Psí obleky do přírody Ruffwear

Psí obleky do přírody Ruffwear
Valašské Kotáry.
Autor snímku Ivo Janík
SDÍLEJ:

Venku se chodí v kozačkách, pneuservisy přezuly autům gumy už i v Praze a letní oblečení leží doma v krabicích. Nezapomněli jste při tom na vašeho čtyřnohého kamaráda? Pokud plánujete společné zimní výlety, podívejte se do nabídky Ruffwear

Největší poptávka je v zimě po oblečcích pro psy.

Mají se psi oblékat?

Často se diskutuje, zda psy vůbec oblékat či nikoliv. V tomto směru má Ruffwear jasno. Nabízí škálu oblečků pro aktivní psy.

Ptáte se, proč aktivní pes potřebuje obleček, když se aktivitou zahřeje? Ti, co s pejskem jezdí často na hory, anebo se pohybují v náročných terénech, vědí své. Počasí je velmi proměnlivé a vítr dokáže teplotu vzduchu srazit o mnoho stupňů dolů. Když k tomu přidáte vlhkost, je jasné, že i náš chlupatý kamarád potřebuje být chráněn.

 

Věřte, že i psi s huňatou srstí vezmou pokrývkou někdy zavděk. A co potom domácí mazlíčci, nebo psi, kteří nejsou vyšlechtění pro chlad, led a sníh.

Samozřejmě pes, který je celoročně venku, bude jinak náchylný než pes, který žije v domácnosti vytápěné ústředním topení.

Pokrývka K9 Overcoat (2190 Kč) zabraňuje ztrátě tělesné teploty a chrání psy před větrem, deštěm, sněhem a kroupami. Integrovaný hrudníkový díl s postranními sponami umožňuje nastavení podle potřeby při energických činnostech.

Vesta Climate Changer (2150 Kč) je určená především pro velmi chladné, ale suché počasí. Je velmi lehká a rychle schne.

Oblíbeným oblečkem je Cloud Chaser (2690 Kč), který je určený pro celoroční nošení především na běhání v dešti, chladné ranní procházky, víkendové zimní výlety a radovánky ve sněhu.

Novinkou je obleček Quinzee (3145 Kč), který slouží pro udržení psa v teple ve velmi chladných podmínkách. Vhodné použití je například, když necháváte psa v autě, musíte zůstat na chladném místě, nebo čekáte na další aktivity.

Vedle oblečení se dobře prodávají celoroční botičky Bark'n Boots Grip Trex (2690 Kč)a boty určené pro zimní podmínky Bark'n Boots Polar Trex (3390 Kč).

Pro náročné cestovale připomínáme nabídku pelíšků podporujících ochranu psa před prochladnutím Highlands Bed a Mt. Bachelor Pad.

Horydoly.cz Svět outdoorového vybavení 2011 na HORYDOLY

Navigace Garmin eTrex
Karabina Twist Maillon Rapide
Koloběžka Ortovox Mountainskyver
Oblečení Lafuma
Bezpečnostní turistické pomůcky Pacsafe
Turistické lahve SIGG
Outdoorová kamera GoPro Hero 2
Outdoorová kamera Contour+
Outdoorový fotoaparát Fujifilm FinePix XP30
Freeridové lyže Sporten Ymli
Nafukovací čluny Kulta
Tříkolky Azub
Automobilové organizéry Thule Transport
Silniční kolo Bianchi Pista
Sandále Merell Cambrian
Boty do mokra Merrell Waterpro Maipo
Horolezecké oblečení Berghaus Asgard Pinnacle
Funkční prádlo Mizuno Breath Thermo
Alpisport - oblečení na jaro
Vodák sport - novinky v obchodech
Potravinový doplněk Perpetuum Geladrink
Prací prostředky Salto
Dětská odrážedla Azub Fík
Šlapací autíčka Berg Toys

Svět outdoorového vybavení na HORYDOLY

2011 - 2010 - 2009 - 2008

SDÍLEJ:

Diskuse

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-čtyři:

  • Captcha Image

Diskuze k článku

Psí žrádlo na výlet

Když chodíte se psem na výlety nebo jezdíte, tak co mu s sebou berete na jídlo?

  • Autor Karel
  • Datum a čas 4.2.2019 12:28
Reaguj
Celkem 1 příspěvek v diskuzi


Kam nelézt 2026

Kam nelézt 2026

DOMORADICE Které skály vynechat z horolezeckých plánů? V této rubrice zveřejňujeme zprávy o aktuálním ohrožení zvířat či rostlin a případně jiných problémech v lezeckých terénech.... celý článek

Do zahraničí vloni vycestovalo o desetinu více Čechů než v roce 2024

Ikonická Údolní cesta na Supí hlavu v Jizerkách

registrovat

Podívejte se na inspiraci k cestování po Evropě.
Hledáte si ubytování v ČR nebo na Slovensku? Doporučujeme chaty a chalupy k pronájmu za nejlepší ceny. I levné ubytování si najdete na portálu MegaUbytko.cz.
CHORVATSKO 2024 levné ubytování v apartmánech a pokojích po celém Jadranu bez provize cestovkám.



Nejčtenější články

Západní Žeruchovka ve Vysokých Tatrách

Západní Žeruchovka ve Vysokých Tatrách

CLIMBING GUIDE Západná Žeruchová veža je populární horolezecký vrchol nad chatou Pri Zelenom plese. V zimě se leze hlavně jako součást hřebene na Kozí štít, případne jen jako traverz věže. V létě se
Hradištko Enduro na soutoku Sázavy a Vltavy

Hradištko Enduro na soutoku Sázavy a Vltavy

Pozapomenutý trail Hradištko Enduro nedaleko za jižní hranicí Prahy poskytuje příjemné svezení pro každého cyklistu na horském kole.
Velikonoční Jizera z Malé Skály skrze Turnov do Svijan

Velikonoční Jizera z Malé Skály skrze Turnov do Svijan

Sotva jsme ukončili vodáckou sezonu před Vánoci na Lužické Nise, už ji zase otevíráme o Velikonocích na Jizeře. V neděli vstal Ježíš z hrobu a my se spustili do studené řeky v Malé Skále.
Legie a skutečnost ve Vietnamu: Honneur et Fidélité

Legie a skutečnost ve Vietnamu: Honneur et Fidélité

Nevím, jak se opravdu jmenoval, ale něco jako Karel Král - snad to bylo jeho pravé jméno. Někteří z francouzských legionářů československého původu dodnes nemají jména a byli zavřeni pod smyšlenými jmény v různých
Glamping: luxus v přírodě

Glamping: luxus v přírodě

Stanovali jste v přírodě a po pár dnech zatoužili po sprše a pohodlné posteli? Pak je glamping přesně pro vás! Pojem glamping vznikl spojením slov glamour a camping. Představuje nový trend v cestování, který spojuje

Kalendář akcí Zobrazit všechny akce

AKCE KDE INFO KDY ČAS
Padání - bouldering Žihle 24.-26.4. 24.4.
Spezi - veletrh Německo, Freiburg 25.-26.4. Alternativní cyklistika 25.4.
Teplá - splutí Karlovy Vary ZRUŠENO! 26.4.
Nymburský půlmaraton Nymburk Běh 26.4.
Běh Císařským údolím Horní Sedlo, horolezecká chata 26.4. 10:00
Ekvádor na kajaku - diashow Příbram, knihovna Jana Drdy Přednáší Mikuláš Heger 27.4. 18:00
Final Expedition - diashow Praha, Kongresové centrum Přednáší Reinhold Messner 28.4.
Norsko - diashow Kladno, Hutník Přednáší Martin Loew 28.4. 19:00
Norsko - diashow Kralupy nad Vltavou, Vltava Přednáší Martin Loew 29.4. 19:00
Má vlast cestami proměn - výstava Praha, Botanická zahrada Univerzity Karlovy 1.-30.4. 30.4.

Diskuse

rybelsus 3 mg weight loss Dustinbralf, 26.4.2026 21:28, 48 příspěvků
buy antibiotics online fo... Eliaswenry, 26.4.2026 21:25, 18 příspěvků
ivermectin 3 EdgarPiolo, 26.4.2026 20:51, 48 příspěvků
Nezájem Čechů o Slováky Horydoly, 26.4.2026 12:52, 1 příspěvek
APP Honza, 21.4.2026 21:08, 2 příspěvky
Inu Honza, 21.4.2026 20:57, 2 příspěvky
SCIC Martina, 21.4.2026 11:04, 1 příspěvek
Dvojí ceny! Evitík, 21.4.2026 5:44, 1 příspěvek
Obdivuhodné. Ornyl, 20.4.2026 14:08, 6 příspěvků
Inu Ornyl, 20.4.2026 14:06, 6 příspěvků

Fórum Zobrazit všechny příspěvky

Re: Skialpy kiheto6821 kiheto6821, 24.4.2026 13:47
Re: Brýle v zimě Alex Brido, 24.4.2026 8:42
Jarní lyžování v Korutane... Horydoly , 23.4.2026 11:03
Re: v Česku Maria Fixir, 22.4.2026 22:18
v Česku Alex Brido, 22.4.2026 22:17
Re: CzechTourism Horydoly , 20.4.2026 13:42
Intimní wellness a neinva... Horydoly , 16.4.2026 22:41
Potkejme se na Bike Festu! Horydoly , 16.4.2026 17:44