Malý hlasový překladač jako pomocník s cizími jazyky

Malý hlasový překladač jako pomocník s cizími jazyky
Malý elektronický překladač.
Autor snímku Vasco
SDÍLEJ:

OUTDOOROVÉ VYBAVENÍ Potřebujete rychle přeložit větu z angličtiny nebo jiné cizí řeči do češtiny? Nerozumíte cizím jazykům, ale chcete se domluvit? Chtěli jste se zeptat na malý ale důležitý detail ale chyběly Vám slova? Nemáte slovní zásobu a chcete si popovídat v angličtině? Možná si budete chtít pouze přečíst jídelní lístek a vybrat si vaše oblíbené anglické jídlo? Na všechny tyto potíže máme řešení. Takovýchto situací, ve kterých budete muset komunikovat v cizích jazycích, bude čím dál více a více.

Co je to překladač vět a slov?

Populace lidí na světě je zhruba 7,8 miliard a neustále roste. Vzhledem k tomu, že žijeme na jedné planetě, je potřeba okolnímu světu porozumět. Překládáme všechno do svých rodných jazyků. Úplně všechno! Tam kde končí jiné populární překládací aplikace, které všichni používáme na počítačích a v telefonech tam začíná elektronický překladač vět a slov. Překladač, který překládá celé věty. Překladač mluveného slova, nebo překladač fotografií? Jak je libo dnes máme jedno zařízení, které to vše má v jednom obalu.

Za posledních 30 let jsme se nečekaně stali přímými svědky technologické revoluce. Více a rychleji cestujeme, více čteme, více píšeme a hlavně více komunikujeme. Nikdy předtím jsme neposílali a neodebírali tolik informací jako dnes. Pomocí internetu a mobilních síti jsme zaplaveni různými informacemi.

Na obrazovce vašeho PC, tabletu nebo mobilu budete schopni přeložit vše, protože vám to umožnila technologie. Výuka cizích jazyků je důležitá, ale z vlastní zkušenosti víme, že postačí, znát základní slova. Pokud je neznáte a neměli jste na to čas – budete potřebovat pomocníka. Ideální by byl překladatel - tlumočník, ale ten je nejlepší a zároveň nejdražší a určitě by s vámi nemohl být všude a napořád. Proto jsou zde elektronické překladače, které vám umožní přeložit cokoliv a kdekoliv.

Mluví a odpovídá elektronický překladač, tak, abychom si rozuměli?

Technologie je zde pro všechny. Technologická novinka a nový směr v oblasti hlasových překladačů. Překladač Vasco Translator M3 – to je nejenom pohodlná komunikace, protože přeloží to, co říkáte, do více než 70 jazyků. To je zároveň jednoduché a intuitivní ovládání. Překlady jsou okamžité a s přesností 96 %.

Zařízení má zabudovanou SIM kartu, která vám zaručuje internet zdarma navždy. Ano není to chyba v textu. Internet zdarma, a to doživotně, samozřejmě bez jakýchkoliv dodatečných nákladů! Do elektronického překladače nemusíte nikdy dokupovat žádné dodatečné dobití. SIM karta je zabudována do překladače a je jeho integrální částí. Pomocí mobilní sítě se zařízení spojí s vybranými servery a přeloží to co potřebujete.

Překlad.

Tento hlasový překladač je navržen tak abyste se starali pouze o překlad. Translate znamená v angličtině překlad. A translator to je překladač. Tento translator M3 má nejlepší výslovnost mezi překladači. Přeložený text je nahlas vyslovený rodilým mluvčím. Překlady jsou na obrazovce a jeho ovládání je velice praktické. Postačí, že budete připojení k mobilní síti pomocí SIM karty, která Vám zaručuje překlady zdarma ve 200 zemích.

Překladač vět a textů s aplikacemi, které vám pomůžou přeložit cokoliv

Aplikace TranslaCall vám umožňuje překládat telefonní hovory. Překladač M3 překládá konverzaci na obou stranách tak, aby si obě strany hovoru snadno a lehce porozuměly.

MultiTalk aplikace umožňuje skupinové konverzace až se 100 lidmi hovořícími v různých jazycích.

Aplikace PhotoTranslator, funguje jako překladač fotografií. Vyfoťte si cokoliv co chcete přeložit. Nevíte co je tam napsané? Nevíte co znamená slovo, nebo celá věta na informační tabuli, jídelním lístku nebo v textu v novinách. S cizího jazyka a během několika vteřin to máte přeložené do svého mateřského jazyka. Elektronické věci nás obklopují ze všech stran, a proto je lepší mít jedno překládací zařízení, které bude mít všechny potřebné funkce.

Takovéto zařízení by mělo být primárně: intuitivní, rychlé a funkční. Mělo by překládat slova a celé věty, měl to být tlumočník, který Vás nezklame a bude znát všechny slova. Ještě by mohl i dlouho vydržet na jedno nabití a třeba by vás mohl učit nová slovíčka. To již není science fiction, to je okamžitý překladač od Vasco Electronics.   

Cizí jazyky již nejsou problémem v komunikaci

Náš svět je již na vždy spojen s technologií, která v posledních letech udělala největší pokrok v naší historii lidstva. Zdá se, že jsme již vynalezli mnoho, ale ono toho je ještě nekonečno před námi. Pokročili jsme v komunikačních technologiích natolik, že můžeme komunikovat okamžitě se známým z jakéhokoliv místa na světě a to pomocí videohovoru. Dokážeme se spojit s kýmkoliv, v reálném čase, ale potřebujeme jim porozumět.

Cizí jazyky se musíme učit, abychom porozuměli okolnímu světu a hlasový překladač je zde, aby pomáhal v komunikaci mezi lidmi. Tento kapesní překladač otevírá cestu do světa a do jeho jazyků. Pokud jste zkušený překladatel nebo rodilý mluvčí ve dvou či více jazycích, tak toto zařízení použijete pouze v jazycích, které neznáte nebo když si opravdu nevzpomenete na slovo, které vypadlo z hlavy.

Překlad. 

Když s jazyky teprve začínáte, je to ideální řešení. Vše bez poplatků v jedné “krabičce”. Zkuste to třeba jen proto abyste si přečetli co píšou v cizojazyčných novinách a zdali je stejné jako u nás.

Minulý rok v listopadu se konala celosvětová premiéra nového překladače od společnosti Vasco Electronics, a tímto i vám představujeme hlasový překladač Vasco Translator M3. Je to nástupce překladače Vasco Mini 2, jednoho z nejlepších elektronických překladačů na trhu a vítěze ceny GLOMO Award 2020. Před pár měsíci jsme obdrželi prestižní cenu Red Dot Design Award, v kategorii Product Design 2021. Je to jedno z nejprestižnějších ocenění v oblasti průmyslového designu.

Horydoly.cz Outdoorové vybavení 2021

Hlasový překladač Vasco Translator
Silniční elektrokolo Argon Subito

Softshellové bundy Kilpi

Golfová podložka Welling Putt

Prémiová rakev na auto Thule Vector
 
Skleněné obrazy WallMuralia
Obrazy na skle, plátně a hodinách
Domácí vůně Sabon

Mikiny s potiskem Bittersweet Paris
 
Ergonomická nosítka pro děti Be Lenka

Latexové a nitrilové rukavice Inhand

Outdoorové a pracovní oblečení Tomis.cz

Lisy na plastové lahve Ecopress

Praktické zero waste vychytávky na pití a svačiny

All In Packaging: lahve, kelímky, tuby

2020 - 2019 - 2018 - 2017 - 2016 - 2015 - 2014
2013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2008 

SDÍLEJ:

Diskuse

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-čtyři:

  • Captcha Image

Diskuze k článku

Celkem 0 příspěvků v diskuzi


S těmito aplikacemi pro cestovatele si užijete léto ještě víc

S těmito aplikacemi pro cestovatele si užijete léto ještě víc

Naplánujte si cestování během léta efektivně a pohodlně. Představujeme vám užitečné aplikace, které se stanou vašimi parťáky při objevování nových míst. Vše mezi sebou snadno nasdílíte, ať má každý člen výpravy... celý článek

TOP 4 tipy na levné cestování

Annapurna Circuit Trek with Tilicho Lake

registrovat

Hledáte si ubytování v ČR nebo na Slovensku? Doporučujeme chaty a chalupy k pronájmu za nejlepší ceny. I levné ubytování si najdete na portálu MegaUbytko.cz.
Super volbou na letní rekreaci je určitě ubytování Velký Meder. Turistům a nadšencům hor by se mohlo hodit ubytování Vysoké Tatry, kde najdete ty nejlepší chaty a chalupy.
Získejte bonus za vklad v nejlepším online kasinu v České republice.
Cestovní pojištění od Porovnej24.cz
Online cz casino s licenci slot-vegas.czNejčtenější články

TOP 4 tipy na levné cestování

TOP 4 tipy na levné cestování

Dovolená za levno nebo cestovatelská výprava ještě levněji? Turistika za malé peníze do dalekých zemí je snem mnoha cestovatelů. Abychom opravdu ušetřili, je dobré si předem ujasnit naše finanční možnosti
Batohy: kolik jich potřebujete?

Batohy: kolik jich potřebujete?

Každý z nás potřebuje několik batohů. Nejméně jeden městský batůžek, druhý sportovní batoh podle svého zaměření a třetí velký batoh na cestování.
S těmito aplikacemi pro cestovatele si užijete léto ještě víc

S těmito aplikacemi pro cestovatele si užijete léto ještě víc

Naplánujte si cestování během léta efektivně a pohodlně. Představujeme vám užitečné aplikace, které se stanou vašimi parťáky při objevování nových míst. Vše mezi sebou snadno nasdílíte, ať má každý člen výpravy

Kalendář akcí Zobrazit všechny akce

AKCE KDE INFO KDY ČAS
Smetanova Litomyšl Litomyšl 9.6.-5.7. Hudba 5.7.
Eurobike - veletrh Německo, Frankfurt 13.-17.7. Cyklistika 13.7.
Zahrada Čech - veletrh Litoměřice 9.-14.9. 9.9.
Kůň - veletrh Lysá nad Labem 16.-18.9. 16.9.
GO a Regiontour - veletrh Brno, Výstaviště 20.-23.10. 20.10.
Touristik a Caravaning - veletrh Německo, Lipsko 16.-20.11. 16.11.
Vertical Pro - veletrh Německo, Friedrichshafen 25.-26.11. 25.11.
Polabské vánoční trhy Lysá nad Labem 2.-18.12. 2.12.
Hoga - veletrh Německo, Norimberk 15.-17.1. 15.1.
Interalpin - veletrh Rakousko, Innsbruck 19.-21.4. Horské technologie 19.4.

Diskuse

Příspěvek Honza, 3.7.2022 10:52, 1 příspěvek
kozáci píší (Repinův obraz) Horydoly, 30.6.2022 18:01, 24 příspěvků
kozáci píší Horydoly, 30.6.2022 17:59, 24 příspěvků
čeština se mění a posouvá Lukas B., 30.6.2022 15:43, 24 příspěvků
Pro a proti Piký, 30.6.2022 14:23, 24 příspěvků
Pro a proti Adéla, 30.6.2022 13:11, 24 příspěvků
Lidl Honza, 30.6.2022 11:25, 1 příspěvek
Potřebuješ půjčku? Petr Buzek, 28.6.2022 11:50, 1 příspěvek
Obnovené rybníky na koupání Šlojíř, 28.6.2022 11:15, 2 příspěvky
pp široký kámen Lukas B., 28.6.2022 10:33, 2 příspěvky

Fórum Zobrazit všechny příspěvky

Hello, everyone Elmer1493muple Elmer1493muple, 3.7.2022 11:42
Svět se klame! Chybí mu p... milan šupa, 9.6.2022 18:49
Re: Střední Čechy turistické Horydoly , 7.6.2022 11:57
Re: Střední Čechy turistické Horydoly , 7.6.2022 11:54
Vesmír na dosah ruky Horydoly , 7.6.2022 11:51
Zveme vás na koloběžkový ... Horydoly , 7.6.2022 11:45
Elektrokoloběžky Horydoly Open, 24.5.2022 9:52
Adam Ondra v magazínu Sport Petr Šlajer, 20.5.2022 7:45