Horoskop pro hráče online hazardních her

Horoskop pro hráče online hazardních her
Horoskop.
Autor snímku Dragana Gordic - Freepik.com
SDÍLEJ:

Hazardní hry by každému vnějšímu pozorovateli mohly zpočátku připadat, že jsou založeny pouze na štěstí a ničem jiném. Pokud však pronikneme hlouběji do světa štěstí, zjistíme, že na výsledcích hazardních her se podílí mnoho faktorů. Zde jsou tedy jednotlivá znamení a jejich horoskop pro online casino hazardní hry.

Kozoroh (22. prosince - 19. ledna)

Kozorozi hazardní hráči chápou své kvality a nedostatky. Rádi hrají online poker a blackjack, protože nemusí osobně komunikovat s ostatními hráči nebo číst jejich chování, aby zahráli vítěznou hru. Nuže, podívejme se, co je dnes zapotřebí ke štěstí při hazardních hrách Kozorohů?

Šťastné dny Kozorohů pro hazardní hry: Saturn vládne Kozorohům, což vysvětluje, proč jsou to obecně dynamičtí a rozumní jedinci. Saturn vládne také sobotě, což z ní činí šťastný den pro Kozorohy na hazardní hry.

Vodnář (20. ledna - 18. února)

Vodnáři jsou šťastní hráči. Narodili jste se mezi 20. lednem a 18. únorem a očekává se, že budete mít více štěstí než průměrní hráči. Nejde však jen o štěstí, protože důležitou roli hraje i logika, která vám pomáhá likvidovat soupeře. Vodnář je znamení, které představuje štěstí a moudrost.

Šťastné dny Vodnáře pro hazardní hry: Je několik dnů, které jsou pro hazardní hry příznivé. Někteří odborníci považují většinu dnů za příznivé pro hazardní hráče ve znamení Vodnáře, a to díky jejich přirozené přitažlivosti pro štěstí. Jedním dnem, který však vyniká, je sobota. Vodnáři mají na soboty takové štěstí, že někteří hrají pouze o víkendu. Postupujte podle těchto pokynů, abyste dnes Vodnářům přinesli štěstí při hazardních hrách.

hráčů volí tuto barvu. Podle očekávání se stává talismanem štěstí pro jednu věc, když lidé jdou.

Ryby (19. února - 20. března)

Hráči ve znamení Ryb jsou citovější lidé a obvykle se rozhodují s nadějí a bezstarostností. Řídí se barvami a pod tlakem nedělají ta nejlepší rozhodnutí. Právě díky této vlastnosti je štěstí jejich největší oporou a strategické hry jsou méně přitažlivé.

Šťastné dny Ryb pro hazardní hry: čtvrtky jsou pro hazardní hráče ve znamení Ryb nejšťastnějšími dny, a pokud máte toto znamení, musíte se toho držet. Tomuto znamení vládne Jupiter a vyvažuje emocionální osobnost hazardních hráčů štěstím a tah na branku. Věří se, že právě v tento den jsou Ryby svým nejpůsobivějším já. Hraním v těchto dnech zaručujete Rybám hazardní štěstí i dnes.

Beran (21. března - 19. dubna)

Beran je symbolizován beranem a představuje lidi narozené mezi 21. březnem a 19. dubnem. Lidé narození ve znamení Berana vyjadřují vysokou míru nadšení a vzrušení. Berani jsou obvykle ambiciózní, optimističtí a cílevědomí. Obvykle se pouštějí do věcí a činností, které jsou pro ně energeticky podnětné a testují jejich hranice. Co lze říci o dnešním štěstí Beranů v hazardních hrách?

Šťastné dny Berana pro hazardní hry: Hlavní planetou Beranů je Mars a úterý je s Marsem spojeno více než kterékoli jiné. Na základě astrologických a numerologických výpočtů je úterý 9. dne v měsíci nejšťastnějším dnem pro hazardní hráče ve znamení Berana. Úterý, které připadá na násobky 9, je rovněž považováno za šťastné dny. To znamená, že úterý 9, úterý 18 a úterý 27 jsou pro Berany nejšťastnějšími dny pro hazardní hry.

Býk (20. dubna - 20. května)

Býk je symbolizován jako býk a lidé v tomto znamení jsou extrémně odhodlaní a do jisté míry tvrdohlaví. Pokud vaše datum narození připadá na toto znamení, nemělo by vás překvapit, že jste zaměřeni na peníze, protože to je jeden z rysů tohoto znamení. Dobré je, že hazardní hry jsou pro vás dobrým příslibem.

Býk Šťastné dny pro hazardní hry: V pátek je pro Býky šťastný den. Pokud jste se narodili v jeho znamení, "Díky Bohu je pátek" vás žene domů spíše osobně. Není to však jen tak ledajaký pátek. Pátek 5. a pátek 6. jsou nejlepšími dny v každém měsíci. Dobře funguje i pátek 11., který je kombinací 5. a 6.

Blíženci (21. května - 21. června)

Blíženci jsou zastoupeni dvojčaty a znázorňují komunikaci a bystré myšlení lidí narozených od 21. května do 21. června. Blíženci jsou velmi společensky vytížení, což se odráží v tom, jak hrají své hry. Většina Blíženců dává přednost hazardním hrám, které jsou v interakci s jejich osobností, a cení si svých peněz a času.

Šťastné dny Blíženců pro hazardní hry: Blíženci jsou známí svou komunikativní osobností, a tak není divu, že jejich nejlepší den připadá na středu uprostřed týdne. Neděle je pro Blížence také vhodným dnem pro hazardní hry, při kterých se na ně usmívá štěstí. Samotnému znamení vládne Merkur, kterému je přisuzována středa. Pokud budete hrát v těchto dnech, můžete počítat s tím, že dnes Blíženci získají hazardní štěstí.

Rak (22. června - 22. července)

Hráči ve znamení Raka jsou myslitelé, kteří své schopnosti vnášejí do oblasti hazardních her. Jako hráči ve znamení Raka budete v některých hrách vynikat více. Například pokerové hry, které se zabývají strategií, pro vás mohou být skutečně silnou stránkou. Instinkt je také skvělou vlastností Panny, a proto byste mohli vyniknout i ve hrách, které závisí čistě na náhodě.

Šťastné dny hazardních her pro Raky: Pokud sledujete řeči kolem, možná jste zmateni ohledně svých šťastných dnů. Když se však řádně informujete, zbavíte se nejistoty. Šťastným dnem pro Raka je pondělí. Hráči ve znamení Raka v tento den sotva počítají prohry a mají více štěstí než lítosti. Všeobecně se věří, že pondělky zanechávají osobnosti Raka na vrcholu duševních schopností.

Lev (23. července - 22. srpna)

Lev je pátým znamením zvěrokruhu. Je prokázáno, že Lvi vykazují rysy nebojácnosti. Díky své lásce ke značným výzvám dokáží přelstít kohokoli v jakékoli hazardní hře. Rádi zkoušejí nové hrací automaty nebo nové hry zavedené na hazardních stránkách. Co lze dnes předpovědět Lvům pro štěstí v hazardních hrách?

Šťastné dny pro hazardní hry: Většině hráčů ve znamení Lva obvykle štěstí svítí za bílého dne, kdy slunce praží žárem. Nejlepším dnem pro hazardní hry je pro ně neděle, kdy na ně štěstí naplno zazáří, pokud jde o den. Tento den dávají přednost svým otočkám a výhrám.

sebe. Zlatá jim pomáhá zvýšit sebevědomí při hře, což jim umožňuje získat mnoho ze svého hráčského úsilí.

Panna (23. srpna - 22. září)

Panna je šikovný typ člověka, kterému přeje i štěstí. Na štěstí téměř nespoléhají a spoléhají na svou intuici a dovednosti. Přízeň si však našly i ve hrách, které na štěstí spoléhají, a proto se Panny od takových vlivů nemohou odstřihnout.

Šťastné dny Panny pro hazardní hry: Jsou určité dny, kdy Pannám štěstí přeje, a ty mají co do činění s Merkurem. Nejšťastnějším dnem pro Panny je středa. Aktivity v pozadí nejrušnějšího období týdne nemají na výhru Panny téměř žádný vliv. Kombinace šťastného dne s jejich šťastným číslem jen zvyšuje jejich šance na výhru.

Váhy (23. září–23. října)

Váhy znázorňuje váha, takže se její strany neustále mění nahoru a dolů, takže je téměř nemožné je přečíst, pokud jde o hraní. Váhají s technikami, sázejí kolísavé částky a často se s hrou nespokojí a vykašlou se na lákavější alternativu, která se na papíře jeví jako jistější sázka.

Váhy Šťastné dny pro hazardní hry: Váhy mají největší štěstí při hazardních hrách v pátek. Pátek je den, kterému vládne Venuše. V tento den obvykle těží ze zvýšené konkrétnosti a stability.

Štír (24. října - 21. listopadu)

Štíři jsou odvážní jedinci, kteří jsou svým způsobem vášniví a kreativní. Klidná atmosféra jim umožňuje čelit svým snům beze strachu. Měli byste se však vyhnout rozmařilému utrácení nebo situacím, které by vás mohly přivést do dluhů. Trefení jackpotu je ve vašem hazardu nevyhnutelné, protože na vás čeká štěstí.

Štíři Šťastné dny pro hazardní hry: Štíři jsou hazardní hráči, kteří se rychle rozhodují. Je to proto, že Štíru vládne Mars a je to vodní znamení. Úterý je tedy šťastným dnem pro hazardní hráče ve znamení Štíra, protože tomuto dni vládne Mars. 26. února, 25. května a 4. listopadu jsou úterky. Během těchto dnů si můžete zahrát hry s přáteli nebo si zahrát Národní loterii.

Střelec (22. listopadu - 21. prosince)

Střelci jsou lidé, kteří rádi riskují a jsou odhodláni dosáhnout svých cílů. Střelci si cení nezávislosti, protože si rádi dělají, co chtějí, a jsou také emocionálně inteligentní. Jako Střelci považujete klidné dny za nudné, protože můžete být netrpěliví, což vás nutí hledat nové koníčky.

Střelec Šťastné dny pro hazardní hry: středy a čtvrtky.  V tyto dny můžete vyzkoušet novou výherní hru, která vám přinese zisk a zábavu. Čtvrtek ve znamení Střelce je vhodným dnem pro hazardní hry a výhry v kasinu. Ve dnech 1. až 3. září je čtvrtek, pátek a sobota. Vsaďte si na novou hru. Ve druhém prosincovém týdnu využijte k hraní her volná kola, která nevyžadují vklad.

Zatmění Slunce 20. března 2015.

Redakce Horydoly.cz neovlivňuje komerční sdělení ani jeho obsah.

SDÍLEJ:

Diskuse

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-čtyři:

  • Captcha Image

Diskuze k článku

Celkem 0 příspěvků v diskuzi


Nástrahy horské turistiky - rady pro začátečníky

Nástrahy horské turistiky - rady pro začátečníky

Rozmanitost nádherných scenérií napříč celým Slovenskem doslova zve k tomu, abyste se i vy věnovali horské turistice. Ať už jde o horskou cyklistiku, trailový běh nebo pěší turistiku, mnozí si užívají nádherné přírody... celý článek

Jak si odpočinout před maratonem?

Nová definice dokonalosti v oblasti mobilních technologií s HONOR 90 Lite

registrovat

Podívejte se na inspiraci k cestování po Evropě.
Hledáte si ubytování v ČR nebo na Slovensku? Doporučujeme chaty a chalupy k pronájmu za nejlepší ceny. I levné ubytování si najdete na portálu MegaUbytko.cz.
CHORVATSKO 2023 levné ubytování v apartmánech a pokojích po celém Jadranu bez provize cestovkám.Nejčtenější články

Nová definice dokonalosti v oblasti mobilních technologií s HONOR 90 Lite

Nová definice dokonalosti v oblasti mobilních technologií s HONOR 90 Lite

HONOR, značka proslulá posouváním hranic, opět vstoupila do centra pozornosti se svým nejnovějším mistrovským dílem, HONOR 90 Lite.
Jak si odpočinout před maratonem?

Jak si odpočinout před maratonem?

Máte před sebou maraton, na který se už dlouho připravujete? Je opravdu velmi důležité, abyste si před závodem dostatečně odpočali a načerpali nezbytnou energii. Také je velice důležité, kde odpočíváte.
Přijetí digitální třídy a budoucnost online kurzů: komplexní pohled na vzestup, dopad a budoucnost online kurzů

Přijetí digitální třídy a budoucnost online kurzů: komplexní pohled na vzestup, dopad a budoucnost online kurzů

Příchod digitální éry přinesl jednu zásadní proměnu – vzestup online vzdělávání. Klasické výukové prostředí, které bylo omezeno na čtyři stěny tradičních tříd, nyní překračuje fyzické bariéry a nabízí se jako dostupnější
Nástrahy horské turistiky - rady pro začátečníky

Nástrahy horské turistiky - rady pro začátečníky

Rozmanitost nádherných scenérií napříč celým Slovenskem doslova zve k tomu, abyste se i vy věnovali horské turistice. Ať už jde o horskou cyklistiku, trailový běh nebo pěší turistiku, mnozí si užívají nádherné přírody

Kalendář akcí Zobrazit všechny akce

AKCE KDE INFO KDY ČAS
Kůň - veletrh Lysá nad Labem 22.-24.9. 22.9.
Monaco Yacht Show - veletrh Monte Carlo 27.-30.9. 27.9.
Czech Press Photo - výstava Praha, Laufen 6.-27.9. 27.9.
FIT - veletrh Argentina, Buenos Aires 30.9.-3.10. 30.9.
Flora - veletrh Olomouc 5.-8.10. 5.10.
60 let Krkonošského národního parku - výstava Praha, H40 Gallery 15.9.-6.10. 6.10.
Knižní veletrh Havlíčkův Brod 6.-7.10. 6.10.
Setkání lokomotiv T478 Lužná, Železniční muzeum 7.-8.10. 7.10.
Velká pardubická Pardubice Steeplechase 8.10.
Den s myslivci Hradec Králové, Stříbrný rybník 14.10.

Diskuse

Je to nesmysl Petr, 24.9.2023 21:17, 1 příspěvek
Zimní čas letos Honza, 23.9.2023 20:46, 10 příspěvků
Zimní čas letos Horydoly, 23.9.2023 14:35, 10 příspěvků
INU Honza, 23.9.2023 12:10, 10 příspěvků
INU Honza, 23.9.2023 11:58, 10 příspěvků
Není všechno zlato co se ... Honza, 21.9.2023 22:19, 2 příspěvky
Není všechno zlato co se ... Michael Beranek, 21.9.2023 10:07, 2 příspěvky
INU Honza, 19.9.2023 19:52, 3 příspěvky
INU Petr, 19.9.2023 15:49, 4 příspěvky
INU Horydoly - Andrea Černá, 19.9.2023 15:06, 4 příspěvky

Fórum Zobrazit všechny příspěvky

Běžte, klusejte a jděte s... Horydoly , 12.9.2023 18:41
Re: Krušné hory Kuba Turek, 10.9.2023 15:37
Re: Krušné hory Horydoly Open, 10.9.2023 15:31
Re: Krušné hory Kuba Turek, 10.9.2023 15:30
Re: Krušné hory Horydoly Open, 10.9.2023 15:30
Pro španělsky mluvící tur... Horydoly , 6.9.2023 8:59
Jaké jsou trendy dopravy ... Horydoly , 17.8.2023 23:36
Pardubický castle run Horydoly Open, 17.8.2023 13:13