Doprovodný program v Brně

Doprovodný program v Brně
Lyže na veletrhu Sport Life.
Autor snímku Kuba Turek
SDÍLEJ:

Již příští týden budou čtyři dny v Brně vyhrazené pouze pro sport. Na Výstavišti se koná největší středoevropský sportovní veletrh Sport Life. Pořadatelé při tom pod sport zahrnují velmi široké spektrum od sálových disciplin, přes klasické sporty na hřištích a drahách, až po outdoorové aktivity a kemping. Nejsilněji obsazený bude jako obvykle segment všeho, co se hýbe na kolech. Cyklisté zaberou tři haly a karavanisté dvě haly.

Jak na to

Autogramiády na Sport Life 2009

Jan Kopka Po celou dobu veletrhu, pavilon V – stánek č. 028 (V-Press)

Martin Horák – KED Cyklomax 5. 11. 2009, od 10.00 hod, pavilon F – stánek č. 002 (Specialized)

Richard Faltus – AC Sparta Praha Cycling 5. 11. 2009, od 13.00 hod, pavilon F – stánek č. 002 (Specialized)

Jan Kubíček 5. 11. 2009, od 16.00 hod, pavilon F – stánek č. 002 (Specialized)

Ladislav Fabišovský – AC Sparta Praha Cycling 6. 11. 2009, od 10.00 hod, pavilon F – stánek č. 002 (Specialized)

David Kostelecký - olympijský vítěz z Pekingu 2008 ve střelecké disciplíně trap 6. 11. 2009, 11.00 – 11.30 a 13.00 – 13.30 hod, pavilon A2 – stánek č. 034 (LESKO)

Jiří Novák – ODLO Specialized 6. 11. 2009, od 13.00 hod, pavilon F – stánek č. 002 (Specialized)

Janka Števková - mistryně Slovenské republiky v cross country a MTB maratónu 6. 11. 2009, 14.00 – 15.00 hod, pavilon F – stánek č. 029 (Cyklomania.sk)

Pavel Boudný – ODLO Specialized 6. 11. 2009, od 16.00 hod, pavilon F – stánek č. 002 (Specialized)

Hráči HC KOMETA 6. 11. 2009 od 16 hod, pavilon A1 – podium

Markéta Navrátilová - fotografka 7. 11. 2009, celý den, pavilon V – stánek č. 028 (V-Press)

Jaroslav Kulhavý – Rubena Specialized 7. 11. 2009, od 10.00 a od 13.00 hod, pavilon F – stánek č. 002 (Specialized)

Jens Voight – SAXO BANK 7. 11. 2009, od 15.30 hod a 8. 11. 2009, od 10.00 hod, pavilon F – stánek č. 002 (Specialized)

Tereza Huříková, Jiří Ježek a tým Whirlpool Author 7. 11. 2009, 14.00 – 15.00 hod, pavilon F – stánek č. 005 (KASTAR)

Tomáš Okrouhlický, Rostislav Krotký – AC Sparta Praha Cycling 8. 11. 2009, od 13.00 a od 15.00 hod, pavilon F – stánek č. 002 (Specialized)

AUTOGRAMIÁDY AUTORŮ CYKLOKNIH:

7. 11. 2009, pavilon F – stánek č. 027 (CYKLOKNIHY) od 10 do 11 hodin Honza Vlasák, cyklotremp a autor několika knížek, od 11 do 12 hodin Milan Silný, autor knihy Každý kopec má své NEJ, od 12 do 13 hodin Vít Čenovský, autor knihy Rumunské pastorále, od 13 do 14 hodin Kateřina Rubášová, překladatelka knihy Muž se železným sobem, od 14 do 15 hodin Honza Vlasák, cyklotremp a autor několika knížek

Přinášíme přehled doprovodných programů veletrhu Sport Life 2009.

Akce po celou dobu trvání veletrhu:

Pavilon A1

• Program na podiu - autogramiády, přednášky, promítání, rozhovory a ukázky na téma outdoor a zimní sporty

• Expozice špičkových modelů lyží a helem pro sezónu 2009/2010

• Módní show sportovního oblečení

• Trenažér lyžování

• Muzeum historického lyžování

• Výstava sportovních fotografií Vodák

• Lanové centrum K2 SAS

• Lezecká stěna pro veřejnost K2 SAS

• Kmenové lezení Merrell

• Barmský most Suunto

Pavilon A2

• Světový pohár v lezení na obtížnost

• Exhibice high line

• Slackline Adrex

• Výstava stanů

• Oddychová zóna a snack bar

Pavilon D

• Meatfly Freestyle Meeting - skateboarding, freestyle BMX a MTB Pavilon E

• Skate Slalom Open 2009

Pavilon G1

• SPORT Life Fitness show – festival sportu

• Velká návštěvnická soutěž o atraktivní ceny

• Active In-line Zone, testování bruslí, exhibice, závody – HEPA inline school

• In-line školička pro nejmenší

• Rajec Spinning Ride

• Stolní fotbálek pro veřejnost

• Závody ve veslování

• Šipky o bonus 10 000 Kč

Pavilon F

• Bike Brno Prestige - prezentace vítězných exponátů

• Dětské dopravní hřiště

• Cyklistická show - módní přehlídky, rozhovory, autogramiády, ...

Pavilon G2

• Mistrovství České republiky v biketrialu Pavilon P

• Testovací zóna elektrokol

Pavilon V

• Soutěž mechaniků jízdních kol s firmou Park Tool

Pavilon Z

• Dětský koutek

• Výstava fotografií

Volná plocha Z

• Bazar lodí

• létání s draky pro veřejnost s Kiteboarding.cz

Pavilon P

• Poradenství pro začínající i zkušené karavanisty

Volná plocha F

• Bazar karavanů

• Minicamp

Doprovodný program v určené termíny:

Čtvrtek 5. listopadu

Pavilon A1

10.00 hod, 13.00 hod, 15.30 hod Sport Life Fashion Show

9.30–15.30 hod Promítání outdoorových filmů

16.00–17.00 hod Adam Ondra, jeden z nejlepších světových lezců, vicemistr světa, juniorský mistr světa

17.00–18.00 hod Nováková – Hofmanová, 2 české horolezkyně na vrcholu Cho Oyu

Kongresové centrum

Sport a kvalita života – vědecká konference

Pátek 6. listopadu

Pavilon A1

10.00 hod, 13.00 hod, 15.30 hod Sport Life Fashion Show

10.30-11.00 hod Promítání outdoorových filmů

11.00-11.30 hod Severská chůze v České republice (Nordic Walking)

11.30–12.30 hod Czech Mountain Guide, Túry v oblasti Chamonix-Mt Blanc

12.30–13.00 hod Lenka Žůrková, představení sportu Snowkiting + soutěž pro návštěvníky o hodnotné ceny

13.30–14.30 hod Dodo Kopold, prezentace jednoho z nejlepších světových horolezců

14.30–15.30 hod Radek Jaroš, Expedice Manaslu

16.00–18.00 hod Kometa Brno, autogramiáda hokejistů

Pavilon A2

9.30–18.00 hod Kvalifikace Světového poháru v lezení

Pavilon G1

15.00–18.00 hod SPORT Life Fitness Show – Fitness festival

9.00-18.00 hod Active Inline Zone – HEPA inline school, testování, exhibice, závody, komentované lekce

14.00-18.00 hod In-line dětský koutek

Kongresové centrum

Cestovatelský festival KOLEM SVĚTA. Velký sál (sál A): 18.00-19.00 hod Vladimír Jiroušek - Krásy Nového Zélandu, 19.15-20.15 hod Roman Janusz - Tádžikistán, Uzbekistán. Malý sál (sál B): 18.00-19.00 hod Michal Setnička - Réunion - Perla Indického oceánu, 19.15-20.15 hod Milan Jána - Mexiko - země opeřeného hada

Sobota 7. listopadu

Areál Výstaviště

14.00-14.30 hod mažoretky ZŠ Sirotkova Brno

14.30-15.00 hod Všelidový běh – okruh 2 km

15.00-16.00 hod Mizuno podzimní sedmička - okruh 7 km

Pavilon A1

9.30 hod, 13.00 hod, 16.30 hod SPORT Life Fashion Show

10.00–11.00 hod Jan Škrabálek, Red Bull X-Alps, nejtvrdší adventure závod na světě

11.00–12.00 hod Radek Jaroš, Expedice Manaslu 12.00–13.00 hod

Jindřich „Hudy“ Hudeček, legenda nejen českého horolezectví

13.00–14.30 hod Mára Holeček, Expedice New Decision (prezentace předního čekého horolezce)

14.30–16.30 hod AUKCE, dražba špičkových lyží na sezónu 09/10

17.00–18.00 hod Czech Mountain Guide, Lavinová prevence

Pavilon A2

10.00–13.30 hod Semifinále Světového poháru v lezení

13.30-15.30 hod The Sharp End, projekce vítězného filmu horolezeckého festivalu

14.00-15.00 hod Exhibice High-line Adrex.cz

15.30-18.00 hod Finále Světového poháru v lezení

Pavilon G1

9.00–18.00 hod SPORT Life Fitness Show – Fitness festival a Velká návštěvnická soutěž o atraktivní ceny

9.00-12.00 a 14.00-17.00 hod In-line dětský koutek

9.00-18.00 hod Active Inline Zone – HEPA inline school, testování, exhibice, závody, komentované lekce

10.00–13.00 a 14.00–17.00 hod Rajec Spinning Ride 2007

Kongresové centrum

Cestovatelský festival KOLEM SVĚTA. Velký sál (sál A): 10.00-11.00 hod Lucie Kovaříková a Michal Jon - Patagonie (Chile a Argentina), 11.15-12.15 hod Martin Mykiska - Kolumbií za indiánskými kulturami, 12.30-13.30 hod Lukáš Synek - Proč se nejezdí do Malawi?, 13.45-14.45 hod Miroslav Šebela - Galapágy, 15.00-16.00 hod Jan Dungel – Po krk v pralese Amazonie, 16.15-17.15 hod Rudolf Švaříček - Mystický Kailás, 17.15-17.45 hod Anketa - slosování anketních lístků, 18.00-19.00 hod Josef Formánek - Siberut - ostrov duchů (Indonésie), 19.15-20.15 hod Karel Wolf - Na plachetnici do Antarktidy. Malý sál (sál B): 10.00-11.00 hod Kamila Hnyková - Putování po Ladakhu (Himálaj), 11.15-12.15 hod Libor Hnyk - Severní Etiopie, 12.30-13.30 hod Hana Connor - Lidé Indie, 13.45-14.45 hod Radovan Jirků - Mongolskem na motocyklu, 15.00-16.00 hod Alena Šimčíková - Do nitra iránského Zagrosu, 16.15-17.15 hod Jeroným Lešner - Poklady šrílanské přírody, 17.15-17.45 hod ANKETA ve velkém sále, 18.00-19.00 hod Pavel Linhart - Ozvěny Madagaskaru, 19.15-20.15 hod Jana Neboráková - Spiti - zapomenuté himalájské království

Administrativní budova BVV, sál 103

10.00-11.00 hod David Koribský "Příprava na extrémní závod na Aljašce: Iditarod Trail"

Neděle 9. listopadu

Pavilon A1

9.00–9.30 hod Promítání outdoorových filmů

9.30-10.00 hod Severská chůze v České republice (Nordic Walking)

10.00 hod, 13.00 hod SPORT Life Fashion Show

10.30–11.00 hod Lenka Žůrková, představení sportu Snowkiting + soutěž pro návštěvníky o hodnotné ceny

11.00–12.00 hod Dolomitenmann, Nejtěžší štafetový závod na světě

12.00–13.00 hod Leopold "Polda" Sulovský, Josef "Chosé" Lukáš, Expedice Cho Oyu

13.30–14.00 hod Ondra Beneš, špičkový světový lezec v bigwallovém lezení

14.00-14.30 hod Tomáš "Tomajda" Sobotka, významný český lezec na pískovcových skalách

14.30-15.30 hod Czech Mountain Guide, Rok horského vůdce

15.30-16.00 hod Promítání outdoorových filmů

Pavilon A2

9.00-16.00 hod Lezecká stěna pro veřejnost

14.00-15.00 hod Exhibice High-line Adrex.cz

Pavilon G1

9.00–16.00 hod SPORT Life Fitness Show – Fitness festival a Velká návštěvnická soutěž o atraktivní ceny

9.00-12.00 a 13.00-15.00 hod In-line dětský koutek

9.00-16.00 hod Active Inline Zone – HEPA inline school, testování, exhibice, závody, komentované lekce

10.00–13.00 hod Rajec Spinning Ride

Kongresové centrum

Cestovatelský festival KOLEM SVĚTA. Velký sál (sál A): 10.00-11.00 hod Martin Vedral - Rádžasthán a Gudžarát (Indie), 11.15-12.15 hod Petr Kašpar - Slzy Konga, 12.30-13.30 hod Darja Milošová - Uganda a Rwanda, 13.45-14.45 hod Emil Ruml - Trek kolem Annapuren, 15.00-16.00 hod Karin Pavlosková - Fiji, Vanuatu a Nová Kaledonie, 16.15-17.15 hod Eva Palátová - Se šnorchlem do australské pouště, 17.15-17.45 hod Anketa - slosování anketních lístků, Malý sál (sál B): 10.00-11.00 hod Jiří Jiránek - Od Trinidadu po Anguillu (Malé Antily), 11.15-12.15 hod Mirek Hrdlička - Nové tváře Německa, 12.30-13.30 hod Michal Vičar - Na embéčku kolem světa I., 13.45-14.45 hod Michal Vičar - Na embéčku kolem světa II., 15.00-16.00 hod Veronika Škvárová - Karélie, 16.15-17.15 hod David Hainall - Albánské Alpy

Sport Life 2009 na HORYDOLY

BVV opustil ředitel a náměstek

Interkamera v Brně

Setkání v Zubří

Sport Life 2009 se blíží

Sport Life 2009 NOVINKY


Zobrazit místo Brno na větší mapě

SDÍLEJ:

Diskuse

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-čtyři:

  • Captcha Image
  • Autor Lynda
  • Datum a čas 26.2.2017 03:15
Reaguj
Celkem 3 příspěvky v diskuzi


Vodácké značky

Vodácké značky

Kánoe, kajaky, rafty, pramice, nafukovací lodě, skládací lodě, plast, laminát, kevlar, dřevo, hliník... Lodě na divokou vodu, turistiku, mořské či jezerní speciály... Závodní i rekreační... Vybavení a oblečení... Co si můžete přát,... celý článek

Panenka prodal Lulovi firmu na výrobu pádel

Letecký zájezd letos stojí 20 000 korun

registrovat

Podívejte se na inspiraci k cestování po Evropě.
Hledáte si ubytování v ČR nebo na Slovensku? Doporučujeme chaty a chalupy k pronájmu za nejlepší ceny. I levné ubytování si najdete na portálu MegaUbytko.cz.
CHORVATSKO 2024 levné ubytování v apartmánech a pokojích po celém Jadranu bez provize cestovkám.







Nejčtenější články

Vodácké značky

Vodácké značky

Kánoe, kajaky, rafty, pramice, nafukovací lodě, skládací lodě, plast, laminát, kevlar, dřevo, hliník... Lodě na divokou vodu, turistiku, mořské či jezerní speciály... Závodní i rekreační... Vybavení a oblečení... Co si můžete přát,
Roste počet žen, které cestují sólo

Roste počet žen, které cestují sólo

Ženy mají velmi často hlavní slovo při výběru dovolenkové destinace. Pokud cestují s rodinou, zohledňují děti. V případě pobytů bez dětí rozhoduje to, jak lokalita a ubytování vyhovují představám a finančním možnostem. Celosvětově se
Panenka prodal Lulovi firmu na výrobu pádel

Panenka prodal Lulovi firmu na výrobu pádel

Petr Panenka prodal svoji firmu Panenka Paddles. Novým majitelem se stal Jiří Lula.

Kalendář akcí Zobrazit všechny akce

AKCE KDE INFO KDY ČAS
Svět knihy - veletrh Praha, Holešovice 23.-26.5. 23.5.
Výstava stanů Praha, Letňany 31.5.-25.8. 31.5.
Seakajak sympozium Dalešice, Wilsonka 1.-2.6. 1.6.
Motýli - výstava Praha, Botanická zahrada 19.4.-2.6. 2.6.
Kaktusy a sukulenty - výstava Praha, Botanická zahrada Univerzity Karlovy 7.-23.6. 7.6.
Setkání rotujících setrvačníků Bubovice, Solvayovy lomy 8.6.
ITE - veletrh Hong Kong 13.-16.6. Cestovní ruch 13.6.
Moravia Sport Expo - veletrh Olomouc, Flora 14.-15.6. 14.6.
BITE - veletrh Čína, Peking 14.-16.6. 14.6.
Outdoor Retailer - veletrh USA, Salt Lake City 17.-19.6. 17.6.

Diskuse

Everest Horydoly - Kuba Turek, 25.5.2024 13:28, 2 příspěvky
INU Honza, 25.5.2024 13:00, 1 příspěvek
Everest Katka H, 25.5.2024 9:49, 2 příspěvky
Outdoorový obchod OUTDPRO, s. r. o., 22.5.2024 20:49, 59 příspěvků
OMYL !!! Vlastimil, 22.5.2024 16:23, 2 příspěvky
Online hazardní hry danielsherry, 22.5.2024 14:57, 4 příspěvky
Pro každého je vrcholový ... Lukas B., 21.5.2024 18:39, 6 příspěvků
Pro každého je vrcholový ... Michael Beranek, 21.5.2024 9:07, 6 příspěvků
kříž Horydoly, 20.5.2024 11:20, 6 příspěvků

Fórum Zobrazit všechny příspěvky

Malý ukrajinský Picasso Horydoly , 21.5.2024 12:59
Re: Bikesraz na Vysočině Horydoly , 17.5.2024 12:22
Přepis hlasu na text Horydoly , 11.5.2024 14:54
How to battle gym anxiety... Horydoly , 2.5.2024 9:51
Čarodějnický běh Horydoly , 1.5.2024 23:09
SALZKAMMERGUT TROPHY Horydoly , 1.5.2024 23:06
Pink EXPO Horydoly , 26.4.2024 0:47
O novém poznání, kterému ... milan šupa, 25.4.2024 19:37