Řeky AKTUÁLNĚ 2008

Řeky AKTUÁLNĚ 2008
Příprava na plavbu po Lomnici.
Autor snímku Mates
SDÍLEJ:

Voda pro vodáky v Česku obvykle teče jenom někde a někdy. Přinášíme informace, které by vás mohly zajímat, pokud se chystáte na prázdninové putování po řece i víkendové splutí potoka.

28. prosince
Střední Jizera

Ideální množství vody teče v Jizeře z Turnova do Mnichova Hradiště. Drobné peřeje zrychlují plavbu, všechny jezy jsou ovšem nesjízdné. Jez v Hubálově se přenáší velmi dlouze vpravo (zastavit před náhonem, lodě se nosí po silnici skrze areál učiliště a na vodu je lze dát až za zahrádkami), jez před Mnichovým Hradištěm se přenáší krátce vpravo (zastavit raději dříve, proud silně táhne do jezu), pod Hradištěm vlevo. Mohelka a Zábrdka jsou již kvůli mrazu nesjízdné.
(Horydoly)

26. prosince
Mohelka

Ač se ochlazuje, Mohelka má pěknou vodu. Dá se splout ze Sychrova, ale možná až z Hodkovic.
(Horydoly)

6. prosince
Čertovské voleje zrušeny

Dnešní závod Čertovské voleje byl zrušen. Měl to být jako každý rok souboj raftů na Vltavě v Praze.
(Hydromagazín)

3. prosince
Eskymování v Česku

Výuku a procvičování eskymáckých obratů po celou zimu eviduje vodácký server Raft.cz
(Horydoly)

29. listopadu
Botič na Hostivařské přehradě

Částečně vypuštěná Hostivařská přehrada v Praze obnažila původní koryto Botiče. Na kajaku je teď možné splout krátký úsek od malého jezu v Petrovicích do dvou třetin nádrže a dále pokračovat po hladině až k přehradě.
(Horydoly)

VIDEO

Stáhněte Botič v Hostivaři (32 MB, MPG, 1:35 min)

Podívejte se na YouTube (horší kvalita)

 

14. listopadu
Enns

Nízký stav vody na Enži vhodný pro splutí vstupních peřejí Gesäuse stále trvá.
(Kajak.at) 

13. listopadu
Passirio

Nová přehrada na řece Passirio v severní Itálii byla uvedena do provozu. Zhoršuje podmínky pro splutí, především v soutěsce pod přehradou obtížnosti WW 5.
(Hydromagazín)

30. října
Salza a Ennns

Salza i Enže mají teď na podzim málo vody, ještě v jejich okolí nesněží, a tak se dají splout. Podívejte se na fotoreportáž.
(Kajak.at)

30. října
Jizera

Horní tok Jizery je v úseku Kořenov - Mýto - Vilémov sjetelný na kajaku.
(Hydromagazín)

29. října
Ploučnice

Dneska tekla v Mimoni voda akorát pro kanoe. Ploučnice se dala sjet už od soutoku s Panenským potokem. Voda skoro černá, ale asi přírodně. Nesmrděla a byla studená. Nemáte-li kde smočit pádlo v těchto chladných a suchých dnech - vzhůru dolů po Ploučnici!
(Vodák Marek)

16. října
Vltava

Vltava se v Praze na několik dní zahalila do mlhy. Podívejte se na nostalgickou atmosféru na hladině pod mostem Inteligence v Braníku.
(Horydoly)

13. října
Bečvárka

Splutí středočeského potoka Bečvárka se kvůli vypouštění rybníka posouvá na neděli 19. října. Tento víkend se ovšem zároveň koná i Víkend pražských toků se splutím Botiče (neděle) a Rokytky (sobota).
(Dronte, Horydoly)

9. října
Úhlava

Dolní Úhlavu je možné jakž-takž splout pod Čižickými proudy. Ostatní řeky v okolí jsou pro vodáky suché.
(Horydoly)

8. října
Mže

V neděli 12. října bude z přehrady Lučina u Tachova navýšen odtok od 7 do 12 hodin. Toho lze využít ke splutí horního toku Mže.
(Raft.cz)

Mže u Milíkova.

5. října
Berounka

Na Berounce se mělčiny objevily už i na dolním toku mezi Berounem a Prahou. Voda je mělká, ale zároveň neobvykle čistá. V Srbsku a Karlštejně lze dohlédnout na dno.
(Horydoly)

Berounka.

4. října
Otava

Otava je sjízdná pro kajaky z Rejštejna a pro kánoe z Annína. V Sušici se stává klidnou turistickou řekou. Podívejte se na fotogalerii ze Sušice. Připomínáme, že horní Otava v Národním parku Šumava se smí splouvat do 31. října.
(Horydoly)

3. října
Vils

Vils, jedna ze dvou zdrojnic Náby (Naab) je středně velká turistická řeka v Bavorsku za Rozvadovem. I přes podzimní sucho je aktuálně pro kajaky sjízdná z Ambergu.
(Horydoly)

1. října
Soča

Na Soče zavádějí místní úřady tvrdé kontroly a pokuty nelincencovaných vodáckých cestovních kanceláří. Přečtěte si podrobnosti.
(Raft.cz)

26. září
Úslava

Koryto Úslavy je zanesené v Blovicích na délku padesáti metrů.
(Raft.cz)

25. září
Otava

Když teče v Otavě dost vody, jezdíme ji z Čeňkovy pily do Rejštejna, případně až do Sušice. V Rejštejně je hospoda Černá růžesice dál od vody na náměstí, ale za to je tu příjemně. V teple se sedí na zahrádce, v zimě uvnitř na poctivých židlích. Jídlo je průměrné, ale to v poměrech českého pohostinství znamená výborné. Dostanete hospodskou klasiku všeho druhu. Pivo jsme tu nikdy neochutnali, protože buď jsme pádlovali dál, nebo se vraceli pro auto na Čeňkárnu. O kofolu se tady výborně starají a vždycky jsme si dali velkou sklenici.
(Petr Bratský)

1. září
Vltava

Hladina horní Vltavy klesla pod stanovenou mez a ochránci národního parku zakázali plavbu z Lenory. Vyplouvat je tedy vhodné až z Vyššího Brodu.
(NP Šumava)

1. září
Tichá Orlice

Opravovaný jez v Čermné na Tiché Orlici je za střední a vyšší vody nebezpečný. Voda je odvedena do náhonu a silný proud táhne pod málo zvednutá stavidla. Přečtěte si podrobnosti.
(Raft.cz)

31. srpna
Jihlava

Všechna splutí Jihlavy během září budou zrušena. Přehrada nebude vypouštět vodu, protože se opravuje most v Ivančicích.
(Raft.cz)

30. srpna
Váh a Poprad

Střední Váh má díky srážkám v okolí Tater dostatek vody na příjemné splutí. Splout se dá i řeka Poprad už z města Poprad.
(Horydoly)

18. srpna
Enns (Enže)

Na Enži včera přestaly dlouhé deště, ale povodňový stav dosud trvá. Zvláště peřeje v Gesäuse jsou teď absolutně nesjízdné pro raftaře i kajakáře.
(Horydoly)

14. srpna
Berounka

Pod jezy na Berounce se vytvořily dlouhé mělčiny. Je potřeba přetahovat lodě.
(Horydoly)

Berounka.

 

11. srpna
Podzimní Klabava nebude

Tradiční podzimní splutí Klabavy se letos nebude konat. Organizátoři nezvládli vyjednávání s mnoha subjekty, které jsou proti vypuštění vody z přehrady. Největší potíže oproti minulým ročníkům nedělali golfisté, ale rybáři.
(Horydoly)

4. srpna
Velké řeky

Berounka je dobře sjízdná z Chrástu do Roztok. Níž je málo vody. Jizera je s potížemi sjízdná na dolním toku od Benátek do Toušně. Dá se plout po středním toku od Turnova do Mladé Boleslavi, protože se jede především po vzdutích velkých nesjízdných jezů. Labe se dá jet od Dvora Králové až třeba do Hamburku. Lužnice je splavná po celé délce od Suchdola. Morava od Desné skrze lužní lesy je sjízdná s občasným přetahováním mělčin a od Olomouce až do Dunaje zcela bez problémů. Sázava je zcela nesjízdná. Odra se dá sjet ze Suchdola.
(Raft.cz, Horydoly)

31. července
Horní Salza

Horní Salza je dobře sjízdná. Na celém úseku Klausgraben je jen jeden padlý strom do řeky, ale dá se lehce objet. Podle rakouské vyhlášky je ovšem možné splouvat jen s komerční agenturou na raftu, nebo samostatně na jedno- či dvoumístné lodi.
(Horydoly)

10. července
Sázava

Ani silné deště ve středních Čechách nijak významně nezvedly hladinu střední a dolní Sázavy. Mnohá místa jsou těžko průjezdná.
(Hana Suchá)

4. července
Vltava

Horní Vltava z Lenory od Soumarského mostu k Lipnu je stále sjízdná. Hladina vystoupala před víkendem dostatečně vysoko, aby ochránci přírody nezakázali splutí.
(Horydoly)

26. června
Kwisa

Na polské Kwise pod mostem v Kliczkově se objevily nebezpečné železné traverzy v hlavním proudu.
(Raft.cz)

25. června
Labe

Na Labi v Sasku vládne čilý provoz, ač je vody poměrně málo. Mořské kajaky a rekreační veslice musejí dávat velký pozor, kudy a jak plují. Podívejte se do aktuální fotogalerie.
(Horydoly)

Labe / Elbe.

16. června
Vltava

Vltava z Vyššího Brodu má stále dost vody pro jednoduchou jízdu na kajaku. Přečtěte si fotoreportáže.
(Dronte)

13. června
Bílina

Do Bíliny vytekla ropná skvrna pod Litvínovem. Hasiči vyloučili, že by zdrojem byl Chemopetrol jako vloni. Podívejte se na videoreportáž.
(Nova)

12. června
Úhlava

Dolní Úhlava je sjízdná téměř po celý rok. Podívejte se na aktuální video.
(Horydoly)

10. června
Poleňka

Čpavek otrávil život v říčce Poleňka. Teče poblíž Dolan nedaleko Klatov.
(MF Dnes)

9. června
Otava

Horní Otava má vodu na dolní hranici sjízdnosti pro kajaky z Čeňkovy pily a Radešova pro kánoe. Sjízdné jsou všechny jezy s výjimkou prvního (mezi Rejštejnem a Radešovem, ve kterém je ostré kamení a železné traverzy). Pozor na jez Páteček v Červených Dvorcích! Zdánlivě se dá jet i na kánoi, ale včera tam jedna laminátka skončila kvůli nárazu na dno.
(Horydoly)

2. června
Hron

Na Hronu bylo uzavřeno tábořiště Hronská Dúbrava, protože tamní zastupitelstvo vydalo zákaz stanování. Nejbližší kemp je Šášovské Podhradie.
(Raft.cz)

27. května
Ploučnice

Ploučnice se dá po dešti splout až ze Stráže pod Ralskem. Korytem teče dost hnědé vody. Sjetelné na kajaku jsou také její přítoky Panenský potok od Brniště a Svitávka z Velenic do Zákup.
(Horydoly)

Ploučnice.  

14. května
Vltava

Na Slapech stoupne voda o půl metru. Stane se tak v sobotu 17. května kvůli dávání velkých lodí na vodu po zimní přestávce.
(MF Dnes)

13. května
Vltava

Vltava pod Vyšším Brodem má ideální vodu pro začínající kajakáře a zkušené turisty na kánoích.
(Kajakar.cz)

12. května
Sázava

Dolní Sázava se dá dobře sjet na kajaku i na kánoi. Vody není moc, ale lodě nikde nedrhnou. Podívejte se na fotogalerii.
(Dronte)

6. května
Sázava

Tábořiště na Sázavě ve Zruči U Koupadla je zrušené.
(Raft.cz)

5. května
Labe

O víkendu 17.-18. května proběhnou vodácké závody na Labi. Na trať mohou podle nařízení KRNAPu vjet jen závodníci. Rekreační vodáci mohou využít vypouštěné vody z přehrady ve Špindlerově Mlýně až z Herlíkovic.
(Kanoe.cz)

27. dubna
Úpa

Horní Úpa je na hranici sjízdnosti. Odpoledne, když taje sníh, se dá splout už z hranice mezi Velkou Úpou a Pecí pod Sněžkou. Pozor na vysoké stupně, před kterými se obtížně na poslední chvíli vystupuje. Asi nejhorší je před náměstím ve Velké Úpě. 
(Horydoly) 

25. dubna
Vltavská kaskáda

Kaskáda vltavských přehrad je ještě opuštěná. Na březích je klid, většina chat je prázdná, kempy jsou zavřené. Při tom je už teplo na příjemné jezerní pádlování. Nejzajímavější úseky pro mořské kajaky najdete na Slapech, Štěchovicích, Kamýku a Orlíku. Okolí je skalnaté a řeka se zařezává hluboko do krajiny.
(Horydoly)

14. dubna
Sánský kanál

Sánský kanál spojující Cidlinu a Mrlinu je průjezdný pro kajaky nebo turistické kánoe. Místy sice zasahuje břehový porost až do řeky a časté jsou nízké lávky, ale vody je dost už od jezu u Opolánek. Dokonce i pomalu teče.
(Horydoly)

Sánský kanál.

13. dubna
Cidlina

Na Cidlině vládnou ideální vodácké podmínky. Je dost vody a dá se plout až z Jičína do Labe. Zároveň je příjemné teplo. Na spodním toku od Žehuňského rybníka upozorňujeme na dva absolutně nesjízdné jezy u Sánského kanálu v Opolánkách a v Libici. Vytváří se pod nimi nimi nepřekonatelné válce. Nebezpečné jsou dva stupně v Kaníně pod mostem (vysoký 20 cm, ale s dlouhým vývarem) a mezi Opolánkami a Sány (vlevo mlýn, nad ním lávka, pod ním vývar), které lze splout jen na jednom místě po pečlivé prohlídce.
(Horydoly)

9. dubna
Otava

O víkendu 19.-20. dubna se na horní Otavě od Čeňkovy pily k Rejštejnu jede závod ve sjezdu na divoké vodě. Pořadatalé žádají, aby se turisté nepletli závodníkům do cesty.
(Lokomotiva Plzeň)

6. dubna
Horní Lužnice

Na hranicích v jižních Čechách v okolí horní Lužnice teče několik říček, které se dají za velké vody splout. Podívejte se na fotoreportáž.
(Hydromagazín)

5. dubna
Naab

Velká řeka Naab (Nába) v Německu kousek za Rozvadovem vhodná pro zkušené turisty na deblkanoích má už delší dobu hodně vody a lze očekávat, že i nadále jí poteče dost. Mezi Schwandorfem a Regensburgem (Řeznem) se rozlila do zajímavých a sjízných meandrů. Jediné nebezpečí v tomto úseku číhá v podobě nízkých jezů, které často ukrývají dlouhé nebezpečné vývary.
(Horydoly)

28. března
Jizera

Koryto dolní Jizery mezi Turnovem a Benátkami má hodně vody. Teče jí tolik, že se i v místech, kde je jindy klidná hladina, tvoří malé ale za to dlouhé peřejky. Proud příjemně rychle teče. Pěkná místa najdete v loukách u Mnichova Hradiště nad soutokem s Mohelkou a u Bakova pod soutokem s Kněžmostkou. Podívejte se na fotografie Jizery v okolí Mohelnice.
(Horydoly)

26. března
Lužická Nisa

Taje sníh a Lužická Nisa se dá splout zpod Liberce. Ohyb okolo Hamrštejna je sjízdný tak akorát pro plastové kajaky. Podíveje se na fotoreportáž.
(Horydoly)

25. března
Kněžmostka

Říčka Kněžmostka je sjízdná v regulovaném korytě čtyři kilometry od obce Zájezdy do Bakova nad Jizerou. Úzké koryto dovoluje proplout jen kajakářům a singlkánoistům. Podívejte se na aktuální stav.
(Horydoly)

Kněžmostka.

24. března

Otava

Horní Otava z Čeňkovy pily má vody akorát pro kajakáře-vychutnávače. Podívejte se na fotoreportáž.
(Kajakář)

17. března
Berounka

Dolní Berounka má hodně vody. Všechny jezy od Berouna k soutoku jsou pro zkušenou posádku sjízdné i na otevřené lodi. Výjimkou je jez pod Karlštejnem, který je velmi nebezpečný! Tvoří se pod ním dlouhý vývar - není možné jet po spádové desce samotného jezu ani šlajsnou.
(Horydoly)

Berounka.

16. března
Morava

Řeka Morava je dobře sjízdná z Hanušovic. Přečtěte si krátkou fotoreportáž z uplynulého víkendu.
(Kajakář)

12. března
Pražské potoky

Tři novinky na pražských potocích by mohly být pro vodáky zajímavé během jarních dešťů. Přehrada Džbán na Šáreckém potoce je zcela vypuštěná a odbahňuje se. Biologickým způsobem je odbahňován rybník Malá Markéta. Na horním toku Rokytky u Hostavic se začíná pracovat na zrušení umělého napřímení potoka. Na soutoku Rokytky, Hostavického a Svépravického potoka vznikají přírodě blízké meandry.
(Pražské lesy)

10. března
Šárecký potok

Přehrada Džbán vypouští vodu do Šáreckého potoka v Praze. Pokud by do toho zapršelo, bylo by možné uvažovat o splutí spdní části toku.
(Horydoly)

5. března
Sázava

Na Sázavě pod jezem Žampach je třemi padlými stromy zablokované levé (obvykle sjízdné) rameno řeky.
(Raft.cz)

4. března
Kamenice a horní Jizera

Přečtěte si, kde na Kamenici a Jizeře leží stromy přes vodu. Podrobnosti jsou ve fotoreportáži.
(Hydromagazín)

29. února
Sázava

Dolní Sázava je sjetelná, vody moc neteče, služby podél řeky fungují. Přečtěte si fotoreportáž.
(Dronte)

28. února
Šumava a Český les

Český hydrometeorologický ústav očekává povodňové stavy na řekách a potocích na Šumavě, v Českém a Slavkovském lese. To je šance pro zkušené vodáky.
(Horydoly)

9. února
Úpa

Vodočet na Úpě byl přesunut z České Skalice o pět kilometrů výše do Zlíče. Dosavadní limity sjízdnosti jsou tedy neplatné.
(Raft.cz)

6. února
Labe a Vltava

Lodní komory na Labi i dolní Vltavě pod Prahou ochotně berou vodáky a obsluha tak ušetří dlouhé přenášení kánoí a kajaků okolo jezů. Naopak obsluha komor v Praze vodáky odmítá.
(Horydoly, Vodácký ráj)

Vltava, Vraňansko-hořínský laterální kanál.

20. ledna

Podještědí

Tající sněhy z Lužických hor a Ještědského hřebene naplnily koryta Mohelky (dá se plout už nad Hodkovicemi) a Nisy (od Jablonce nad Nisou). Dá se splout i Panenský potok (určitě z Jablonného). Možná by se dala zkusit i Ještědka a Zábrdka.
(Horydoly)

9. ledna
Polabí

Pražané mířící do Krkonoš míjejí několik pěkných řek, které se dají splout i teď v zimě. Mají dost vody. Nepříjemný je pouze ledový příkrov na jejich březích. Labe pod Dvorem Králové a raději ještě níže pod Kuksem je splavné pro kánoe. Mořské kajaky mohou využít širokého řečiště od Přelouče třeba až do Hamburku. Cidlina je sjízdná na kajaku už v okolí Chlumce. Dolní část Vavřineckého potoka směrem k Pečkám se naplní vodou při sebemenším tání. Opatovický kanál je sjízdný po celý rok. Nad někoka málo jezy však hladina zamrzá. Zamrzlé a nesjízdné jsou Úpa, Metuje a Mrlina.
(Horydoly)

SDÍLEJ:

Diskuse

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-čtyři:

  • Captcha Image

Diskuze k článku

Re: Dá se jet vršek Botiče?
Limit asi nikde není. Když je velká voda, dalo by se to jet. Nebezpečné mohou být olše na loukách mezi Průhonickým parkem a Čestlicemi - je tam úzký průjezd.
Reaguj
Dá se jet vršek Botiče?
Jel jste někdo někdy Botič z Průhonic? Je někde limit, kdy se to dá jet? A jak to tam vypadá?
  • Autor Pepík - kajaker
  • Datum a čas 30.11.2008 10:00
Reaguj
Celkem 2 příspěvky v diskuzi


Flybe je už podruhé v insolvenci

Flybe je už podruhé v insolvenci

Britská letecká společnost Flybe skončila v insolvenci. Zrušila všechny mezinárodní lety a silně omezila vnitrostátní lety. Aerolinky se specializovaly na kratší lety s menšími letadly v rámci Velké Británie.... celý článek

Outdoorshops.cz sjednocuje prodejní weby

3 kasina na celém světě, která potřebujete znát

registrovat

Hledáte si ubytování v ČR nebo na Slovensku? Doporučujeme chaty a chalupy k pronájmu za nejlepší ceny. I levné ubytování si najdete na portálu MegaUbytko.cz.
Super volbou na letní rekreaci je určitě ubytování Velký Meder. Turistům a nadšencům hor by se mohlo hodit ubytování Vysoké Tatry, kde najdete ty nejlepší chaty a chalupy.
Získejte bonus za vklad v nejlepším online kasinu v České republice.
Cestovní pojištění od Porovnej24.cz
Online cz casino s licenci slot-vegas.czNejčtenější články

Firemní ubytování v České republice: ubytovny a pokoje

Firemní ubytování v České republice: ubytovny a pokoje

Mnoho lidí, kteří dojíždění za prací do jiného města nebo jezdí dokonce až do ciziny, často dumá nad tím, kde a jak si hledat levné varianty ubytování. Abychom těmto lidem pomohli,
15 tipů na zimní lezení u Skalnaté chaty v Tatrách

15 tipů na zimní lezení u Skalnaté chaty v Tatrách

Skalnatá chata ve Vysokých Tatrách se po dlouhých desetiletích otevřela pro normální horolezeckou veřejnost. Před tím fungovala jen ze známosti anebo vůbec. Při tom je to jedna z nejstarších turisticko-lyžařsko-horolezeckých chat
Odhalení tajemství: Jak funguje sportovní sázení v kasinech?

Odhalení tajemství: Jak funguje sportovní sázení v kasinech?

Fascinuje vás myšlenka sportovního sázení v kasinech? Zajímá vás, co se děje v zákulisí? Pokud ano, pak jste na správném místě. V tomto článku vám poodhalíme tajemství, jak funguje sportovní sázení v kasinech.
Pour feliciter 2023

Pour feliciter 2023

Dobrý rok 2023 přeje všem čtenářům, spolupracovníkům, inzerentům a kolegům vydavatel tohoto portálu UpDown Media.
7 způsobů, jak si v roce 2023 udělat pořádek ve financích

7 způsobů, jak si v roce 2023 udělat pořádek ve financích

Peníze jsou jen prostředkem k dosažení našich cílů a mnoho z nás si s nadcházejícím rokem stanovuje předsevzetí, mezi které mnohdy patří také lepší správa financí nebo šetření. Finanční povědomí je zásadní pro to,

Kalendář akcí Zobrazit všechny akce

AKCE KDE INFO KDY ČAS
Americký severozápad - diashow Hradec Králové, Adalbertinum Přednáší Martin Loew 30.1. 18:00
FESPO - veletrh Švýcarsko, Curych 2.-5.2. 2.2.
Vacances - veletrh Belgie, Brusel 2.-5.2. 2.2.
Nepál - diashow Pec pod Sněžkou, Klondajk Přednáší Jan Tráva Trávníček 2.2. 19:00
Balttour - veletrh Lotyšsko, Riga 3.-5.2. 3.2.
Chřibské zimní táboření Chřiby 3.-5.2. 3.2.
Zimní táboření Lipnice nad Sázavou, hrad 3.-5.2. 3.2.
Batmassan - veletrh Švédsko, Göteborg 4.-12.2. Lodě 4.2.
Ledová jízda - psí spřežení Pec pod Sněžkou 4.-6.2. 4.2.
Orlický maraton Deštné 4.-5.2. Běžky 4.2.

Diskuse

Kšandičky Jana, 30.1.2023 12:28, 1 příspěvek
LH24 Šlojíř, 30.1.2023 11:25, 1 příspěvek
lezecká stěna v Trutnově Sharika, 30.1.2023 9:59, 117 příspěvků
Etický kodex Syndikátu no... Horydoly, 29.1.2023 22:06, 2 příspěvky
Skialp Kuba Turek, 29.1.2023 22:03, 15 příspěvků
Oblečení na zimní koloběž... Bretislav, 29.1.2023 18:56, 1 příspěvek
Člověk nesmí být zhýčkaný... Honza, 29.1.2023 15:11, 13 příspěvků
Skialp Honza, 29.1.2023 14:56, 15 příspěvků
INU Honza, 29.1.2023 14:48, 2 příspěvky
Půjčovna sportovních vozí... Karolína Vorlíčková, 29.1.2023 14:33, 10 příspěvků

Fórum Zobrazit všechny příspěvky

Běžecké závody 2023 Horydoly , 25.1.2023 20:46
Konvenční turismus je passé Horydoly Open, 20.1.2023 18:30
Pojišťovny varují před vý... Horydoly Open, 20.1.2023 18:23
Re: Pojištění Horydoly Open, 20.1.2023 18:21
Re: Pojištění Horydoly Open, 20.1.2023 18:19
Všem! Všem! Všem! Bude po... milan šupa, 14.1.2023 19:43
Sraz na Pražském hradě 8.1. Horydoly , 5.1.2023 20:52
Praha na Silvestra: dopra... Horydoly , 31.12.2022 9:42