Malý hlasový překladač jako pomocník s cizími jazyky

Malý hlasový překladač jako pomocník s cizími jazyky
Malý elektronický překladač.
Autor snímku Vasco
SDÍLEJ:

OUTDOOROVÉ VYBAVENÍ Potřebujete rychle přeložit větu z angličtiny nebo jiné cizí řeči do češtiny? Nerozumíte cizím jazykům, ale chcete se domluvit? Chtěli jste se zeptat na malý ale důležitý detail ale chyběly Vám slova? Nemáte slovní zásobu a chcete si popovídat v angličtině? Možná si budete chtít pouze přečíst jídelní lístek a vybrat si vaše oblíbené anglické jídlo? Na všechny tyto potíže máme řešení. Takovýchto situací, ve kterých budete muset komunikovat v cizích jazycích, bude čím dál více a více.

Co je to překladač vět a slov?

Populace lidí na světě je zhruba 7,8 miliard a neustále roste. Vzhledem k tomu, že žijeme na jedné planetě, je potřeba okolnímu světu porozumět. Překládáme všechno do svých rodných jazyků. Úplně všechno! Tam kde končí jiné populární překládací aplikace, které všichni používáme na počítačích a v telefonech tam začíná elektronický překladač vět a slov. Překladač, který překládá celé věty. Překladač mluveného slova, nebo překladač fotografií? Jak je libo dnes máme jedno zařízení, které to vše má v jednom obalu.

Za posledních 30 let jsme se nečekaně stali přímými svědky technologické revoluce. Více a rychleji cestujeme, více čteme, více píšeme a hlavně více komunikujeme. Nikdy předtím jsme neposílali a neodebírali tolik informací jako dnes. Pomocí internetu a mobilních síti jsme zaplaveni různými informacemi.

Na obrazovce vašeho PC, tabletu nebo mobilu budete schopni přeložit vše, protože vám to umožnila technologie. Výuka cizích jazyků je důležitá, ale z vlastní zkušenosti víme, že postačí, znát základní slova. Pokud je neznáte a neměli jste na to čas – budete potřebovat pomocníka. Ideální by byl překladatel - tlumočník, ale ten je nejlepší a zároveň nejdražší a určitě by s vámi nemohl být všude a napořád. Proto jsou zde elektronické překladače, které vám umožní přeložit cokoliv a kdekoliv.

Mluví a odpovídá elektronický překladač, tak, abychom si rozuměli?

Technologie je zde pro všechny. Technologická novinka a nový směr v oblasti hlasových překladačů. Překladač Vasco Translator M3 – to je nejenom pohodlná komunikace, protože přeloží to, co říkáte, do více než 70 jazyků. To je zároveň jednoduché a intuitivní ovládání. Překlady jsou okamžité a s přesností 96 %.

Zařízení má zabudovanou SIM kartu, která vám zaručuje internet zdarma navždy. Ano není to chyba v textu. Internet zdarma, a to doživotně, samozřejmě bez jakýchkoliv dodatečných nákladů! Do elektronického překladače nemusíte nikdy dokupovat žádné dodatečné dobití. SIM karta je zabudována do překladače a je jeho integrální částí. Pomocí mobilní sítě se zařízení spojí s vybranými servery a přeloží to co potřebujete.

Překlad.

Tento hlasový překladač je navržen tak abyste se starali pouze o překlad. Translate znamená v angličtině překlad. A translator to je překladač. Tento translator M3 má nejlepší výslovnost mezi překladači. Přeložený text je nahlas vyslovený rodilým mluvčím. Překlady jsou na obrazovce a jeho ovládání je velice praktické. Postačí, že budete připojení k mobilní síti pomocí SIM karty, která Vám zaručuje překlady zdarma ve 200 zemích.

Překladač vět a textů s aplikacemi, které vám pomůžou přeložit cokoliv

Aplikace TranslaCall vám umožňuje překládat telefonní hovory. Překladač M3 překládá konverzaci na obou stranách tak, aby si obě strany hovoru snadno a lehce porozuměly.

MultiTalk aplikace umožňuje skupinové konverzace až se 100 lidmi hovořícími v různých jazycích.

Aplikace PhotoTranslator, funguje jako překladač fotografií. Vyfoťte si cokoliv co chcete přeložit. Nevíte co je tam napsané? Nevíte co znamená slovo, nebo celá věta na informační tabuli, jídelním lístku nebo v textu v novinách. S cizího jazyka a během několika vteřin to máte přeložené do svého mateřského jazyka. Elektronické věci nás obklopují ze všech stran, a proto je lepší mít jedno překládací zařízení, které bude mít všechny potřebné funkce.

Takovéto zařízení by mělo být primárně: intuitivní, rychlé a funkční. Mělo by překládat slova a celé věty, měl to být tlumočník, který Vás nezklame a bude znát všechny slova. Ještě by mohl i dlouho vydržet na jedno nabití a třeba by vás mohl učit nová slovíčka. To již není science fiction, to je okamžitý překladač od Vasco Electronics.   

Cizí jazyky již nejsou problémem v komunikaci

Náš svět je již na vždy spojen s technologií, která v posledních letech udělala největší pokrok v naší historii lidstva. Zdá se, že jsme již vynalezli mnoho, ale ono toho je ještě nekonečno před námi. Pokročili jsme v komunikačních technologiích natolik, že můžeme komunikovat okamžitě se známým z jakéhokoliv místa na světě a to pomocí videohovoru. Dokážeme se spojit s kýmkoliv, v reálném čase, ale potřebujeme jim porozumět.

Cizí jazyky se musíme učit, abychom porozuměli okolnímu světu a hlasový překladač je zde, aby pomáhal v komunikaci mezi lidmi. Tento kapesní překladač otevírá cestu do světa a do jeho jazyků. Pokud jste zkušený překladatel nebo rodilý mluvčí ve dvou či více jazycích, tak toto zařízení použijete pouze v jazycích, které neznáte nebo když si opravdu nevzpomenete na slovo, které vypadlo z hlavy.

Překlad. 

Když s jazyky teprve začínáte, je to ideální řešení. Vše bez poplatků v jedné “krabičce”. Zkuste to třeba jen proto abyste si přečetli co píšou v cizojazyčných novinách a zdali je stejné jako u nás.

Minulý rok v listopadu se konala celosvětová premiéra nového překladače od společnosti Vasco Electronics, a tímto i vám představujeme hlasový překladač Vasco Translator M3. Je to nástupce překladače Vasco Mini 2, jednoho z nejlepších elektronických překladačů na trhu a vítěze ceny GLOMO Award 2020. Před pár měsíci jsme obdrželi prestižní cenu Red Dot Design Award, v kategorii Product Design 2021. Je to jedno z nejprestižnějších ocenění v oblasti průmyslového designu.

Horydoly.cz Outdoorové vybavení 2021

Hlasový překladač Vasco Translator
Silniční elektrokolo Argon Subito

Softshellové bundy Kilpi

Golfová podložka Welling Putt

Prémiová rakev na auto Thule Vector
 
Skleněné obrazy WallMuralia
Obrazy na skle, plátně a hodinách
Domácí vůně Sabon

Mikiny s potiskem Bittersweet Paris
 
Ergonomická nosítka pro děti Be Lenka

Latexové a nitrilové rukavice Inhand

Outdoorové a pracovní oblečení Tomis.cz

Lisy na plastové lahve Ecopress

Praktické zero waste vychytávky na pití a svačiny

All In Packaging: lahve, kelímky, tuby

2020 - 2019 - 2018 - 2017 - 2016 - 2015 - 2014
2013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2008 

SDÍLEJ:

Diskuse

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-čtyři:

  • Captcha Image

Diskuze k článku

Celkem 0 příspěvků v diskuzi


registrovat

Hledáte si ubytování v ČR nebo na Slovensku? Doporučujeme chaty a chalupy k pronájmu za nejlepší ceny. I levné ubytování si najdete na portálu MegaUbytko.cz.
Super volbou na letní rekreaci je určitě ubytování Velký Meder. Turistům a nadšencům hor by se mohlo hodit ubytování Vysoké Tatry, kde najdete ty nejlepší chaty a chalupy.
Získejte bonus za vklad v nejlepším online kasinu v České republice.
Cestovní pojištění od Porovnej24.cz
Online cz casino s licenci slot-vegas.czNejčtenější články

Manaslu Round Trekking

Manaslu Round Trekking

Manaslu Round Trek is one that perfect trekking destination to enjoying the wide ranges of mountain ranges and exciting Himalayan pass experience. This Manaslu Trekking takes you to lap of the eight
Manuál pro cestování s dětmi: Jak plánovat a nic nezapomenout?

Manuál pro cestování s dětmi: Jak plánovat a nic nezapomenout?

S příchodem dětí se částečně mění i naše zvyky. A pro případ cestování toto tvrzení platí dvojnásobně. Za svobodna stačilo jen koupit letenky nebo nastartovat auto a vyrazit. Přestože se může zdát, že cestování
30 druhů sněhu

30 druhů sněhu

Eskymácký slovník.

Kalendář akcí Zobrazit všechny akce

AKCE KDE INFO KDY ČAS
Afrikou na kole - diashow Mnichovo Hradiště, kino Přednáší T. Šíma 18.1. 18:00
Mezinárodní festival outdoorových filmů Výrovka Výběr nejlepších snímků 29.1. 11:00
Namibie - diashow Mnichovo Hradiště, kino Přednáší R. Tkáčiková 8.2. 18:00
Slovakiatour - veletrh Bratislava, Incheba 9.-12.2. 9.2.
Tourfilm - uzávěrka přihlášek Praha 22.2.
Boat Show - veletrh Bratislava, Incheba 10.-13.3. Cyklistika, lodě, rybářství 10.3.
Bike Show - veletrh Dánsko, Kodaň 12.-13.3. 12.3.
Holiday World - veletrh Praha, Letňany 18.-20.3. 18.3.
For Bikes and Sport - veletrh Praha, Letňany 25.-27.3. 25.3.
COTTM - veletrh Čína, Peking 29.-31.3. Cestovní ruch 29.3.

Diskuse

educational blogs statanalytics, 18.1.2022 7:20, 117 příspěvků
Výborné reportážní fotky Novinář, 17.1.2022 22:04, 1 příspěvek
Google IT, 14.1.2022 17:26, 8 příspěvků
Google Kuba Turek, 13.1.2022 14:26, 8 příspěvků
Google It?, 13.1.2022 13:16, 8 příspěvků
Jak zvýšit chuť na sex? Filiponko, 12.1.2022 15:08, 1 příspěvek
vůdce/průvodce/kámoš/příb... Lukas B., 12.1.2022 9:26, 3 příspěvky
Google IT, 12.1.2022 8:05, 8 příspěvků
Google Novinář, 11.1.2022 21:07, 8 příspěvků
Go Running Olda, 11.1.2022 20:58, 1 příspěvek

Fórum Zobrazit všechny příspěvky

Re: Beskydy na lyžích Horydoly , 14.1.2022 23:43
Re: Sexuální výchova na š... Karol Strejček, 14.1.2022 13:11
Muzeum stříbra Horydoly , 14.1.2022 9:55
Undus vede Karlovarské le... Horydoly , 13.1.2022 21:52
Prohlídky středočeských k... Horydoly , 10.1.2022 18:00
Re: Střední Čechy turistické Horydoly , 10.1.2022 8:09
Re: Podavam na vas trestn... Kuba Turek, 9.1.2022 17:06
Podavam na vas trestni oz... Horydoly , 9.1.2022 15:43