden z rysů tohoto znamení. Dobré je, že hazardní hry jsou pro vás dobrým příslibem.

Býk Šťastné dny pro hazardní hry: V pátek je pro Býky šťastný den. Pokud jste se narodili v jeho znamení, "Díky Bohu je pátek" vás žene domů spíše osobně. Není to však jen tak ledajaký pátek. Pátek 5. a pátek 6. jsou nejlepšími dny v každém měsíci. Dobře funguje i pátek 11., který je kombinací 5. a 6.

Blíženci (21. května - 21. června)

Blíženci jsou zastoupeni dvojčaty a znázorňují komunikaci a bystré myšlení lidí narozených od 21. května do 21. června. Blíženci jsou velmi společensky vytížení, což se odráží v tom, jak hrají své hry. Většina Blíženců dává přednost hazardním hrám, které jsou v interakci s jejich osobností, a cení si svých peněz a času.

Šťastné dny Blíženců pro hazardní hry: Blíženci jsou známí svou komunikativní osobností, a tak není divu, že jejich nejlepší den připadá na středu uprostřed týdne. Neděle je pro Blížence také vhodným dnem pro hazardní hry, při kterých se na ně usmívá štěstí. Samotnému znamení vládne Merkur, kterému je přisuzována středa. Pokud budete hrát v těchto dnech, můžete počítat s tím, že dnes Blíženci získají hazardní štěstí.

Rak (22. června - 22. července)

Hráči ve znamení Raka jsou myslitelé, kteří své schopnosti vnášejí do oblasti hazardních her. Jako hráči ve znamení Raka budete v některých hrách vynikat více. Například pokerové hry, které se zabývají strategií, pro vás mohou být skutečně silnou stránkou. Instinkt je také skvělou vlastností Panny, a proto byste mohli vyniknout i ve hrách, které závisí čistě na náhodě.

Šťastné dny hazardních her pro Raky: Pokud sledujete řeči kolem, možná jste zmateni ohledně svých šťastných dnů. Když se však řádně informujete, zbavíte se nejistoty. Šťastným dnem pro Raka je pondělí. Hráči ve znamení Raka v tento den sotva počítají prohry a mají více štěstí než lítosti. Všeobecně se věří, že pondělky zanechávají osobnosti Raka na vrcholu duševních schopností.

Lev (23. července - 22. srpna)

Lev je pátým znamením zvěrokruhu. Je prokázáno, že Lvi vykazují rysy nebojácnosti. Díky své lásce ke značným výzvám dokáží přelstít kohokoli v jakékoli hazardní hře. Rádi zkoušejí nové hrací automaty nebo nové hry zavedené na hazardních stránkách. Co lze dnes předpovědět Lvům pro štěstí v hazardních hrách?

Šťastné dny pro hazardní hry: Většině hráčů ve znamení Lva obvykle štěstí svítí za bílého dne, kdy slunce praží žárem. Nejlepším dnem pro hazardní hry je pro ně neděle, kdy na ně štěstí naplno zazáří, pokud jde o den. Tento den dávají přednost svým otočkám a výhrám.

sebe. Zlatá jim pomáhá zvýšit sebevědomí při hře, což jim umožňuje získat mnoho ze svého hráčského úsilí.

Panna (23. srpna - 22. září)

Panna je šikovný typ člověka, kterému přeje i štěstí. Na štěstí téměř nespoléhají a spoléhají na svou intuici a dovednosti. Přízeň si však našly i ve hrách, které na štěstí spoléhají, a proto se Panny od takových vlivů nemohou odstřihnout.

Šťastné dny Panny pro hazardní hry: Jsou určité dny, kdy Pannám štěstí přeje, a ty mají co do činění s Merkurem. Nejšťastnějším dnem pro Panny je středa. Aktivity v pozadí nejrušnějšího období týdne nemají na výhru Panny téměř žádný vliv. Kombinace šťastného dne s jejich šťastným číslem jen zvyšuje jejich šance na výhru.

Váhy (23. září–23. října)

Váhy znázorňuje váha, takže se její strany neustále mění nahoru a dolů, takže je téměř nemožné je přečíst, pokud jde o hraní. Váhají s technikami, sázejí kolísavé částky a často se s hrou nespokojí a vykašlou se na lákavější alternativu, která se na papíře jeví jako jistější sázka.

Váhy Šťastné dny pro hazardní hry: Váhy mají největší štěstí při hazardních hrách v pátek. Pátek je den, kterému vládne Venuše. V tento den obvykle těží ze zvýšené konkrétnosti a stability.

Štír (24. října - 21. listopadu)

Štíři jsou odvážní jedinci, kteří jsou svým způsobem vášniví a kreativní. Klidná atmosféra jim umožňuje čelit svým snům beze strachu. Měli byste se však vyhnout rozmařilému utrácení nebo situacím, které by vás mohly přivést do dluhů. Trefení jackpotu je ve vašem hazardu nevyhnutelné, protože na vás čeká štěstí.

Štíři Šťastné dny pro hazardní hry: Štíři jsou hazardní hráči, kteří se rychle rozhodují. Je to proto, že Štíru vládne Mars a je to vodní znamení. Úterý je tedy šťastným dnem pro hazardní hráče ve znamení Štíra, protože tomuto dni vládne Mars. 26. února, 25. května a 4. listopadu jsou úterky. Během těchto dnů si můžete zahrát hry s přáteli nebo si zahrát Národní loterii.

Střelec (22. listopadu - 21. prosince)

Střelci jsou lidé, kteří rádi riskují a jsou odhodláni dosáhnout svých cílů. Střelci si cení nezávislosti, protože si rádi dělají, co chtějí, a jsou také emocionálně inteligentní. Jako Střelci považujete klidné dny za nudné, protože můžete být netrpěliví, což vás nutí hledat nové koníčky.

Střelec Šťastné dny pro hazardní hry: středy a čtvrtky.  V tyto dny můžete vyzkoušet novou výherní hru, která vám přinese zisk a zábavu. Čtvrtek ve znamení Střelce je vhodným dnem pro hazardní hry a výhry v kasinu. Ve dnech 1. až 3. září je čtvrtek, pátek a sobota. Vsaďte si na novou hru. Ve druhém prosincovém týdnu využijte k hraní her volná kola, která nevyžadují vklad.

Zatmění Slunce 20. března 2015.

Redakce Horydoly.cz neovlivňuje komerční sdělení ani jeho obsah.

SDÍLEJ:

Diskuse

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-čtyři:

  • Captcha Image

Diskuze k článku

Celkem 0 příspěvků v diskuzi


Chcete do svého podnikání přidat PPC reklamy? Ukážeme vám výhody PPC reklamy a přidáme kurz, ve kterém najdete zbylé informace.

Chcete do svého podnikání přidat PPC reklamy? Ukážeme vám výhody PPC reklamy a přidáme kurz, ve kterém najdete zbylé informace.

Co jsou to vlastně PPC reklamy a k čemu slouží? Tyto reklamy slouží k větší návštěvnosti u jednotlivých webových stránek. Jde tedy o to, že za každé prokliknutí na cílovou webovou stránku skrze reklamu... celý článek

Pohodlná dámská obuv pro každou příležitost. Podívejte se na naše návrhy!

Zdarma obrázky pro vaše prezentace

registrovat

Hledáte si ubytování v ČR nebo na Slovensku? Doporučujeme chaty a chalupy k pronájmu za nejlepší ceny. I levné ubytování si najdete na portálu MegaUbytko.cz.
Super volbou na letní rekreaci je určitě ubytování Velký Meder. Turistům a nadšencům hor by se mohlo hodit ubytování Vysoké Tatry, kde najdete ty nejlepší chaty a chalupy.
Získejte bonus za vklad v nejlepším online kasinu v České republice.
Cestovní pojištění od Porovnej24.cz
Online cz casino s licenci slot-vegas.czNejčtenější články

Horoskop pro hráče online hazardních her

Horoskop pro hráče online hazardních her

Hazardní hry by každému vnějšímu pozorovateli mohly zpočátku připadat, že jsou založeny pouze na štěstí a ničem jiném. Pokud však pronikneme hlouběji do světa štěstí, zjistíme, že na výsledcích hazardních her
Zdarma obrázky pro vaše prezentace

Zdarma obrázky pro vaše prezentace

Obrázky vylepšují prezentace a videa. Ne text. Ne audio. Je to obraz, který vládne tomuto světu.
Pohodlná dámská obuv pro každou příležitost. Podívejte se na naše návrhy!

Pohodlná dámská obuv pro každou příležitost. Podívejte se na naše návrhy!

OUTDOOROVÉ VYBAVENÍ Rádi vypadáte módně, ale nechcete se vzdát pohodlí? Sestavili jsme pro vás seznam obuvi, která se bude hodit do vašeho šatníku! Podívejte se na naše návrhy a stylistické nápady s nimi.
Důvody, proč zůstávat v kasino hotelech na cestách

Důvody, proč zůstávat v kasino hotelech na cestách

Během cestování lidé vyhledávají nejrůznější hotely, někdy podle ceny, někdy podle jejich vzhledu a lokality a jindy podle toho, jak dokáží obohatit dovolenou. Existuje mnoho zážitkových hotelů a hostelů, dnes více, než kdy
Masážní podložka na nohy - přínos nebo škoda?

Masážní podložka na nohy - přínos nebo škoda?

OUTDOOROVÉ VYBAVENÍ V pravěku se lidé málokdy dožívali 20 let, ale nikdo neměl ploché nohy, protože všichni chodili naboso. Dnes máme k dispozici antibiotika a další lékařské výhody, ale ztratili jsme sílu a odolnost

Kalendář akcí Zobrazit všechny akce

AKCE KDE INFO KDY ČAS
Sraz packrafterů
České Budějovice, vodácký areál České Vrbné 19.-21.8. 19.8.
Putování za světlem - fotovýstava Praha, Neobyčejná klubovna 20.-24.8. Fotografoval Vojtěch Suchý 20.8. 17:00
Mezinárodní horolezecký filmový festival Teplice nad Metují 25.-28.8. 25.8.
Cestovatelská Střela - festival Dolní Hradiště 26.-28..8. 26.8.
Zahrada Čech - veletrh Litoměřice 9.-14.9. 9.9.
Sraz koloběžkářů Červený Kostelec, Brodský 9.-11.9. 9.9.
Hrnčířské trhy Beroun 10.-11.9. 10.9.
Kůň - veletrh Lysá nad Labem 16.-18.9. 16.9.
Vinobraní Valtice 16.-17.9. 16.9.
Vinobraní Praha, Grébovka 23.-24.9. 23.9.

Diskuse

k čemu? Miloš Blažek, 7.8.2022 11:56, 4 příspěvky
k čemu? Petr, 6.8.2022 22:46, 4 příspěvky
k čemu? Vilda, 6.8.2022 8:58, 4 příspěvky
Milion Vanda, 6.8.2022 8:23, 8 příspěvků
Český turista se zřítil v... Miloš Blažek, 5.8.2022 22:57, 4 příspěvky
propast Milan, 3.8.2022 15:15, 3 příspěvky
někdy okolo 2001? Lukas B., 3.8.2022 12:53, 5 příspěvků
Já se naučil na kurzu :) Vincie, 3.8.2022 11:00, 1 příspěvek
Já se naučil na kurzu :) Vincie, 3.8.2022 10:58, 1 příspěvek
Idaho? Kuba Turek, 1.8.2022 22:25, 5 příspěvků

Fórum Zobrazit všechny příspěvky

Autism & Asperger's are T... leanne pen56, 30.7.2022 17:09
Nebřenice Horydoly , 29.7.2022 14:39
Re: Střední Čechy turistické Horydoly , 18.7.2022 21:43
. Prodeje pohorek vzrostl... Horydoly , 18.7.2022 21:23
Re: Regionální muzeum Mělník Horydoly , 11.7.2022 15:14
Re: Pojištění Horydoly Open, 9.7.2022 11:02
Cyklistické závody 2022 Horydoly Open, 7.7.2022 18:53
Kozí mejdan v Milkovicích Horydoly Open, 7.7.2022 18:41