Co dělá zkrachovalá Neumannová? Valí do nás svoje moudra.

Co dělá zkrachovalá Neumannová? Valí do nás svoje moudra.
Reklamní agentka Kateřina Neumannová.
Autor snímku Kuba Turek
SDÍLEJ:

Vzpomenete si, co a kdy vlastně vyhrála naše Katka? Kolik uběhla kilometrů? Bylo to na olympiádě nebo na Mistrovství světa? Nejspíš vám to vypadlo z paměti, možná vám utkvěl v mysli obraz malé nemanželské holčičky, která jásá, že jí maminka přijela z lesa. Určitě ale víte, kdo nás všechny nechal okrást o sto milionů korun v Liberci na mistrovství světa v klasickém lyžování. Byla to Katka! 

Co dělá zkrachovalá Neumannová? Valí do nás svoje moudra.
Kupte si tabletky. Určitě vám pomohou! Vaše Katka.
Autor snímku REPRO Horydoly
Jak na to

AKTUALIZACE 

19. března: Do angažmá Neumannové v podvodné kampani se pustili už i kolegové z iDNES: Liberečany rozzlobila  reklama s Neumannovou.

7. března: Neumannová hodnotí MS v klasickém lyžování.

24. února: Neumannová se hlásí televizním divákům z Mistrovství světa v klasickém lyžování ve Val di Fassa.

23. února: Vychází tento článek na Horydoly.

Co vlastně teď Kateřina Neumannová dělá? Chodí po soudech a vyšetřovnách kvůli zpronevěřeným penězům.

Bere peníze jako úřednice Ministerstva obrany. Bere peníze jako reklamní ambasadorka Trentina. Bere peníze jako reklamní tvář krajně podezřelých prášků.

1. Vládní úřednice komunikuje

Nejdřív za co jí platíme přímo z našich daní. Její funkce na ministerstvu se nazývá referentka státní správy. Podle různých vyjádření v tisku z jejích úst i od jejích nadřízených a kolegů se zdá, že má na starosti komunikaci armádního sportu a státní reprezentace s ostatními sportovními orgány. Co si pod tím máme přesně představit, není jasné. Co třeba v minulých letech vykomunikovala se zkrachovalci z ČSTV?

Kateřina Neumannová propaguje Trentino nebo drahé prášky.

2. Propagace Dolomit kdekoliv a kdykoliv

Mezi úmornou úřednickou dřinou si Katka čas od času odskočí do Itálie. Už několik let si ji najímá italský stát prostřednictvím turistické centrály Trentino Marketing, aby vyprávěla novinářům, že italské Dolomity jsou nejlepší na zimu i léto, že tam vaří nejlepší jídlo a že je tam každý den prázdninová pohodička. Letos jí jako parťáka přišoupli olympijského vítěze na horských kolech Jaroslava Kulhavého. Jarda je z toho ještě rozpačitý, ale Katka svoji roli zvládá docela důvěryhodně.

Aby bylo jasno: Ne že by Dolomity nebyly krásné hory a že by tam nevařili výborné těstoviny, ale zajímavých regionů je v Evropě mnoho dalších. Proč mi to tedy sakra cpe do hlavy zmalovaná důra na tiskové konferenci a potažmo v telce nebo časáku? To jí to fakt mám spolknout i s navijákem?

A ještě jedna věc. Když už dělá placenou reklamu na Trentino, tak by jí měla slušnost velet, aby nelezla do České televize. Ve zpravodajství pečlivě rozmazávají každé logo, brání hostům i moderátorům vyslovit jméno jakékoliv firmy nebo výrobku, ale reklamní tvář Katka si tam klidně vyzdvihuje svého chlebodárce. Úplně absurdní je to na právě probíhajícím Mistrovství světa ve Val di Fiemme čili v samém srdci Trentina, kde pracuje jako komentátorka běžeckých závodů.   

Kateřina Neumannová a Jaroslav Kulhavý dělají reklamu Trentinu.

3. Zásilková služba na prášky

Když Katka zvládne rutinních osm a půl hodiny v kanclu, přidá si pár společenských povinností a odkomentuje v televizi pár závodů, najde čas na opravdovou reklamu. Spojila se s krajně nedůvěryhodnou zásilkovou firmou NaturaMed a propaguje její prášky OmegaMarine Forte. Prý je musíme jíst, protože ona je jedla taky, když závodila. Tabletky prý zformovaly její postavu a zajistily jí zdraví.

Povídali že mu hráli! Prášky nejsou léky, které musejí mít zaručené testované účinky, ale tak zvané potravinové doplňky, jejichž reklamní agenti včetně Katky mohou tlachat, co se jim zlíbí.

Nakonec Katka přihodí jednu lež hrubého zrna. Nabízí, že pošle zadarmo tabletky na třicet dnů. Malým písmem dole na letáku je upřesněno, že to ve skutečnosti stojí 49 korun.  

Kupte si tabletky. Určitě vám pomohou! Vaše Katka. 

Horydoly.cz Mistrovství světa v klasickém lyžování 2009

Dluhy se nebezpečně lepí na Katku

Kateřina Neumannová stále propaguje Trentino

Dluhy ať splatí Katka s Jindrou

Neumannová je z toho zatím venku

Neumannová chce záruky

Zaplatili Neumannové, aby vychvalovala Trentino

Každý dáme Katce dvě stovky všimného

Bém se asi zbláznil

Bursík nepojede do Liberce

Neumannová škodí běžkařům

Organizátoři Světového poháru v Liberci dělají běžkařům medvědí službu

Běžkování v Liberci

SDÍLEJ:

Diskuse

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-čtyři:

  • Captcha Image

Diskuze k článku

síla

Autor článku zjevně chce především naházet špínu. 

1) "Ne že by Dolomity nebyly krásné hory a že by tam nevařili výborné těstoviny, ale zajímavých regionů je v Evropě mnoho dalších. Proč mi to tedy sakra cpe do hlavy zmalovaná důra na tiskové konferenci a potažmo v telce nebo časáku? To jí to fakt mám spolknout i s navijákem?"
PANE, tomuhle se říká REKLAMA!  Prostě za peníze řekne že všem doporučuje Dolomity, netuším co proti tomu máte. Ani raději nedomýšlet co si musíte myslet o všech lidech, kteří v reklamně hráli a nikdy žádné veřejné peníze nezpronevěřili.

2) "Povídali že mu hráli! Prášky nejsou léky, které musejí mít zaručené testované účinky, ale tak zvané potravinové doplňky, jejichž reklamní agenti včetně Katky mohou tlachat, co se jim zlíbí."
ZROVNA rybí tuk považuji za velmi vhodný doplněk stravy :) naopak spíše nedůvěryhodné vidím léky, protože většina z nich pouze POTLAČUJE PŘÍZNAKY a neléčí! Ale hlavní je že mají prověřené účinky, že...
Doplněk stravy je například i vitamin C apod. Ovoce a zeleninu v obchodech nikdo na množství účinných látek netestuje. Ale autor zřejmě chce naznačit že dokud nejste nemocní, tak si žerte jako prasata a pak sáhněte po lécích (tady už mu nevadí dolování veřejných peněz zdravotnictví místo abychom o sebe pečovali sami za své a nechodili k doktorům dokud to není nezbytné).
Nicméně nedůvěryhodnost doplňků stravy nijak nedoložil, ani to, že je snad sama neumannová neměla skutečně během kariery brát. Já naopak neznám profi sportovce (možná vyjma Jágra :) ale to jsou jen výjimky potvrzující pravidlo) který doplňky stravy nebere.
Zkrátka body 2 a 3 úúúúúúplně mimo realitu.

  • Autor Radek
  • Datum a čas 5.12.2015 23:38
Reaguj
Nechutné kydání sraček

Vážený Martine, budeme rádi za nějaký argument. O exkrementech jste nám toho už sdělil docela dost.

Reaguj
Nechutné kydání sraček

Neznám motivaci k tomuto nechutbému kydání sraček na ženskou, která, na rozdíl od autora sraček,  něco dokázala. A k mistrovství v Liberci - tam ke skutečnému úniku peněz a hlavním problémům došlo dávno před příchodem Neumannové, byť ona si účast mohla odpustit - pak by se kydalo na noname lidi, protože v té fázi už by to nedal dohromady nikdo. Celá myšlenka akce ve Vesci byla nesmyslná a pravděpodobně tam šlo o vše možné, jen ne o zájem uspořádat kvalitní mistrovství.

  • Autor martin
  • Datum a čas 2.3.2013 15:59
Reaguj
Proč pošpiňujete olympijskou vítězku?

Už nadpis tohoto příspěvku mne trochu irituje. Slušná kritika snad není pošpiňování  a jestli je někdo olympijskýn vítězem nebo byl prvním v Tour de France podle mne při kritice nehraje roli. Že celá záležitost v Liberci měla jistou pachuť, to si snad mnohý z nás uvědomuje. Ať už to bylo vědomé nebo nevědomé pochybení. Je faktem, že člověk na „výslunní“, že člověk pod reflektory obecného zájmu, že člověk „veřejný“ se prostě podle toho musí chovat, bohužel, nebo bohudík. Musí se transparentně chovat a transparentně žít. Je jasné, že to není nikdy úplně jednoduché, atmosféra ve špičkovém sportu není ta atmosféra, kterou má ten člověk potom na krku – někdo se s tím dokáže vypořádat dobře, někdo hůře. Někdo začne prodávat zmrzlinu a myslí si, že všichni po ní touží podobně jako kdysi toužili po obličeji tohoto sportovce v televizi – a ono to nemusí klapnout. Hrát třeba špičkově házenou anebo plavat za nějaký manšaft je něco jiného než navrhovat třeba židle do kuchyně a nebo prostě podnikat. Ne každý to zvládne viz hromady konkrétních případů..

Reaguj
Módní policie

Kozačky a jeansy nechte být, ale když Baumruk s Vichnarem dostali baráky od megapodvodníka Charouse, tak je na chvilku stáhli z televizte, ale jeden teď zase hlásí a druhý byl v televizní radě a úkoloval ředitele :( Kateřina je z toho sice viditelná ale malá rybka

  • Autor Nobody
  • Datum a čas 23.2.2013 18:32
Reaguj
Módní policie

Co to je za outfit? Jarda ještě v pohodě, ale Katka už přes čáru. Co je to za akci, že se takhle nemožně předvádí?????  A ten maskézní makeup je vidět i na neostrých fotkách!!!!!!!

  • Autor Petra
  • Datum a čas 23.2.2013 15:00
Reaguj
Proč pošpiňujete olympijskou vítězku?

Jiří, na Kateřinu Neumannovou jsem nepěl chválu už proto, že nejsem sportovní redaktor a nikdy jste tudíž nepsal o jejích sportovních výsledcích. Zároveň osobně nepociťuji žádné velké štěstí, když kdokoliv vyhraje ve sportu s výjimkou chvilek, kdy si jdu sám zahrát fotbálek nebo basket s kamarády a podaří se mému družstvu dát gól nebo koš.

Kateřině Neumannové se věnujeme dlouhodobě od té doby, kdy její činost začala zasahovat do cestovního ruchu a rekreačních outdoorových aktivit, což je obor Horydoly. Sto milionů ztracených korun, které ona v Libverci podepsala, je docela dost na to, abychom o tom psali. O vývoji této kausy informujeme podrobně (viz seznam odkazů na starší články na závět tohoto textu).

Podivná reklama na podivný prášek ve stylu nejhorších zásilkový služeb je jenom trešničkou na dortu. Zda je to solidní inzerce nebo ne, můžeš posoudit na reklamních letácích, které jsou připojené v kopiích.

Zaměstnání na Ministerstvu obrany je pro veřejnost také podivné. Očekával bych, že tak známá osobnost bude dělat nějakou transparentní práci ve státní správě, bude o ní mluvit ona nebo její nadřízení a ukazovat, jak ji využívají ve prospěch občanů této země. Nebo bude pracovat ve službách privátního sektoru, a tam si bude dělat, co chce. (Nedávno jsme viděl třeba Bodie Millera v Söldenu, jak uděloval ceny prckům na dětských závodech a sloužil jim jako vzor - dělal to s úsměvem a určitě cítil, že děti si to budou pamatovat celý život. Bjorn Daehlie má zase vlastní značku. oblečení. Dominator ji taky měl a slušně zkrachoval - myslím opravdu slušně, prostě to zabalil a splatil všechny své dluhy. Jágr si pořídil soukromý hokejový klub. Atd...)  
 

Reaguj
Proč pošpiňujete olympijskou vítězku?

Kolik má naše republika olympijských vítězů , abychom na jednoho z nich mohli psát tyto články? Kdo z redaktorů byl u všech jednání u neúspěšné MS v Liberci a věděl zákulisí celého mistrovství. Kdo by nevyužil možnost si vydělat reklamou ? Nebo je to závist , že nemůžu být stejně úspěšný . proč zrovna musíte si brát za terč paní Neumannovou a nevyberete si pana Šebrleho , který je všude a ještě na OH 2012 vzal možnost účasti mladému kolegovi, aby pak odstoupil. 

Pokud nevím vše nepíšu závěry a neopodstatněné soudy. Kdyby žila paní Neumannová jinde než u nás ,již by do smrti žila ze svých ohromných úspěchů vykoupených pro Vás nepředstavitelnou  dřinou po dlouhá léta . A jakou udělala reklamu České republice ve světě to snad musí vědět i malé dítě.

P.S.

jistě jste jí dříve oslavoval a pěl chválu a byl nevýslovně šťastný když vyhrále OH . 

Reaguj
Celkem 8 příspěvků v diskuzi


Šéf národního parku České Švýcarsko byl odvolán

Šéf národního parku České Švýcarsko byl odvolán

Ředitel Správy národního parku České Švýcarsko Pavel Benda byl k dnešnímu dni odvolán ministryní životního prostředí Annou Hubáčkovou (KDU-ČSL). Podle ní nedostatečně komunikoval s obcemi a nezvládl krizové řízení. Blíže pravdě budou ovšem... celý článek

Podzimní a zimní sezona veletrhů se rozjíždí

Výlovy rybníků 2022 říjen - 2. část

registrovat

Hledáte si ubytování v ČR nebo na Slovensku? Doporučujeme chaty a chalupy k pronájmu za nejlepší ceny. I levné ubytování si najdete na portálu MegaUbytko.cz.
Super volbou na letní rekreaci je určitě ubytování Velký Meder. Turistům a nadšencům hor by se mohlo hodit ubytování Vysoké Tatry, kde najdete ty nejlepší chaty a chalupy.
Získejte bonus za vklad v nejlepším online kasinu v České republice.
Cestovní pojištění od Porovnej24.cz
Online cz casino s licenci slot-vegas.czNejčtenější články

Brdy AKTUÁLNĚ 2022

Brdy AKTUÁLNĚ 2022

Pražské, plzeňské a středočeské hory Brdy jsou divoké, vysoké, romantické a přitom je mají obyvatelé velkých měst doslova za humny. Čtěte novinky z Brd a Podbrdí.
Praha AKTUÁLNĚ 2022

Praha AKTUÁLNĚ 2022

LIBEŇ Malé zprávy z velkého města přinášíme pro turisty a návštěvníky.
Češi v přírodě výrazně hýbou tržbami obchodů se sportovním vybavením

Češi v přírodě výrazně hýbou tržbami obchodů se sportovním vybavením

Příroda stále láká a i během končícího léta neupadá zvýšený zájem po sportovním vybavení. Češi houfně vyrazili do přírody, což si užívají především řetězce obchody zaměřené na sport. Jaké vybavení je
Alpy.cz změnily sekci Alpenvereinu: Innsbruck mění za Austria

Alpy.cz změnily sekci Alpenvereinu: Innsbruck mění za Austria

Největší český zprostředkovatel členství v rakouském Alpském spolku změnil sekci. Cestovní kancelář Alpy začíná prodávat průkazky Alpenverein včetně pojištění od sekce Austria. Dosud to byla sekce Innsbruck a před tím sekce Linz. 
Dámské i pánské šperky na každodenní nošení

Dámské i pánské šperky na každodenní nošení

Šperk je ryze statusová záležitost. Jeho nositel ukazuje své místo ve společnosti, ukazuje na sociální postavení a také připomíná své životní preference. Platí to nejen v nejvyšší cenové hladině vyhrazené pro boháče,

Kalendář akcí Zobrazit všechny akce

AKCE KDE INFO KDY ČAS
Intermot - veletrh Španělsko, Madrid 4.-9.10. Cyklo a moto 4.10.
Designblok Praha 5.-9.10. 5.10.
Dárkonoši od Ježíška po Santa Clause Uherské Hradiště, Slovácké muzeum 6.10.-8.1. Výstava 6.10.
Festival vína Český Krumlov 7.10.-25.11. 7.10.
Velká zámecká - výstava o koních Pardubice, zámek 8.10. 13:00
Velká pardubická Pardubice Steeplechase 9.10.
Transexpo - veletrh Polsko, Kielce 12.-14.10. Veřejná doprava 12.10.
Knižní veletrh Havlíčkův Brod 14.-15.10. 14.10.
Rábl Fest - outdoorový festival Rabštejn 14.-16.10. 14.10.
GO a Regiontour - veletrh Brno, Výstaviště 20.-23.10. 20.10.

Diskuse

rychlá půjčka do 24 hodin jan, 6.10.2022 16:43, 1 příspěvek
Boombon Boombon, 4.10.2022 8:02, 6 příspěvků
proti pervitinu laciné a ... Seeker, 3.10.2022 16:37, 6 příspěvků
Cena? Horydoly, 3.10.2022 13:52, 6 příspěvků
proti pervitinu laciné a ... Lukas B., 3.10.2022 12:15, 6 příspěvků
JEN DOBŘE Honza, 3.10.2022 11:53, 1 příspěvek
Cena? Honza, 3.10.2022 11:43, 6 příspěvků
Cena? Lesní zákon, 3.10.2022 10:15, 6 příspěvků
Barefooty Šlojíř, 30.9.2022 12:56, 4 příspěvky
INU Horydoly, 30.9.2022 12:54, 2 příspěvky

Fórum Zobrazit všechny příspěvky

Bobr Cup Horydoly , 2.10.2022 0:49
Běžecké závody 2022 Horydoly , 29.9.2022 12:48
KLM Premium Comfort Horydoly Open, 23.9.2022 13:41
Portugalský LUGGit vstupu... Horydoly Open, 23.9.2022 13:35
Re: Vysoké Tatry Horydoly , 12.9.2022 11:15
Re: Subscribing to Your S... Kuba Turek, 26.8.2022 0:16
Horydoly.cz Horydoly , 26.8.2022 0:13
Re: Výběr elektrokola linki@krolkaro.pl, 24.8.2022 12:07